Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Trio Łódzko-Chojnowskie zagra piosenki Jacka Kaczmarskiego

Autor admin
Data utworzenia: 14 listopad 2012, 08:54 Wszystkich komentarzy: 0


Trio Łódzko-Chojnowskie zagra piosenki Jacka Kaczmarskiego

W pierwszy dzień grudnia na scenie sali widowiskowej MOKSiR o godzinie 17.00 w repertuarze wielkiego polskiego barda Jacka Kaczmarskiego z koncertem wystąpi Trio Łódzko-Chojnowskie. Cały dochód z koncertu przeznaczony zostanie na wsparcie działań Fundacji „Smak Sukcesu”.

Bilety na koncert, którego organizatorem jest Fundacja „Smak Sukcesu”, Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II oraz MOKSiR nabyć można w biurze domu kultury, sekretariacie szkoły lub tuż przed występem w cenie 10 zł. Możliwa jest również rezerwacja telefoniczna – nr 663-882-738.

Warto przybyć na koncert – Trio Łódzko-Chojnowskie uznawane jest przez znawców Kaczmarskiego za najlepszą grupę wykonującą jego piosenki. W składzie zespołu poza Pawłem Konopackim i Witoldem Łuczyńskim gra Tomasz Susmęd, chojnowianin, nauczyciel w miejscowym Gimnazjum nr 1.

W trakcie koncertu na ekranie obserwować będziemy mogli wybitne dzieła malarstwa polskiego i europejskiego, które inspirowały do napisania utworów. Usłyszmy również mało znane pastorałki pochodzące z programu „Szukamy Stajenki”.

1 grudnia 2012 r., godz. 17.00, MOKSiR, wstęp 10 zł.


ZAPRASZAMY!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform