Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Mamy w Chojnowie Puchar Polski w wadze ciężkiej!

Autor Arkadiusz Lewandowski
Data utworzenia: 12 listopad 2012, 13:37 Wszystkich komentarzy: 153


Mamy w Chojnowie Puchar Polski w wadze ciężkiej!
W ubiegły czwartek rozpoczęły się zmagania bokserów w Pucharze Polski. Na imprezie nie zabrakło oczywiście reprezentantów Champion Powiat Legnicki. Cała gala odbyła się w Lesznie, miesiąc wcześniej odbyły się eliminacje w Świdnicy, które przeszło dwóch bokserów:

1. Mateusz Stachurka w kategorii do 60 kilogramów (waga lekka)

2. Kamil Mroczkowski w kategorii +80kg (waga ciężka)

Całość rozpoczęła się w czwartek od oficjalnego ważenia zawodników oraz badań lekarskich. W piątek bokserzy zameldowali się w ringu.

Mateusz Stachurka pechowo wylosował rywala w pierwszym pojedynku. Jak się później okazało – zdobywcę Pucharu Polski oraz najlepszego technicznie zawodnika turnieju – reprezentanta BKS Skorpion Szczecin. Warto nadmienić, że pierwszą rundę wygrał Mateusz, jednak przeziębienie dało znać o sobie (tak to jest jak się nie nosi czapkismile).

Nieco inaczej było w przypadku Kamila Mroczkowskiego, który trafił „wolny los” i tym samym awansował od razu do półfinałów Pucharu Polski. W pierwszym pojedynku mój podopieczny zmierzył się z reprezentantem Śląska. Swoją walkę wygrał zdecydowanie 3:0 na punkty.


W walce finałowej Kamil rywalizował z lokalnym zawodnikiem – reprezentantem Leszna

Po bardzo dobrym pojedynku wygrał i zdobył Puchar Polski! Można wręcz powiedzieć, że w ringu była „wojna”, emocji nie zabrakło, a sama rywalizacja była na najwyższym poziomie. Kamil pokazał się z bardzo dobrej strony.


Przekornie można powiedzieć, że Puchar Polski „nie” jest żadnym sukcesem dla miasta. Ciężko pracujemy i dzięki temu udaje się osiągać w moim przekonaniu sukcesy na arenie krajowej bądź międzynarodowej. Nasz burmistrz nie potrafił tego docenić.

Już za tydzień mamy szanse na kolejny Puchar Polski Juniorów w wadze lekkiej. Do rywalizacji bowiem przystąpi Łukasz Niemczyk.

Ponadto zostaliśmy zaproszeni przez Energetykę Lubin na galę boksu do Cuprum Areny. Podczas tej imprezy odbędą się trzy walki zawodowe, więc moi podopieczni ponownie będą mieli zapewnione kolejne doświadczenie. Podczas gali wystąpią: Oskar Łużny oraz Kacper Harkawy.

Z tego miejsca pragnę podziękować Starostwu Powiatowemu w Legnicy oraz miejscowym biznesmenom za bezinteresowną pomoc.

Serdecznie zapraszam na darmowe treningi chłopców z roczników 1999-2000, które odbywają się codziennie o godzinie 18 w salce PZSu przy ul. Witosa.Komentarze

Pani Beato, jeżeli ma pani jakieś zastrzeżenia do trenera, to niech się Pani z nim umówi na prywatną rozmowę, a nie wypisuje Pani bzdury i mu to wszystko powie, nie zna się Pani na boksie, a chce Pani wprowadzić coś nowego, nie mając pojęcia o tym sporcie. "Burmistrz - fan sportu chojnowskiego" ciekawe z której strony, zamiast pomagać dzieciakom, to utrudnia im rozwój w sporcie. Przeszłość Pana L. jest tylko i wyłącznie jego sprawą i nie powinno Pani to interesować, tak po za tym czytałem Pani wypociny i niestety, każda wnosi to samo, czyli denne powtarzanie się jaki to burmistrz jest dobry, a Pan Lewandowski jest zły. Trener prowadzi darmowe zajęcia dla dzieciaków, niech mi Pani znajdzie takiego trenera, który pracuje z młodzieżą za darmo. Akurat podejście do młodzieży ma dobre.
zgłoś komentarz
Nie będę się wypowiadać na temat samej osoby P. Lewandowskiego, może i ma coś za uszami ale to jak każdy człowiek, tyle że niektórzy mają więcej a niektórzy mniej. Sam fakt, że trenuje młodych jest godny pochwały. Sami doskonale widzicie co wyrabia dzisiejsza młodzież. Zamiast siedzieć w parku i szkodzić sobie i innym idą na salę się wyładować gdzie po takim treningu podejrzewam że mało kto myśli o "szkodzeniu" do tego dochodzi myśl że jak zacznie się "rozbijać" to na kolejnym treningu będą widoczne tego skutki.
zgłoś komentarz
Trener - to nie tylko trener na sali ale to człowiek który powinien mieć autorytet wśród swoich uczniów, powinien nakierowywać swoich bokserów nie tylko jak i gdzie uderzyć, ale również przekazywać jakieś zasady życia codziennego. Czy Pan L. jest odpowiednią osobą na to stanowisko? Myślę, że najlepiej będzie jeśli sami Jego podopieczni a przede wszystkim Pan Arek odpowie sobie na to pytanie. Przecież nikt nie trzyma ich tam siłą, skoro ćwiczą i osiągają sukcesy to w takim razie skąd ten bulwers? Powodzenia i wytrwałości w tym co robicie. Pozdrawiam:)
zgłoś komentarz
@wujekgoogle masz po części tylko rację ,to nie dzieci będą odpowiedzialne z ewentualne szkody jakie może wyrządzić nieodpowiednia osoba w takim miejscu .Dzieci w szkole religijnej które całowały zarośnięte kolna ojca dyrektora oceniły że czuły się jakby całowały sygnet biskupa więc sam widzisz że ich ocena niema tu nic do rzeczy a ludzi odpowiedzialnych za te dzieci i placówkę czyli pani dyrektor,wychowawczyni i sami rodzice ale rodzice świadomi.Już sam fakt jak to powiedziałeś "kto co ma za uszami" dyskwalifikuje owy autorytet,taka osoba go niema i długie lata przed nim aby go zbudować .Jestem osobą która jest za dawaniem tak zwanej drugiej szansy ale dlaczego ma to być praca z dziećmi ,to jest wysoce dyskusyjne .
zgłoś komentarz
Przy okazji psymon gratuluję strony - jest świetna :)
Rodzice choć nie wszyscy mają chyba świadomość kto trenuje ich dzieci. Twoja racja również jest ale z drugiej strony świadomość dzieciaków że trener zrobił coś złego i poniósł za to karę też może uświadomić im żeby dwa razy zastanowić się zanim się coś zrobi. Myślę że nie chodzi dumny ze swojej przeszłości.
zgłoś komentarz
"Przy okazji psymon gratuluję strony - jest świetna :)"
Dzięki ,staram się i zapraszam !
zgłoś komentarz
To jest właśnie to ! Chłopaki wygrywają, a Serkies ma w dupie ! Bo woli wydawać na stare babcie, które dadzą jedynie pieniądze na tace dla księdza, a na młodych zawodników, którzy coś osiągną jedynie powie "Bóg zapłać".
zgłoś komentarz
czepiacie sie wszystkich nauczycieli trenerów a sami jesteście gnidami które nic nie osiągnęły , potraficie tylko oceniać innych ,każdy jest mądry przed monitorem swojego komputera... jest tu jakiś cwaniak który sie przedstawi z imienia i nazwiska ...? nie!!!..i wszystko na ten temat...jakieś beatki psymony i inni... napajający sie swoimi wypowiedziami w necie...to chyba wasze największe osiągnięcia w życiu.jakie wy macie pojęcie o boksie ,treningach,stosunkach w klubie...żenada
zgłoś komentarz
Ty potrafisz odnieść się merytorycznie do moich wypowiedzi ? bo wiedzę że nie .Na boksie czy treningu bokserskim się nie znam,nie neguje też wyników ale wiem że trener był osobą karaną i pracuje z dziećmi i młodzieżą .Pytam po raz trzeci ? czwarty ? kto na to wyraził zgodę ? Kot sprawdza jakim autorytetem jest dla tych dzieci i młodzieży .Szkoła ,pani dyrektor ? Tak każdy jest mądry przed monitorem bo każdy ma do tego prawo jaki anonimowości .Czy "prezes" to twoje imię i nazwisko ? Więc prezesie gnid to sobie poszukaj za koszulą !
zgłoś komentarz
Psymon myślisz , że jesteś anonimowy ?.
Jesteś frustratem , łysiejącym w okularach .
Skończyłeś a-wf nie dostałeś pracy i myślisz , że masz prawo obrzucać błotem ludzi odnoszących sukcesy w sporcie .!
Czepiasz się starego nauczyciela Matuszewskiego ?. Na temat Pana Lewandowskiego nie masz pojęcia więc nie wypowiadaj się jak byś go bardzo dobrze znał .!.
Prezentujesz typowe polskie cechy narodowe ...
Moim zdaniem jesteś zerem .
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.