Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Zimowe szaleństwa we Francji – okazyjny wyjazd na ferie z Chojnowa!

Autor admin
Data utworzenia: 23 styczeń 2013, 15:01 Wszystkich komentarzy: 3


Zimowe szaleństwa we Francji – okazyjny wyjazd na ferie z Chojnowa!

Ponad 3600 hektarów zjazdów, 160 km nartostrad, 4-gwiazdkowy hotel z sauną, basenem, stałym dostępem do Internetu tuż przy stoku – brzmi dobrze? A jak dodamy, że jest na to cenowo okazyjna oferta w trakcie ferii zimowych to nie można przejść obok niej obojętnie.

Les Menuires czyli część słynnych Trzech Dolin – największego terenu narciarskiego na świecie. Liczby mówią same za siebie. Dla fanów zimowych sportów to istny raj.

Jeden z naszych Czytelników, zresztą członek ekipy Quad-Cross Chojnów organizuje wyjazd do Les Menuires w trakcie ferii zimowych. Koszt za pobyt w dniach 2-9.02 w 4-gwiazdkowym hotelu Les Chalets de L'Adonis to jedyne 1050 zł! Jeśli chciałbyś na własną rękę wykupić identyczny, 7-dniowy karnet trzeba liczyć się z kwotą przynajmniej dwukrotnie wyższą.


Więcej informacji zasięgnąć można u organizatora. Numery kontaktowe: 602608306 lub 602191428.

Ilość osób ograniczona do 4. Warto się pośpieszyć, taka okazja może się nie powtórzyć!

Jak dziś wygląda Les Menuires śledzić można na kamerkach: KLIKNIJ TUTAJfoto: travelplanet.pl


Komentarze

Ktoś tu łamie prawo ? czy się mylę .Czy portal zapłacił za wykorzystanie zdjęć Active Trawel ? gdy sam oskarża innych za to co sam robi nagminnie ? Jak to drogi administratorze ? co na wasz Wrocławski radca prawny Zuber :)
zgłoś komentarz
Hallo ! administratorze ,proszę powiedzieć jakim prawem korzystacie z cudzych zdjęć ? Jakie artykułu prawne pozwalają wam na to.Czy zapłaciliście Active Travel za wykorzystanie ich .Jak to jest że jednym zabraniać i grozicie sądem za to samo co robicie sami ? Może wasz radca prawny napisze do was wezwanie do usunięcia zdjęć jako przedstawiciel Active Travel i też zapomni o Art 25 i 26 .
zgłoś komentarz
to jesli zrobili cos nie tak oni za to odpowiedza nie ty.ty brykaj na swa strone gadac sam ze soba.i dodawac nowe zdjecia panie "administrzatorze"
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.