Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Burmistrz zaprasza do udziału w kosultacjach społecznych

Autor admin
Data utworzenia: 18 styczeń 2013, 11:02 Wszystkich komentarzy: 10


Burmistrz zaprasza do udziału w kosultacjach społecznych

Do 23 stycznia 2013 r. potrwają konsultacje społeczne związane z planowanym rozszerzeniem obszaru wsparcia celem rewitalizacji o teren położony przy ul. Małachowskiego 7 oraz umieszczeniem na liście podstawowej przedsięwzięć składanych w ramach Priorytetu „Miasta" RPO projektu „Przebudowa i rozbudowa budynku Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie ul. Małachowskiego 7".

Konsultacje prowadzone są w związku z aktualizacją Lokalnego Programu Rewitalizacji Chojnowa w latach 2007-2013. Uwagi mieszkańców przyjmowane są drogą e-mailową: urzad.miejski@chojnow.eu bądź listowną na adres Urzędu Miejskiego (Plac Zamkowy 1).

Lokalny Plan Rewitalizacji Chojnowa na lata 2007-2013

Załącznik nr 2 do LPR

Załącznik nr 3 do LPR


źródło: komunikaty.chojnow.eu
Komentarze

Ktoś tu uważa ludzi za idiotów ! skoro jest znana kwota remontu to znaczy że są już gotowe plany ,jeśli idą pieniądze z UE to znaczy że trzeba było przedstawić dokładny biznes plan aby je otrzymać ! Wybieg UM aby nie było gadania że nikt z mieszkańcami tego nie konsultował .Może ten Chojnowski mało rozgarnięty pseudo fotograf to kupuję.Jeśli projekt był by w fazie rozważań i ewentualnych starań o dotację to maiło by to sens a tak nabija się ludzi w butelkę aby nie było tyle negatywnych głosów co po rynku.
zgłoś komentarz
zważywszy na system oceny zawarty w Lokalny Plan Rewitalizacji Chojnowa na lata 2007-2013 nie zostało zrealizowane założenie gdyż w związku z całym zabiegiem miasto , mieszkańcy , przedsiębiorcy nic nie zyskali , nie rozwinął się handel , usługi ani turystyka co oznacza że wydano pieniądze bez pomyślunku i nie uzyskano założonych celów co daje podstawy do sprzeciwu dla dalszej takiej polityki.

zgłoś komentarz
"nie rozwinął się handel" a co to setlersi? umieram :) turystyka? a co mają wybudować zamek? Jakby miasto za każdym razem miało konsultować z takimi matołami coś jak wy to by nic nie zrobili, ludzie wybrali władze po to by reprezentowali społeczeństwo, nie oznacza to że muszą ze wszystkimi gadać i słuchać użaleń pseudo-inteligentów. Dobrze to robią, ale jak to mówią z pustego i Salomon nie naleje, Polska podcina skrzydła firmą i dlatego nie ma jakiegoś szczególnego ruchu, ale idzie w dobrą stronę ( miasto jest ładniejsze, i mimo narzekań rasy malkontentów takich jak Tych dwóch pajaców , przedmówców, to i tak widać zmiany i to zmiany na lepsze:) i spoko nie mam nic wspólnego z urzędem miasta, no może poza tym że na nich głosowałem i się na pewno nie zawiodłem:)
zgłoś komentarz
brawo Batman, jesteś wspaniały. Mamy piękne miasto, wspaniały rynek, będziemy mieli bieżnię, nowy Mdk, i coraz więcej dziurawych ulic. Rozwija się u nas strefa ekonomiczna ( codziennie masa ludzi jeździ do Toshiby pod Wrocław czy na LSSE), mamy wielkie inwestycje, powstają nowe miejsca pracy jak grzyby po deszczu. Perspektywy na przyszłość że głowa boli. Priorytetem jest aby miasto się rozwijało, i było nowocześnie zarządzane. I powstanie nowego MDK i bieżni jest dla nas chojnowian najważniejsze!!!
zgłoś komentarz
bolo kwintesencje zawarles w tych kilku prostych slowach.trudno nie byc dumnym ze mieszka sie w tak pieknym i rozwinietym miescie jak chojnow. kazdego dnia dziekuje za to ze mnie zycie tu zeslalo!!!
zgłoś komentarz
dla wyjaśnienia jednemu burakowi czyli Batman - dorośnij dzieciaczku :

matoły cię zrobiły - powiedz kto to cie pomszczę
pseudo inteligenci cier robili , jak wyżej
malkontenci cie robili -powiedz kto to cie pomszcze

a wracając do tematu :
Załącznik nr 3 do Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Chojnowa na lata 2007-2013. Matryce Logiczne przedsięwzięć
z listy podstawowej składanych w ramach Priorytetu „Miasta” RPO.

- Liczba bezpośrednio
utworzonych miejsc pracy:
a) łącznie: 0 w 2012
b) w tym kobiet: 0 w 2012
zgłoś komentarz
"Dobrze to robią, ale jak to mówią z pustego i Salomon nie naleje" - wytłumacz jak można z pustego nalać sobie na wypłatę 14 tysięcy i przyznawać podwyżki wstecz o kilka miesięcy ?

forum : Z pustego tylko burmistrz do tyłu naleje

"Polska podcina skrzydła firmą i dlatego nie ma jakiegoś szczególnego ruchu" - a ta Polska z kogo się składa ? sama Polska bierze i się podcina ? a może to rząd i samorząd tak pomaga ?
zgłoś komentarz
" ale idzie w dobrą stronę ( miasto jest ładniejsze" - to jest argument , bardzo mądry argument , teraz wiem że jak zrobią z Chojnowa Las Vegas to ludziom bez pracy i perspektyw będzie się milej umierało z głodu . to na prawdę dobra polityka , Hitler poszedł na łatwiznę i wybudował krematoria.
" ale idzie w dobrą stronę ( miasto jest ładniejsze" - gdzie ? ile miejsc pracy utworzono ? konkretnie 0 ,

i teraz najciekawsze : co takiemu Batmanowi do łba szczeliło żeby sie próc w temacie który jest nie aktualny ? i ty nie jesteś z urzedu? po co to podkreślasz? dlaczego tak cicho siedziałeś tyle czasu ? dlaczego nie komentujesz tego pieknego według ciebie miasta w artylule "Chojnów "tonie" w roztopach (aktualizacja godz. 11.55)" - co tak jak burmistrz i radni czekasz aż śnieg stopnieje ? płytko , płytko ale staraj sie dalej .
zgłoś komentarz
co mi strzeliło do łba ? powiedz kto to Cię pomszczę! teraz najciekawsze ? powiedz kto to Cię pomszczę! Zgodnie z konstytucją przyjętą w referendum w 2004 r. Republika Środkowoafrykańska jest republiką, w której głową państwa jest prezydent wybierany w wyborach powszechnych na 6-letnią kadencję. Władza ustawodawcza jest sprawowana przez jednoizbowe Zgromadzenie Narodowe ze 105 miejscami, wybierane w wyborach powszechnych na 5-letnią kadencję. Władzą wykonawczą sprawuje rząd na czele z premierem powoływanym przez prezydenta. Obecny prezydent objął urząd w wyniku przewrotu wojskowego w marcu 2003 r. tak mniej więcej wyglądają wszystkie twoje wpisy
zgłoś komentarz
widzisz mi też nie chce się czytać twojego le pier do le Enja kacza mordo
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform