Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Wystawa "Moje hobby" czyli zainteresowania najmłodszych chojnowian!

Autor Maciek
Data utworzenia: 07 grudzień 2012, 09:27 Wszystkich komentarzy: 0


Wystawa "Moje hobby" czyli zainteresowania najmłodszych chojnowian!

Koło Przyjaciół Biblioteki wraz z bibliotekarką p. E. Rusiecką zorganizowało w czytelni wystawę pod hasłem: „Moje hobby". Była ona jednym z zadań realizowanych w bibliotece. Uczniowie klas 2 – 6 przynieśli do biblioteki swoje skarby na dwa tygodnie. Celem wystawy było zaprezentowanie zbiorów gromadzonych przez uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 oraz stworzenie możliwości pokazania się dzieci ze swojej dobrej strony i zaistnienia w szkole.


Zwrócenie uwagi na to, że warto mieć jakieś hobby, ponieważ wiążą się z tym same korzyści takie jak dobrze zagospodarowany i miło spędzony czas wolny oraz duży zasób wiedzy i umiejętności z danej dziedziny. Wystawie towarzyszyła dobra zabawa a różnorodność kolekcji udostępnionych przez uczniów była dowodem oryginalnych zainteresowań dziewcząt i chłopców.


Kamil Uroda opowiedział koleżankom i kolegom o wędkowaniu, o rybach. Dowiedzieliśmy się od niego jakie ryby są w naszej rzece, jakie są rodzaje karpi. Pani dyrektor E. Borysewicz przed wręczeniem dyplomów i drobnych upominków opowiedziała dzieciom o minerałach, które znajdowały się na wystawie i „skarbach”(minerałach), które można znaleźć w górach, na polu oraz o tym, że także ma hobby. Zachęciła wszystkich do gromadzenia i dzielenia się z innymi swoimi zainteresowaniami.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform