Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Gorący grudzień w Spiżarni!

Autor admin
Data utworzenia: 23 listopad 2012, 09:03 Wszystkich komentarzy: 0


Gorący grudzień w Spiżarni!

Muzyczny listopad w Spiżarni powoli dobiega końca, nadchodzi grudzień, który jak się okazuje zaskoczy miłośników muzyki z regionu jeszcze większą dawką dobrej nuty! Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem imprez na ostatni miesiąc 2012 roku.

Grudzień rozpocznie się koncertem legendarnej już grupy rockowej – Sztywny Pal Azji. Zespół, który w tym roku wydał płytę „Fiss Pink” zagra przed legnicką publicznością w pierwszy dzień miesiąca o godzinie 20.00, oczywiście na scenie w Spiżarni. Bilety w przedsprzedaży nabyć można w cenie 20 zł, w dniu koncertu 10 zł drożej.

Tydzień później – 8 grudnia – na legnickiej scenie zagra ceniona w wielu środowiskach grupa Coma. Któż nie zna takich kawałków jak „Spadam”, „Leszek Żukowski” czy „FTMO”. Bilety na koncert to koszt 35 zł w przedsprzedaży, 45 zł w dniu koncertu. Początek grania planowany jest na godzinę 20.00.

11 grudnia szykuje się uczta dla miłośników ciężkiego grania. Legnicę odwiedzi kultowa kapela Vader. Grupa wykonująca muzykę z pogranicza thrash i death metalu rozpocznie swój występ o godzinie 20.00. Bilety na ten koncert to koszt 40 zł.

3 dni później – 14 grudnia sceną zawładną szaleni raperzy z Wyższej Szkoły Robienia Hałasu. Sheller i Słoń, którzy w tym roku wydali album „Szkoła Wyrzutków” zagrają o godzinie 20.00, a wstęp na ich występ to koszt 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu. Jeśli jesteś fanem dobrego rapu nie może cię zabraknąć tego dnia w Spiżarni.

Końcówka grudnia to występ szalonej formacji grającej funk – Łąki Łan. Na koncert pełen dobrej zabawy i humoru zapraszamy do Spiżarni 21 grudnia o godzinie 20.00. Bilety w przedsprzedaży kupić można w cenie 30 zł, w dniu koncertu – 35 zł.

Szykuje się gorący muzycznie miesiąc w Spiżarni, mimo zimowej pory w kalendarzu!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform