Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Lego Star Wars

Ferie zimowe w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 29 styczeń 2013, 15:09 Wszystkich komentarzy: 0


Ferie zimowe w Chojnowie

Zajęciami w kawiarence MOKSiR najmłodsi mieszkańcy naszego miasta rozpoczęli ferie zimowe. Uczyli się japońskiej sztuki składania papieru – orgiami, tańczyli w rytm ulubionej muzyki oraz oglądali przedstawienie teatralne w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Koty, kwiatki, łódki, samoloty – te i inne twory z papieru techniką orgiami wykonywali uczestnicy ferii zimowych zorganizowanych przez MOKSiR. Sztuka ta wymagająca dokładnego składania papieru zachwyciła wielu młodych chojnowian, którzy chętnie eksperymentowali i wprowadzali swoje pomysły do tradycyjnych metod. Zajęcia w MOKSiR zakończyły się zajęciami taneczno-ruchowymi.


Z propozycją wspólnego spędzenia ferii zimowych wyszła również Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie. W poniedziałek o godzinie 11.00 zaprosiła najmłodszych mieszkańców miasta na przedstawienie teatralne „Bajkowy świat Juliana Tuwima i Jana Brzechwy” w wykonaniu aktorek z teatru „W drodze”. Dzieci mogły zobaczyć i wysłuchać znanych bajek takich jak „Ptasie Radio”, „Słoń Trąbalski” czy „Stonoga”.


Ferie zimowe w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie

Ferie zimowe z MOKSiR


Więcej zdjęć w aktualizowanej na bieżąco galerii "Ferie zimowe 2013".
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.