Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

„Zimowa Układanka” dla przedszkolaków od Intermarché

Autor admin
Data utworzenia: 18 styczeń 2013, 15:50 Wszystkich komentarzy: 0


„Zimowa Układanka” dla przedszkolaków od Intermarché

Dzisiejsze południe w sali widowiskowej Domu Schrama szczelnie wypełniły dzieci z miejscowych przedszkoli. Zostały one zaproszone przez chojnowskich muszkieterów, czyli supermarket Intermarché na świąteczne przedstawienie „Zimowa Układanka” w wykonaniu Teatru Wariaté.

W popularnym „Chemiku” w rolę świętego Mikołaja wcieliła się pani prezes supermarketu Intermarché – Justyna Mońka, która w towarzystwie Elżbiety Kamińskiej, kadrowej sklepu, nadzorowała przebieg spotkania. Mnóstwo dzieci zasiadających na widowni wspaniale bawiło się podczas przedstawienia. Aktorzy z Teatru Wariaté przenieśli gości w odległe czasy narodzin Chrystusa. Znana wszystkim historia opowiedziana została w nieco inny, bajkowy sposób nie odbiegając jednak od pierwowzoru.


Zachwycało tempo przedstawienia, mnogość rekwizytów, wokalne wstawki i gra aktorów, którzy zasłużyli na ogromne brawa. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oczekiwały rozwoju wydarzeń, ochoczo komentowały zachowania, sposób prezentacji wzbudzał podziw.

Po przedstawieniu aktorzy przygotowali dla dzieci dodatkowe niespodzianki. Rozruszali młodych gości zabawą w „wyczarowywanie śniegu”, lepieniem bałwana czy ozdabianiem choinki. Na śmiałków, których zresztą nie brakowało, czekały specjalne zabawki ufundowane przez Intermarché, zaś na wszystkich gości masę słodkości.


Wydarzenie zorganizowane zostało przez Fundację Muszkieterów oraz właściciela chojnowskiego supermarketu Intermarché w ramach akcji charytatywnej „Konwój Muszkieterów”. Uśmiechy oraz ogromne zainteresowanie dzieci obecnych na sali świadczyły, że akcja się podobała. W imieniu przedszkolaków – dziękujemy!
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform