Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Quado-kulig w Białej!

Autor admin
Data utworzenia: 22 styczeń 2013, 12:11 Wszystkich komentarzy: 12


Quado-kulig w Białej!

Niedzielne popołudnie było wspaniałą okazją do skosztowania śnieżnych atrakcji. Pogoda zachęcała do jazdy na nartach, snowboardzie, albo sankach. A jak sanki to najlepiej kulig. Z ciekawej propozycji mogli skorzystać mieszkańcy pobliskiej Białej…

Kiedyś kuligi ciągnęły konie, czasem psy, na wioskach można było spotkać traktor ciągnący za sobą sznurek sań. Jak na XXI wiek przystało niedzielne sankowe szaleństwa były nieco inne niż te, do których mogliśmy się przyzwyczaić. Na czele związanych ze sobą sanek jechały… quady!

Ekipa Quad-Cross Chojnów postanowiła odciągnąć mieszkańców Białej od telewizorów i komputerów organizując dla nich wyjątkowy quado-kulig. Zainteresowanie trudno nazwać ogromnym, jednak grupka osób, która zasiadła na sankach bawiła się wyśmienicie. Również skorzystaliśmy z okazji i „zaliczyliśmy” rundkę ulicami Białej – wrażenia niesamowite, łącznie z upadkami z rozpędzonych sań na miękki, puszysty śnieg. Polecamy!
Komentarze

Zgodnie z kodeksem drogowym oraz taryfikatorem kierujący Quadem powinien dostać 500zł mandatu oraz 5 punktów karnych zgodnie z artykułem 60 Prawa o Ruch Drogowym.
Czasem ludziom brakuje wyobraźni ...
zgłoś komentarz
Zróbcie taki w Osetnicy a nie w Białej;)
zgłoś komentarz
Tak Myszko, dzieci w Osetnicy też chciałyby taki kulig. Więc Panowie i Pani z Quad-Cross zapraszamy do Osetnicy! Taki kulig quadem daje wiele atrakcji i niezapomnianych przygód. Więc ja Mysza, głosem wielu chciałam Was prosić o zebranie chęci i zrobienie takiego czegoś :))
zgłoś komentarz
sawa a co ty strażnik texasu czy co ...?skąd ta zazdrość ?,kolesie robią coś dla innych a ty dopatrujesz się jakiś niby wykroczeń .
pewnie jesteś osobą która siedzi cały dzień w domu i nie podoba ci się jak ktoś robi coś pożytecznego i fajnego tym bardziej w mieście gdzie władze nie chcą pomagać innym tylko swoim rodziną .
co do wyobraźni hmmm to się zastanów kto ją ma ,ty pisząca głupie komentarze czy oni spędzający fajnie czas.
zgłoś komentarz
Może i to ciekawe i fajne, ale wąchać spaliny, co to za kulig. Gdyby sanie zaprzężone w koniki ciągnęły to byłoby ekologicznie i na pewno interesująco.
zgłoś komentarz
ostatnio w kuligu zginęła dziewczynka,tylko,że on był ciągnięty przez samochód,ale to nie ma znaczenia,bo zahaczyła o coś pod śniegiem
zgłoś komentarz
Inka Ty tez tak p**** jak byś nigdy nie jechał/a na kuliku ;)To że zrobili ten kulik to znaczy że chyba są odpowiedzialni za to co by mogło się stać i biorą wszystko pod uwagę;)Więc ja im nie mam nic do zarzucenia a jak tobie coś się nie podoba to bardzo mi z tego powodu przykro;)Pozdrawiam;)
zgłoś komentarz
Spierajcie się nawet kłóćcie ale poco te wulgaryzmy ? i to jeszcze do kobiety.
zgłoś komentarz
nka - zobacz jaka jest odległość ludzi od maszyny ,Malinda -ostatnio też była wojna światowa i ?;) .a co do wypadków to nie da się ukryć że się zdarzają to oczywiste ,pewnie tego nie znasz więc zacytuje : ,,Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i zastoju''
zgłoś komentarz
Dziękuję Psymon, przykro, że takie wulgaryzmy używane są na forum. Nie raz jeździłam w kuligu, ale był zawsze zaprzężony w konie. Zresztą ja nic nie napisałam, że coś się może złego stać, ze ktoś jest nieodpowiedzialny. Pomysł ciekawy,inny, ale ja osobiście nie lubię spalin i nie pojechałabym w takim zaprzęgu i to jest tylko moje zdanie i nikomu go nie narzucam. Inicjatywa się liczy i kto chce na pewno pojedzie.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.