Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Cennik Domu Schrama

Autor admin
Data utworzenia: 21 styczeń 2013, 09:36 Wszystkich komentarzy: 90


Cennik Domu Schrama

Poznaliśmy ceny wypożyczenia wyposażenia niedawno odrestaurowanego Domu Schrama w Chojnowie. Zarządzenie nr 3/2013 Burmistrza Miasta Chojnowa określające opłaty wchodzi w życie 1 lutego br.

W dokumencie znaleźć można wysokość opłat za wypożyczenie wyposażenia „Chemika”. I tak – 170 zł za dobę (20 zł za godzinę), zapłacimy za wypożyczenie wyposażenia sali widowiskowej, czyli stołów, krzeseł, obrusów, zastawy stołowej. Za podobne wyposażenie, tyle, że sali wielofunkcyjnej na I piętrze zapłacimy 45 zł mniej – 125 zł (10 zł za godzinę). 200 zł to koszt wypożyczenia zaplecza kuchennego (20 zł za godzinę), zaś 15 zł kosztować będzie wypożyczenie tapczanu z kompletem pościeli.

Poznaliśmy również opłaty za sprzątanie w Domu Schrama po użyczeniu sali. 500 zł kosztować będzie usługa sprzątania sali widowiskowej wraz z zapleczem kuchennym, 200 zł mniej ta sama usługa bez sprzątania zaplecza kuchennego (20 zł za godzinę).
Sprzątanie po zakończeniu użyczenia sali wielofunkcyjnej na I piętrze wraz z zapleczem kuchennym to koszt 200 zł, bez zaplecza kuchennego – 90 zł. Godzina sprzątania sali wielofunkcyjnej bez zaplecza kuchennego to 10 zł.
Sprzątanie po zakończeniu użyczenia pokoju godzinnego to koszt 45 zł.
Pozostałe koszty to 250 zł/dobę za zabezpieczenie obiektu w okresie jego użyczenia oraz 150 zł za możliwość publicznego wykonania i publicznego odtwarzania utworów muzycznych (ZAiKS).

W dokumencie znaleźć można również ceny za dostarczone media, takie jak energia elektryczna, gaz, wywóz nieczystości.

Dodatkowo w zarządzeniu znaleźć można informację dla instytucji samorządowych, stowarzyszeń oraz organizacji pozarządowych działających na terenie Chojnowa, które organizują imprezy. Mogą być one zwolnione z opłat za wyposażenie sal oraz zaplecza kuchennego jednak muszą pokryć koszty mediów, koszty sprzątania oraz koszty ZAiKS-u. Ustalono jednorazową opłatę za te usługi która wynosi 1250 zł. W przypadku imprez charytatywnych część kosztów zostanie pokryta, wówczas opłata wynosić będzie 750 zł.

Chcąc wynająć wyposażenie sal w Domu Schrama należy złożyć pisemny wniosek z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem. Jego wzór znaleźć można w załączniku.

Wszystkie podane wyżej ceny są cenami brutto.

Zarządzenie Nr 3/2013 Burmistrza Miasta Chojnowa z dnia 9 stycznia 2013 r. w sprawie określenia opłat z tytułu wypożyczenia wyposażenia w "Domu Schrama" w Chojnowie przy ul. Rynek 20.


Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami odrestaurowanego Domu Schrama: Z aparatem w Domu SchramaKomentarze

jeśli chodzi o cennik to jest to tylko jego zmiana . pan janek podjął już zdecydowanie wcześniej decyzję o ustaleniu opłat za wynajem sali jednak w porozumieniu z panią emilią grześkowiak ukrywał to aż do 2013-01-15 14:45:07 - Zarządzenie Nr 115/12 Burmistrza Miasta Chojnowa z dnia 25 października 2012 r. w sprawie określenia opłat z tytułu wypozyczenia wyposażenia w "Domu Schrama" w Chojnowie przy ul. Rynek 20. (753.32 kB)

panie janku nie wolno tak ukrywać informacji publicznych , pani grzśkowiak ma ewidentny problem żeby prawie 3 miesiące skanować 3 kartki papieru i kieruje gazetą chojnowską ? jakaś porażka , panią trzeba zwolnić lub ukarać to się weźmie do roboty.
zgłoś komentarz
to się nazywa NIEODPŁATNE UŻYCZENIE SALI

pan janek podniósł cenę z 1100 zł na 1250 zł - coś panu musi brakować w portfelu?

i podwyższył też obniżoną opłatę za użyczenie sali z 600 zł na 750 zł

dodatkowo wprowadzono opłatę za zaiks

zgłoś komentarz
Nie wiem po co ta informacja?? ŚCIEMA!!! Przecież wg prawa obiekty, wszelkie inwestycje które są współfinansowane z unijnych pieniędzy przez 5 lat nie mogą przynosić zysku, przychodu itd. To jest typowa gra polityczna ze strony urzędu miasta. Po co więc takie cenniki są teraz pokazywane bo to bez sensu, chyba że jest to temat zastępczy dla forumowiczów?
zgłoś komentarz
Oczywiście, dlatego ominęli to w taki sposób że za wynajem/wypożyczenie sali nie płaci się nic. Za to płaci się za coś innego, np. wynajem sztuców. I to właśnie takie kwoty.
zgłoś komentarz
kwoty ogolnie rozsadne jak na taka sale.nowa sala wszystko nowe niech sie zwraca i zarabia na siebie.brawo
zgłoś komentarz
Brawoo! Pewnie Janek czuje się mądrzejszy od tych co wymyślali przepisy dot. dotacji unijnych i stanowią prawo. Bo z pewnością to same głupki (a przynajmniej głupsi od Janka) i nie zorientują się że ktoś znalazł sposób na wynajem sali wynajmując sprzęt i wyposażenie kupione za unijne pieniądze! A może Janek wyposażał Chemik z własnej wypłaty? A jeśli nawet Chemik jest wyposażony z pieniędzy UM to i tak każdy widzi że raczej obiekt jest integralną częścią tego wynajmu... Kiedy ktoś się za to weźmie to wszyscy to odczujemy bo zwrot kilku milionów będzie raczej odczuwalny! Ciekawe jaki ma pomysł na rozliczenie Balu Sylwestrowego dla elit? Pewnie wynajmował toalety wraz z wyposażeniem za 10zł a dodatkowo za sprzątanie toalet 390zł. Jeszcze raz gratuluję pomysłu :)
zgłoś komentarz
komu to przeszkadza?odzyskujemy kase zainwestowana i jest ok.ludzie maja fajna sale na miejscu do zabawy itd.to co lepszy byl tamten chemik?bardzo ladny chemik i mile zabawy beda.nareszcie sala z prawdziwego zdarzenia a i cena jest super
zgłoś komentarz
http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120826/REGION/120829598 fajny artykul.jakos w innych miejscowosciach sobie tez radza i wcale sie tego nie wstydza a ludzie nie narzekaja.a u nas szuka sie dziury w calymmamy super sale/obiekt za smieszne pieniadze do wynajecia to nasi "krytycy" chojnowscy juz szukaja afery.
zgłoś komentarz
Bolo i Goska macie rację ,jeszcze te pobieranie kasy odbije im się czkawką jak trzeba będzie zwrócić dotację i zapłacić karę ! kto zapłaci ? no przecież nie yntelygent który wpadł na pomysł omijania prawa czy burmistrz co to przyklepał,tylko my Chojnowianie . Chojnów jest jednostką budżetową i zgodnie z umową na dotację, nie możemy pobierać pieniędzy za wynajem takiego budynku nawet nie wiem jak by to ukrywać pod innymi usługami i udawać głupa ,prędzej czy później zrobi się smród .
zgłoś komentarz
Psymon wszędzie widzi jakąś nieprawidłowość.Człowieku,czy ty myślisz ,że nasz Burmistrz nie zna prawa i sam sobie smród szykuje.Nieustanna krytyka wkoło wszystkich ludzi.Ty koleżko musisz być mocno pokrzywdzony przez życie i nieszcześliwy.Rodzina Cię opuściła czy jaki grzyb?Proponuje,aby mieszkańcy Chojnowa przyznali Ci statut człowieka pokrzywdzonego.Co to za kolo,który 24g na dobę siedzi i krytycznie odpisuje na wszystkie posty.To kościół niedobry,pani Członka,Burmistrz,Stasiu Horodecki itd.Psymon za to Ty jesteś sehr good.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform