Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Pożar nad Schleckerem! (Aktualizacja 24.01.13)

Autor admin
Data utworzenia: 21 styczeń 2013, 19:45 Wszystkich komentarzy: 6


Pożar nad Schleckerem! (Aktualizacja 24.01.13)

Dziś po godzinie 18 wybuchł pożar w budynku przy ul. Kolejowej. Część mieszkalną znajdującą się nad sklepem Schlecker w błyskawicznym tempie zajął ogień.

Na miejscu zjawiło się kilka zastępów straży pożarnej. W akcji udział brali strażacy z Chojnowa, Legnicy, Rokitek, Niedźwiedzic, Krzywej. Nie są jeszcze znane przyczyny pożaru. Informacje z godz. 19.00 mówią, że nikt nie ucierpiał.Aktualizacja (24.01.2013)

Poniżej zdjęcia udostępnione na stronie internetowej PSP Legnica prosto z miejsca zdarzenia:Aktualizacja (22.01.2013)

Według oficjalnych informacji podanych przez PSP Legnica we wczorajszej akcji udział brało 16 zastępów straży pożarnej – 8 PSP (12 strażaków) i 8 OSP (41 strażaków) oraz służby współdziałające czyli pogotowie ratunkowe, pogotowie gazowe, pogotowie energetyczne i policja. Zgłoszenie służby ratunkowe otrzymały o godzinie 17.51, zaś ostatni samochód z miejsca zdarzenia odjechał o godzinie 23.46.

Dzisiejszego poranka mieszkanka budynku zgłosiła, że w budynku tli się ogień. Przybyli na miejsce strażacy stwierdzili, że nie ma zagrożenia. Prowadzone są działania prewencyjne.

Jeśli zaś chodzi o przyczynę pożaru to jeszcze trochę czasu minie zanim poznamy jednoznaczne stanowisko w tej kwestii. Powołany zostanie biegły, który zbada sytuację.Komentarze

o kurde szkoda budynku
zgłoś komentarz
Panowie strażacy spisali się wzorowo gasząc pożar ale no właśnie ALE woda z gaszenia pożaru zalała całą ulice i zamarzła. Nikt tegoż lodu niczym nie posypał ani nie usunął.
Całe to lodowisko zostało zostawione Przy ruchliwym skrzyżowaniu i przy pasach dla pieszych,jaki to idiotyzm i brak wyobraźni. Strażacy !! wykonujcie swoją prace z głową!!! Urzędzie miasta usuńcie to lodowisko czym prędzej zanim stanie się tragedia i będzie to tylko i wyłącznie wina zaniedbania swoich obowiązków. Pozdrawiam
zgłoś komentarz
kto do jasnej ciasnej odpowiada za ulice kolejowa kolo biedronki?wyrznalem tam dzis jak przechodzilem kolo kiosku. takk nie moze byc
zgłoś komentarz
Nie wiem kto odpowiada, ale masz racje El_Nino, ciężko tam przejść z chodnika na chodnik, na Dąbrowskiego to samo. Niby jest przejscie, a jak przejdziesz po pasach, to musisz wejść w górę śniegu aby dostać się na chodnik po drugiej stronie. Mnie sie udało przeskoczyć, a starsza kobieta niestety utopiła swoje krótkie buty w śniegu i nasypało jej sie pełno śniegu za cholewkę.
zgłoś komentarz
Udało mi się zniszczyć mróz, Chojnów jest bezpieczny! przynajmniej na razie...
zgłoś komentarz
Panowie i Panie.... Moim zdaniem to nie strazacy sa od usuwania lodu z drogi... gdzie sa piaskarki? wystarczyloby sola posypac i byloby git... oczywiscie posypac a nie przejechac na kogutach z plugiem w górze ze niby wszystko ok...
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.