Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

happysad gwiazdą tegorocznych Dni Chojnowa!

Autor admin
Data utworzenia: 29 styczeń 2013, 09:36 Wszystkich komentarzy: 52


happysad gwiazdą tegorocznych Dni Chojnowa!

Dni Chojnowa – coroczne święto naszego miasta, na które czekają rzesze mieszkańców odbędzie się w tym roku w ostatnich dniach czerwca. Wszystko wskazuje na to, że muzyczną gwiazdą tych szczególnych dla miasta dni będzie lubiany i ceniony rockowy zespół happysad!

Według informacji, które uzyskaliśmy trwają ostatnie szlify nad umową z zespołem. Fani rockowego grania, których w Chojnowie nie brakuje, na pewno nie będą zawiedzeni!

Zespół happysad (pisane małą literą) został założony w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Wcześniej muzycy grali ze sobą tworząc HCKF (Hard Core'owe Kółko Filozoficzne), następnie Happy Sad Generation. Ich kawałek „Zanim pójdę” promujący debiutancki album "Wszystko jedno" utrzymywał się przez 33 tygodnie na Liście Przebojów Programu Trzeciego. Płyta została uznana przez branżowe czasopismo „Teraz Rock” jednym z 50 najważniejszych albumów w historii polskiego rocka.

Ostatni album grupy ujrzał światło dzienne 5 września zeszłego roku. "Ciepło/Zimno" – bo taki tytuł nosi wydawnictwo – osiągnął status złotej płyty.Komentarze

zaproście jakiś Raperów np. Trzeci Wymiar
zgłoś komentarz
SUPER !! :)) w końcu coś dla młodych. raperzy będą za rok :) Happysad myśle ze powinien sporo młodzieży z okolic przyciągnąć na Dni chojnowa.
zgłoś komentarz
Uuuuu! Grubo! Dobry wybór. Good job Chojnów!
zgłoś komentarz
nareszcie coś fajnego :) wybiorę się.
zgłoś komentarz
Ja niestety nie wierzę w wysoka frekwencję na koncercie,bo raczej do znanych on nie należy(sam go znam tylko z nazwy),a tylko taki może przyciągnąć ludzi w mieście pokroju Chojnowa.
zgłoś komentarz
Malinda czepiasz się :) zespół jest nawet bardzo znany i lubiany będą tłumy ;)
zgłoś komentarz
Wygląda na to, że skoro Malinda nie zna jakiegoś zespołu, to zespół ten ogólnie nie jest znany i lubiany :)
zgłoś komentarz
Jeżeli to ma być gwiazda wieczoru to kompletna klapa!!!taki zespół powinien wystepować przed gwiazdą wieczoru.Ja zostaje w domu i dziekuje za takie święto miasta.
zgłoś komentarz
Wiedziałem,że zaraz ktoś to napisze.Rozumiem,że wy oczywiście znacie zespół i kawałki.Chodziło mi o ogół społeczeństwa,a nie wąski krąg młodzieży.Obym sie mylił,bo chciałbym jak najbardziej,by były tłumy,ale w to nie wierzę.
zgłoś komentarz
Zespół dość dobrze znany i ceniony ,ostatnie dwie płyty mają status "złotych" Cieszę się że wreszcie zgra normalny zespół grający ambitnie a nie disco polo czy kapele z pod krzaka .UM wreszcie poszedł po rozum do głowy i przemyślał co rzadko im się zdarza .Melinda jest znany na całą polskę bo jego zdjęcie jest w książce (jakich dziesiątki) o festiwalu Jarocińskim ,jedno na 300 stron ,jak jego wyznawcy twierdzą rozsławia tym nasze miast :) takich dowcipów proszę więcej.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.