Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up

Do you speak English? Rusza kurs angielskiego dla seniorów!

Author: admin
Creation date: 30 January 2013, 10:30 All comments: 19


Do you speak English? Rusza kurs angielskiego dla seniorów!

W piątek 1 lutego br. w Domu Schrama odbędzie się spotkanie organizacyjne dla wszystkich seniorów zainteresowanych nauką języka angielskiego. Zapraszamy!

Jeśli chcesz podnieść swoje umiejętności językowe bądź rozpocząć naukę języka angielskiego – będzie ku temu okazja. W najbliższy piątek (1 lutego 2013 r.) o godzinie 18.00 w „Chemiku” odbędzie się spotkanie organizacyjne dla wszystkich seniorów z Chojnowa i okolic zainteresowanych nauką języka angielskiego.

Zapraszamy zainteresowanych!


Źródło: MOKSiRComments

no prosze kolejna desperacja moksiru i staszka

ostatnio nie wyszło z dziecmi w szachy to teraz staszek będzie edukował seniorów ? hahaha

z informacji zawartych w tym artykule nasuwają się pewne watpliwosci do kogo skierowana jest akcja a mianowicie :
W piątek 1 lutego br. w Domu Schrama odbędzie się spotkanie organizacyjne dla wszystkich seniorów zainteresowanych nauką języka angielskiego. Zapraszamy!

) o godzinie 18.00 w „Chemiku” odbędzie się spotkanie organizacyjne dla wszystkich chojnowian i mieszkańców okolic zainteresowanych nauką języka angielskiego.

panie administratorze potrafi pan to wytłumaczyc ? czy jest to dla wszystkich mieszkańców czy dla seniorów ?

ile staszek wyrwał kasy na edukację ? ile kosztuje godzina ? kto będzie uczył ? jakie ma kwalifikacje do tego ?

report comment
markochojnow - słuszna uwaga, już poprawione. Lekcje języka angielskiego skierowane są do seniorów.
report comment
super administratorze , oko i ucho na pulsie to zasada zaufania społecznego która trzeba promowac wobec wszystkich .

jeśli jest to mozliwe to prosze jeszcze o informację dla jakich mieszkańców okolic jest ta akcja ?
goliszów ? niedźwiedzice ? brochocin? kto może wziąc udział z okolic ? czy moja babcia która mieszka na stałe pod wrocławiem ale na feriach bedzie w chojnowie?

zamieszczony link do moksiru nie daje takiej mozliwości , moze administrator jako autor zechce z prosby mojej to wyjasnić , nie ma pośpiechu , babcia będzie od jutra . z góry dziekuję
report comment
administratorze mam nadzieję, ze ustali Pan fakty o które proszę. Babcia już dziś wieczorem , muszę coś jej powiedzieć - telefonicznie wspomniała że chciała by uczestniczyć jednak w związku z jej stanem zdrowia nie chciałbym jej wysłać na spacer po zmroku bo to dla seniorów czasami nielada sztuka dostać się do miasta i wrócić.

zastanawiająca jest dla mnie jeszcze ta dość późna pora , czy moksir po tym spotkaniu odwiezie seniorów do domów ? większość seniorów ma problemy z poruszaniem się
report comment
marko powinieneś dostać medal za aktywność na portalu i ilość zadanych pytań.Kolejny troll,co krytykuje każdą inicjatywę.Gdzieś wyczytał,że to p.Staszek będzie prowadził
report comment
markochojnow - już wszystko wyjaśniam.
Piątkowe spotkanie jest czysto informacyjne. Zawężenie grona do Chojnowa i okolic wynikało z prostego faktu, transport we własnym zakresie. Jeśli ktoś będzie miał ochotę dojeżdżać na zajęcia np. spod Warszawy - Chojnów zaprasza.
Dodatkowo - jeśli nie-seniorzy również mieliby ochotę uczestniczyć w spotkaniu organizacyjnym to MOKSiR zaprasza. Jeśli będzie odpowiednie zainteresowanie zostanie utworzona grupa młodszych, zbliżonych do siebie wiekiem/poziomem osób.
report comment
Malinda ped.le jak już nie pierwszej osobie piszę troll cie spłodził , powiedz jaki to cie pomszczę . a tak przy okazji żeby cie utemperować zapoluję sobie na ciebie z kolegami na mieście i dostaniesz w mazak bo wiem kim jesteś trollu

jest mi niezmiernie miło że uzyskałem odpowiedź na moje pytania od administratora za co bardzo dziekuję i ciesze się że profesjonalnie podszedł do tematu.

a trolowi co nie czyta ze zrozumieniem nadmieniam :
- nigdzie nie pisałem że staszek bedzie to prowadził , zapytałem ile kasy na to wyrwał
"ile staszek wyrwał kasy na edukację ? ile kosztuje godzina ? kto będzie uczył ? jakie ma kwalifikacje do tego ?"

jeszcze raz dziekuje serdecznie za wyczerpujące jak dla mnie wyjasnienia
report comment
Nie mam pewności czy jest to sam co w Złotoryi ,tam organizuje takie nauczanie urząd bezrobocia +50 .Ludzie przychodzą bo jest darmowy obiad .Poziom nauczania praktycznie zerowy ,nikt nie kontroluje wyników ani poziomu nauczania.Kasa idzie z UE i jest marnotrawiona .To samo dzieje się byłej stołówce rolnika gdzie zwozi się element spod sklepów ze wsi który nie czego poza piciem nie robi ,pracuje tam jako kierowca mąż pani wice starosty i sporo osób jej znajomych które nie mają kwalifikacji do tej pracy.Mówienie o inicjatywie w przypadku nauczania języków +50 jest idiotyczne ,to wyrzucanie kasy w błoto.
report comment
markochojnów, to co napisałeś to są groźby karalne i wiedz,że nie jesteś anonimowy,jeśli tak ci sie wydaje.Ten post tu zostaje,w razie czego będzie dowód
report comment
a do portalu mam pytanie,dlaczego pozwala na tolerowanie wulgaryzmów pod moim adresem
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.