Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Chojnów "tonie" w roztopach (aktualizacja godz. 11.55)

Author: admin
Creation date: 30 January 2013, 11:55 All comments: 14


Chojnów "tonie" w roztopach (aktualizacja godz. 11.55)


Praktycznie wszystkie miasta w Polsce borykają się z zalegającym śniegiem. Również w Chojnowie ten problem istnieje. Roztopy utrudniają życie kierowcom oraz przechodniom, którzy z trudem omijają mokre miejsca.

Na naszym forum trwa dyskusja na ten temat. We wtorkowy poranek otrzymaliśmy również e-maila od naszego Czytelnika (część poniżej):

Poza oblodzonymi chodnikami, hałdami śniegu czy to na chodnikach czy ulicach Chojnów zalała woda. Jest wszędzie. Dziury, koleiny w asfalcie wypełnił roztopiony śnieg. Idąc chodnikiem nie dość, że trzeba uważać by się nie poślizgnąć należy omijać wielkie kałuże. Nie trudno zostać ochlapanym przez nikomu niewinnych kierowców, którzy często nie mają nawet jak przejechać obok kałuż. Sytuacja jest okropna.


Aktualizacja (godz. 11.55)

Odwilż odsłoniła prawdziwe oblicze polskich dróg. Przejazd ul. Lubińską w Chojnowie jest katorgą. Osiągnięcie prędkości powyżej 20km/h jest niemal niemożliwe.

Apelujemy do kierowców o zachowanie większej niż zwykle ostrożności. Odwilż spowodowała pogorszenie warunków na drogach, woda pokryła głębokie dziury.

W imieniu pieszych prosimy kierowców, aby nie myśleli tylko o sobie. Nie zawsze siedzimy za „kółkiem”, omijajmy ogromne kałuże, zwolnijmy widząc pieszego na chodniku.

Szybkie wyjście do miasta, przypadkowe ulice, kilka zdjęć. Efekt poniżej (stan na 29.01.2013).

Dzisiejszego dnia (30.01.2013) sytuacja wygląda zauważalnie lepiej, jednak wody na ulicach i chodnikach Chojnowa wciąż jest pod dostatkiem.Comments

rejtana oczywiscie.za duzo w mcku bywam
report comment
nomysp jesteś w połowie prawdy . dlaczeo w połowie ? dlatego że pomimo tego że droga jest powiatowa lezy w granicach aministracyjnych miasta więc obowiązkiem miasta jest utrzymanie jej w odpowiednim stanie , za utrzymanie porządku w zimie miasto otrzymało kasę ale jak widac przeżarło ją , dokładnijsze info w tej sprawie znajduje sie w wątku "Kto odpowiada za zimowe utrzymanie dróg w chojnowie ?" na stronie http://*** link usunięty /admin

miasto ma obowiązek jako administrator wystąpić do właściciela w sprawie naprawy/doprowadzenia do stanu używalnosci tego odcinka drogi i to miasto , radni z burmistrzem na czele ma mieszkańców w dupie jak piszesz a nie powiat i radni powiatu . prawda zawsze jest w połowie
nie jestem w polowie tylko w calosci poniewaz droga kiedy byl snieg byla odsniezana bo przejezdzalem akurat bo tankuje na stacji tam.wiec utrzymana byla odpowiednio.natomiast pewnosci czy ktos wystepowal o latanie dziur/naprawe itd nie wiem ale tego tez nie wiesz ty.moglo byc tak ze miasto wystapilo z pismiem natomast powiat mial to gdzies.tyle lat ta lubinska jest w oplakanym stanie i co?nic...zreszta dla mnie ten powiat to nieporozumienie.jakie mamy korzysci z tego powiatu?zadne wedlug mnie.szkola srednia odkad powiat sie nia zajal "umiera"i co wiecej?jedz zobacz jaki budynek maja ladny,jakie korytarze..?dla mnie nieporozumienie
report comment
Lubińska na szczęście będzie remontowana:
http://*** link usunięty /admin
report comment
dobrze,że pokazaliście ten temat,bo to jest masakra.Służby odśnieżające u nas nie istnieją
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform