Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Święto pizzy w Chojnowie już w najbliższą sobotę! + KONKURS

Autor admin
Data utworzenia: 06 luty 2013, 15:09 Wszystkich komentarzy: 4


Święto pizzy w Chojnowie już w najbliższą sobotę! + KONKURS

9 lutego 2013 r. pizzeria Piccolo Mondo wraz z Portalem CHOJNOW.PL zaprasza na światowy dzień i noc pizzy. Jeśli będziemy się dobrze bawić to lokal w tym dniu czynny będzie do 2 w nocy. Na wszystkich, którzy 9 lutego przybędą do pizzerii czeka wiele niespodzianek. Zapraszamy!

Ruszamy o godzinie 16. Wtedy też zapraszamy wszystkie dzieci, dzieciaczki i "podlotki". Na najmłodszych pizzożerców czekać będzie wiele atrakcji, między innymi: malowanie twarzy, zabawy, atrakcyjne konkursy.

W trakcie pysznych zabaw wybierzemy osobę, której nadamy zaszczytny tytuł „Chojnowskiego pożeracza pizzy”!

Gdy dzieci zasiądą przed ekranami telewizorów by oglądać „Wieczorynkę” dorośli zaczną zabawę z pizzą. O godzinie 19 na odrobinę starszych miłośników pizzy czeka włoska muzyka na żywo, degustacja menu, konkursy i... wyjątkowa niespodzianka!

Dla tych, którzy tego wieczoru wolą pozostać w domu mamy małą zabawę. Kto pierwszy o północy zadzwoni i złoży zamówienie powyżej 30 zł otrzyma wyjątkowo smaczny włoski prezent!

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!


Pizzeria Piccolo Mondo
Chojnów, Rynek
tel. (76)819-74-17, tel. 515-122-617


UWAGA! KONKURS!

Dodatkowo dla wszystkich miłośników pizzy wspólnie z Pizzerią Piccolo Mondo przygotowaliśmy konkurs.

Dla naszych Czytelników mamy dwa bony na pizzę. Jeden rozdamy wśród aktywnych użytkowników serwisu Facebook, drugi na łamach Portalu.

Zadanie konkursowe jest bardzo proste. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie:

Jakiej muzyki będziemy mogli posłuchać po godzinie 19.00 w najbliższą sobotę, w trakcie światowego dnia pizzy w Pizzerii Picolo Mondo?

Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mail: konkursy@chojnow.pl, w tytule wpisując „Pizza z Piccolo Mondo”, w treści zaś prawidłową odpowiedź, imię i nazwisko oraz kontaktowy numer telefonu. Na maile czekamy do piątku, do godz. 12.00. Kilka minut później ogłosimy zwycięzcę. Bon do wykorzystania oczywiście w sobotę, 9 lutego 2013 r.

Aby wziąć udział w konkursie na Facebooku należy polubić nasz profil CHOJNOW.PL by na bieżąco śledzić wszystkie informacje. Niebawem - tylko tam - znajdziecie wiadomość o tym, jak zgarnąć bon na pizzę w Piccolo Mondo!Komentarze

strzelam że włoskiej :)
zgłoś komentarz
Jestem ciekawy ile osób skorzysta a ile znów będzie narzekało, że w Chojnowie nic się nie dzieje.
zgłoś komentarz
mnie ceny w naszej pizzeri zabijaja bo w dajmy na to legnicy gdzie smakowo wiele pizzeri moze konkurowac ceny sa nizsze.bardzo lubie nasza pizze ale czesciej jem w legnicy wlasnie ze wzgledu na cene jesli kupuje wiecej niz jedna to odczuwam roznice
zgłoś komentarz
Ceny może i są wysokie ale w Legnicy nie ma ani jednego lokalu z pizzą tak dobrą jak w Chojnowie. Nawet we Wrocławiu trudno o pizzę tak dobrą jak w Piccolo Mondo
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform