Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Chojnów pełen Mikołajów! Konkurs cukierkowy!

Autor admin
Data utworzenia: 06 grudzień 2012, 19:25 Wszystkich komentarzy: 9


Chojnów pełen Mikołajów! Konkurs cukierkowy!

6 grudnia jak wszystkie dzieci – te młodsze i starsze – doskonale wiedzą to Mikołajki. Tego dnia brzuchaty pan w czerwonym wdzianku, z długą, białą brodą rozdaje prezenty. Tuż po godzinie 13.00 ulice naszego miasta były czerwone. Na swoich mechanicznych rumakach, w mikołajkowych strojach z workami pełnymi prezentów spotkać można było członków ekipy Quad-Cross Chojnów. Poza specjalnie przygotowanymi paczuszkami rozdawali również szczególne cukierki. Każdy z nich miał logo Portalu CHOJNOW.PL i ekipy Quad-Cross Chojnów oraz posiadał niepowtarzalny numerek...

Użytkownicy serwisu Facebook lubiący nasz profil wiedzieli już wcześniej na czym polega zabawa. Spośród numerków, które otrzymali przechodnie wylosujemy kilka, które nagrodzimy dodatkowymi nagrodami. W trakcie weekendu maszyna losująca wybierze szczęśliwe numerki, zaś w poniedziałek zostaną one opublikowane na łamach Portalu. Nie wyrzucajcie więc ich – każdy numerek ma szansę na wygraną!


W zabawie udział wziąć mogą osoby posiadające aktywne konto na Portalu CHOJNOW.PL. Jeśli go nie masz – załóż już teraz! Kliknij w LINK i wypełnił formularz rejestracyjny postępując zgodnie ze wskazówkami.

Poniżej prezentujemy porcję zdjęć ekipy Quadowych Mikołajów!

Komentarze

BRAWO POMOCNICY MIKOŁAJA!!!Piękny gest!wywołaliście dzisiaj uśmiech na wielu zwątpionych twarzyczkach,bo nie wiedziały czy czasem święty o nich nie zapomni,pozostawiliście nadzieję w serduchach że być może z rok też przyjdzie:):*
zgłoś komentarz
sa jeszcze w miescie ludzie o dobrym sercu i o to chodzi w taki dzien jak dzis przeciez. oby tak dalej chlopaki
zgłoś komentarz
szczerze trzymam za nich kciuki oby Im się i w ogóle i w szczególe i pod każdym innym względem wiodło w życiu:)nieskorumpowani,traktujący na równi wszystkich i tych małych i tych większych!!
zgłoś komentarz
To było coś pieknego -tylu mikołajów na kładach ,motorkach,w aucie i na sygnale-każde napotkane i wypatrzone dziecko otrzymywało paczuszki słodyczy.Dzieci były zaskoczone i usmiechniete -niektóre niedowierzały.Tak to robiło wrażenie i żałowałam że nie byłam dzieckiem w tym dniu.BRAWO!!!!
zgłoś komentarz
Niech nasi urzędnicy sie wstydzą,że nie organizują nic takiego dla dzieci,a chłopaki robią to prywatnie z własnej woli.
zgłoś komentarz
Renifery to już przeżytek ,pozytywna akcja mkołajowie na quattrozordach.
zgłoś komentarz
Brawo dla chłopaków z grupy quad i portalu chojnow.pl
zgłoś komentarz
Brawo Super Mikołaje :)
zgłoś komentarz
Dziękujemy Mikołajom :))
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform