Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Zaśpiewali sercem dla chojnowian

Autor admin
Data utworzenia: 28 styczeń 2013, 08:23 Wszystkich komentarzy: 0


Zaśpiewali sercem dla chojnowian

W sobotni wieczór w sali edukacyjnej Domu Schrama odbył się specjalny koncert, który dla chojnowian przygotowali uczniowie Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło. Usłyszeliśmy mieszkańców naszego miasta oraz osoby spoza Chojnowa, które szkolą swoje umiejętności pod skrzydłami pani Agnieszki.

Mimo choroby wielu solistów i solistek, którzy nie mogli tego dnia uraczyć gości swoimi popisami wokalnymi podczas koncertu pieśni i piosenek "Śpiewam sercem” przybyli chojnowianie nie mogli narzekać na brak wrażeń. Przy akompaniamencie fortepianu za którym zasiadła Agnieszka Justyna Szumiło czy przy wsparciu muzyki „puszczanej z płyty” młodzi i ci odrobinę starsi wokaliści udowodnili, że Chojnów potrafi śpiewać. Trudno nie docenić również artystów spoza naszego miasta, którzy jak sami mówili, śpiewem nie tyko realizują swoją pasję, ale również zarabiają „kieszonkowe”.


Tuż po występach przy oklaskach publiczności pani Jolancie Adamek wręczony został dyplom ukończenia kursu emisji głosu w Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło. Brawo!

Dość słów, zapraszając na kolejny koncert chojnowskich wokalistów który już został zapowiedziany oddajmy głos zdjęciom.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.