Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Chojnowianka wśród najlepszych w konkursie "Jestem szefową"!

Autor admin
Data utworzenia: 05 luty 2013, 14:08 Wszystkich komentarzy: 15


Chojnowianka wśród najlepszych w konkursie "Jestem szefową"!

Uczennica klasy II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie – Anna Szprycha została jedną z dwudziestu finalistek konkursu „Jestem szefową” zorganizowanego przez Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania, panią Agnieszkę Kozłowską – Rajewicz we współpracy z Minister Edukacji Narodowej Krystyną Szumilas. Gratulujemy!

W konkursie udział brało 360 uczennic szkół ponadgimnazjalnych. Anna Szprycha znalazła się w gronie 20 finalistek konkursu „Jestem szefową”. Jego celem było przełamywanie stereotypów oraz promowanie i umacnianie pozytywnego wizerunku kobiet.


Uczennica chojnowskiej szkoły została nagrodzona za opowiadanie „Walczę o swoje marzenia”. Przedstawiła w nim pracę kobiety na stanowisku szefowej w firmie produkującej samochody. Nagrodą dla Anny Szprychy jest uczestnictwo w ministerialnym programie rozwojowym zawierającym takie elementy jak szkolenia z umiejętności przywódczych, mentoring i wizyty studyjne w wybranych instytucjach, spotkania z kobietami pełniącymi najwyższe funkcje kierownicze w świecie polityki, biznesu oraz mediów.


Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


Więcej zdjęć: powiat-legnicki.euKomentarze

układy z klerem juz się kończą , burmistrz po rozwodzie nie uzyska żadnego popracia. wprost przeciwnie ,
burmistrz nie solidaryzuje się z kościołem od czasu gdy głóśniej mówi się o jego rozwodzie , podobno na słowa radnego poznara "że ci ężko się wiernym do kościółka idzie - nawiazując do akcji zima podczas rady miast - burmistrz przytaknął , że owszem ciężko się chodzi do szkół i do pracy. nie miał ochoty wspominac o kościele. to początek końca. startować nie będzie na burmistrza tytlko szeroko w śród swojego grona radnych rozpuszcza inf że szuka raczej miejsca w sejmiku
zgłoś komentarz
Do sejmiku sa wybory czy przyjmuja chetnych?Skąd informacie,że jest po rozwodzie?
zgłoś komentarz
Ile tam płacą?
zgłoś komentarz
informacje że jest po rozwodzie od radnego , od kilku osób które bywają często w urzędzie bo szykują się na stołki w jednostkach organizacyjnych urzedu po zmianie opcji po wyborach , ruchy w tych sprawach już sie zaczęły kilka miesięcy temu.


czy ta młoda kobieta będzie w stanie wykorzystać swój potencjał dla naszego miasta ?

nalezy tez podkreślić że jest to przykład dobrej pracy jej opiekunki Pani Barbary Homętowskiej
zgłoś komentarz
barbara homętowska kto to?kandydatka na burmistrza czy kto?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.