Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up

Podsumowanie rozgrywek ligowych dla grupy Młodzik!

Author: Maciek
Creation date: 23 November 2012, 14:39 All comments: 0


Podsumowanie rozgrywek ligowych dla grupy Młodzik!

Dobiegła końca runda jesienna rozgrywek Klasy Okręgowej dla grupy Młodzik. Zawodnicy spisali się rewelacyjnie w tych rozgrywkach zajmując miejsce na podium. Na 10 rozegranych meczy 7 razy wygrali, 2 razy zremisowali i tylko raz przegrali. W 10 meczach zgromadzili 23 punkty, strzelili 37 bramek i stracili 17.

Wszyscy zawodnicy zasłużyli na wyróżnienie. Zaangażowanie, wzorowa frekwencja i podejście do treningów pozwoliło na osiągnięcie znakomitego trzeciego miejsca w lidze. „Gratuluję bardzo udanej rundy” - powiedział po ostatnim zremisowanym meczu ze Ścinawą trener Piotr Seheniewicz, który znakomicie spisuje się w roli szkoleniowca. W zeszłym sezonie młodzi adepci futbolu z Chojnowa wygrali ligę.

Następny mecz na boisku trawiastym drużyna rozegra dopiero na wiosnę 2013 r., ale to nie oznacza, że młodzi piłkarze spędzą zimę siedząc bezczynnie. Wezmą oni bowiem udział w turniejach halowych, w których mamy nadzieję spiszą się również bardzo dobrze. Chłopcy z grupy Młodzik trenują 2,5 roku w KS Chojnowianka i jak na tak krótki okres radzą sobie bardzo dobrze. W obecnym sezonie są beniaminkiem Ligi Okręgowej, ich gra zadziwiła niejeden klub, który ma znacznie większe doświadczenie.

Serdecznie gratulujemy młodym piłkarzom życząc dalszych sukcesów!


Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.