Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Plany inwestycyjne na 2013 r. w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 31 grudzień 2012, 11:12 Wszystkich komentarzy: 14


Plany inwestycyjne na 2013 r. w Chojnowie

Budowa nawierzchni ulicy Bielawskiej wraz z oświetleniem, przebudowa Stacji Uzdatniania Wody, przebudowa MOKSiR, rewaloryzacja terenów zielonych czy modernizacja sali gimnastycznej SP4 – to główne inwestycje na 2013 rok w Chojnowie.

Wydatki planowane przez miasto na 2013 r. sięgnąć mają 39 mln zł. Dochody na zbliżający się rok to kwota 36,561 mln zł. Przewidywany deficyty w wysokości prawie dwóch i pół mln zł zostanie pokryty kredytem.

Jednak co nas – mieszkańców miasta – najbardziej interesuje to inwestycje. W 2013 r. na ten cel Chojnów przewidział 5,583 mln zł.

Właśnie w 2013 r. planowana jest budowa drogi na ulicach Konopnickiej i Orzeszkowej – koszt: 300 tys. zł. Na budowę nawierzchni ul. Bielawskiej wraz z oświetleniem miasto wyda 950 tys. zł.

Planowana jest również przebudowa Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Bielawskiej. Inwestycja ta to koszt 900 tys. zł. Prowadzone będą również prace związane z siecią wodociągową na ulicach Lubińskiej i Krótkiej.

Na 2013 r. zaplanowano również przebudowę budynku, w którym mieści się Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji. Na ten cel przeznaczono 700 tys. zł. Modernizacji ulegnie również sala gimnastyczna i szatnia w Szkole Podstawowej nr 4. Inwestycja ta pochłonie 500 tys. zł. Połowę tej kwoty kosztować będą prace konserwatorsko-remontowe wnętrza Baszty Tkaczy.

Pozostając w kwestiach sportowych na rok 2013 w ramach projektu „Orlików Lekkoatletycznych” przewidziano budowę bieżni na stadionie miejskim. Z budżetu miasta wyłożone zostanie 400 tys. zł, pozostała część – 350 tys. zł – Chojnów pozyska ze środków zewnętrznych.

Prace nie ominą również terenów zielonych. Rewaloryzacja Morskiego Oka pochłonie z budżetu Chojnowa 350 tys. zł.


źródło: e-legnickie.plKomentarze

Wojny o cenzurę to też słyszałem ,konkretnie czarny się żalił i niby wymogli na właścicielu cenzurę .Jednak słyszałem głosy że sam BigForm nie utrzymuje portalu a dotuje je UM ale to niesprawdzone tylko do czego się przyznaję bez bicia.Może z portalu ktoś zabierze głos i rozwieje wątpliwości :)
zgłoś komentarz
Skąd taka wiadomość,że urzad wspiera portal?Jana stać na taki krok ,by dokładać do portalu ?
zgłoś komentarz
jeśli urząd chce kontrolować portale zleca im jakąś robotę czyniąc ich zależnym finansowo a to jest wystarczające do kontroli. portal e-konfident zmuszony został do wprowadzenia pełnej cenzury gdyż jego administratorek nie potrafił odpowiedzieć na proste ale jednocześnie trudne pytania. Dziś dnia już prosi by wrócić.

"Przede wszystkim zależy nam na utrzymaniu pewnego poziomu dyskusji. Nie ograniczamy swobody wypowiedzi, pod warunkiem, że będzie ona zgodna z regulaminem, netykietą i prawem obowiązującym w naszym kraju."

czy pytanie :

"Czy udostępnił Pan komuś (komu) informacje mające na celu zidentyfikowanie forumowiczów na podstawie danych pobieranych przy wejściu na Pańskie strony? " nie pytamy na czyj temat i komu , pytamy czy w historii forum miały miejsce takie fakty . pytanie nie narusza żadnego prawa.

jest niezgodne z prawem ?
zgłoś komentarz
odpowiedz była mierna :
Proszę przeczytać swój tekst ze zrozumieniem. Odpowiedzi innej niż udzieliłem nie będzie. Nie będzie bo nie muszę/nie mam czasu/nie chcę/nic to nie zmieni (niepotrzebne skreślić) - wyczerpujący wywód i godny naśladowania przez administartorków. tym samym forum e-konfident przestało istnieć.

problem jest w tym że administratorek musiałby się przyznać że donosił - gdyby nie donosił postawiłby prostą odpowiedź typu nie nigdy tego nie robiłem a pokrętnie zrobił co zrobił , prosty i zależny.

Zbyt nocne pytania potrafią zamknąć nie jedno forum ;-)

zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.