Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Telewizyjny Cooltywator Możliwości (video)

Autor Gimnazjum nr 1
Data utworzenia: 28 listopad 2012, 11:44 Wszystkich komentarzy: 11


Telewizyjny Cooltywator Możliwości (video)

Od września 2011 r. przez 15 miesięcy Fundacja Smak Sukcesu działająca przy Gimnazjum nr 1 w Chojnowie wraz z 25-osobową grupą młodzieży realizowała projekt Telewizyjny Cooltywator Możliwości finansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Projekt zyskał dotację w wysokości 22 tys. zł. W ramach zakończonego już projektu, młodzież Gimnazjum nr 1 uczestniczyła w różnorodnych warsztatach (m.in. w TV Wrocław) i spotkaniach z ciekawymi ludźmi, wyjeżdżała na wycieczki do Wrocławia, Karpacza, Szklarskiej Poręby oraz zorganizowała spływ kajakowy rzeką Skorą. Każde działanie zostało sfilmowane i udokumentowane. Podsumowanie projektu nastąpiło w dniu 26 listopada w Bibliotece Miejskiej w Chojnowie z udziałem zaproszonych gości – przyjaciół wspierających projekt.

A oto podsumowanie naszych działań w filmowym skrócie:
Komentarze

Ciekawy projekt i przy okazji ile interesujących atrakcji dla młodzieży. Gratulacje dla Gimnazjum nr 1
zgłoś komentarz
duzo mowi sie ze mlodziez teraz taka czy owaka.ale jak tak patrze na projekty w jakich moga brac udzial.czy to gim1 czy 2 to szok.albo w mdk te gobeliny i ceramika.za moich czasow tego nie bylo. jedynym atrakcjami bylo jak trwaly przygotowania do matur i mozna bylo krzeselka ponosic. zawsze to lekcja szybciej zleciala
zgłoś komentarz
Masz rację EI_Nino, ale z drugiej strony kiedyś nie było takich możliwości, nie było projektów. Fakt, że Gimnazjum nr 1 uczestniczy we wszystkich możliwych projektach i ciekawych zajęciach i fajnie chodzić do takiej szkoły, gdzie się coś dzieje. Na pewno za pochwałę zasługują nauczyciele, którzy zachęcają młodzież do takich działań. To co dzieje się w mdk-u to też godne pochwały, ciekawie byłoby uczestniczyć w takich zajęciach, kiedyś tego nie było.
zgłoś komentarz
Gratulacje dla młodzieży za chęć robienia czegoś pożytecznego a nie tylko narzekania, że nic się nie dzieje a dla nauczycieli za wytrwałość i siłę dotarcia do nastolatków. jak czytam informacje na portalu o imprezach, akcjach, projektach itp.to mam wrażenia, że to jakby nie odbywało się w tym mieście. Bo jak słucham ludzi to większość tylko narzeka, że w tym Chojnowie to nic się nie dzieje. A jednak coś się dzieje i to wcale nie tak mało.
To z czym mamy problem to organizacja imprez typu dni Chojnowa, festyn letni itp. to nam nie wychodzi najlepiej
zgłoś komentarz
Łatwo chyba zorganizować trzy wycieczki na terenie województwa za 22 tysiące złotych, które się dostało i spływ kajakowy przepraszam czym wy się zachwycacie tym chaotycznym filmem.
zgłoś komentarz
film jak film.efekt mysle osiagnal bo oglada sie dosc przyjemnie. ok kasa byla fajnie. widac ze mlodziez sie bawi i chce dzialac.tej kasy nie dostali do lapy a dostali mozliwosc i to sie ceni wlasnie
zgłoś komentarz
W takim razie doceniamy każdą młodzież, która chce się fajnie bawić, ale niema kasy trzeba to docenić, że nie mogą, choć chcą .
Film jest chaotyczny a osoba filmująca nie wie co chce nam pokazać .
zgłoś komentarz
benek myślę, że nie oceniamy tu filmu tylko co ta młodzież robiła. oczywiście, że łatwo coś zorganizować jak się ma kasę ale skoro to był jakiś projekt to też nad nim ktoś musiał pracować. Nikt nie dał im tej kasy ot tak sobie.
Jeżeli chodzi o młodzież to uczestnicy przedstawionych wyżej imprez też nie musieli mieć kasy własnej tylko ktoś z opiekunów postarał się o jej załatwienie. Benek też chodziłem do szkoły i nie było unijnej kasy a młodzież nie była z rodzin zamożnych ale jak ktoś chciał to się organizował i dobrze bawiła i nie mam tu na myśli używek i siedzenia po klatkach. Dziś szkoły naprawdę dużo dają tylko młodzieży nie chce się z tego korzystać.
zgłoś komentarz
wszystko ładnie i pięknie tylko jak widać nikt nie zauważył ze palenie papierosów przez pewną Panią wcale nie jest edukacyjne zwłaszcza dla młodzieży i dzieci , proszę zwrócić uwagę przy czasie 1,15 min - 1,19 min .

coś wspaniałego , gratulacje dla operatora że pomimo chaosu panującego na filmie uwiecznił to co odzwierciedla całość imprezy. gratulacje dla organizatorów

Proponuję też oglądnąć kilka ujęć gdzie są twarze i ręce uczestników np czas 0,22 min. każdy uczestnik patrzy w inną stronę , kilka osób ma chwyta jedną ręką drugą rękę na wysokości przedramienia. Tego typu gest będzie symbolizował próbę opanowania frustracji, zdenerwowania czy zniecierpliwienia.

zgłoś komentarz
Pani w tle ręce w pozycji zamkniętej ? ups ? co za sielanka .

czas 0,58 młody chłopak z dłonią na ustach jak dziecko gdy nie chce czegoś powiedzieć. czas 1.00 dokładnie ten sam gest i ciągłe patrzenie w ziemię ? dlaczego ? czas 1.20 min dokładnie ten sam gest tylko u większej ilości osób pięknie wyeksponowany z czego wynika że grupa była raczej sfrustrowana ale chciała to ukryć jednak gesty są podświadome i nad tym nikt łącznie z Panem Jankiem nie zapanuje hahah

zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform