Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Mamy w Chojnowie Puchar Polski w wadze ciężkiej!

Autor Arkadiusz Lewandowski
Data utworzenia: 12 listopad 2012, 13:37 Wszystkich komentarzy: 153


Mamy w Chojnowie Puchar Polski w wadze ciężkiej!
W ubiegły czwartek rozpoczęły się zmagania bokserów w Pucharze Polski. Na imprezie nie zabrakło oczywiście reprezentantów Champion Powiat Legnicki. Cała gala odbyła się w Lesznie, miesiąc wcześniej odbyły się eliminacje w Świdnicy, które przeszło dwóch bokserów:

1. Mateusz Stachurka w kategorii do 60 kilogramów (waga lekka)

2. Kamil Mroczkowski w kategorii +80kg (waga ciężka)

Całość rozpoczęła się w czwartek od oficjalnego ważenia zawodników oraz badań lekarskich. W piątek bokserzy zameldowali się w ringu.

Mateusz Stachurka pechowo wylosował rywala w pierwszym pojedynku. Jak się później okazało – zdobywcę Pucharu Polski oraz najlepszego technicznie zawodnika turnieju – reprezentanta BKS Skorpion Szczecin. Warto nadmienić, że pierwszą rundę wygrał Mateusz, jednak przeziębienie dało znać o sobie (tak to jest jak się nie nosi czapkismile).

Nieco inaczej było w przypadku Kamila Mroczkowskiego, który trafił „wolny los” i tym samym awansował od razu do półfinałów Pucharu Polski. W pierwszym pojedynku mój podopieczny zmierzył się z reprezentantem Śląska. Swoją walkę wygrał zdecydowanie 3:0 na punkty.


W walce finałowej Kamil rywalizował z lokalnym zawodnikiem – reprezentantem Leszna

Po bardzo dobrym pojedynku wygrał i zdobył Puchar Polski! Można wręcz powiedzieć, że w ringu była „wojna”, emocji nie zabrakło, a sama rywalizacja była na najwyższym poziomie. Kamil pokazał się z bardzo dobrej strony.


Przekornie można powiedzieć, że Puchar Polski „nie” jest żadnym sukcesem dla miasta. Ciężko pracujemy i dzięki temu udaje się osiągać w moim przekonaniu sukcesy na arenie krajowej bądź międzynarodowej. Nasz burmistrz nie potrafił tego docenić.

Już za tydzień mamy szanse na kolejny Puchar Polski Juniorów w wadze lekkiej. Do rywalizacji bowiem przystąpi Łukasz Niemczyk.

Ponadto zostaliśmy zaproszeni przez Energetykę Lubin na galę boksu do Cuprum Areny. Podczas tej imprezy odbędą się trzy walki zawodowe, więc moi podopieczni ponownie będą mieli zapewnione kolejne doświadczenie. Podczas gali wystąpią: Oskar Łużny oraz Kacper Harkawy.

Z tego miejsca pragnę podziękować Starostwu Powiatowemu w Legnicy oraz miejscowym biznesmenom za bezinteresowną pomoc.

Serdecznie zapraszam na darmowe treningi chłopców z roczników 1999-2000, które odbywają się codziennie o godzinie 18 w salce PZSu przy ul. Witosa.Komentarze

"Psymon,a ja zwykła obywatelka mogłabym sprawdzić pana Lewandowskiego ? " to sprawdź kto ci broni !
zgłoś komentarz
I w jaki sposób? I wówczas nagłośnię sprawę.Masz rację Psymon przede wszytkim wychowca,gdybyś ty znał prawdę Psymon,to byś nie porównywał Lewandowskiego do Matuszewskiego.
zgłoś komentarz
Ale,gdzie mam udać się?
zgłoś komentarz
Psymon należy głosić tylko prawdę,a ty to czynisz
zgłoś komentarz
Beatko1 obok "małego" kościoła jest taki budynek sądu ostatecznego tam wszystkiego się dowiesz.
zgłoś komentarz
Hehe dobre. Moim zdaniem beato lekko przesadzasz. Byłem osobiście kilkukrotnie na treningach bokserów i jest dyscyplina jest porządek. Chłopcy nie szaleją - zachowują się bardzo pozytywnie. Wchodzisz jest dzień dobry, jest pełna kultura. Co było to było. Piszesz, że lepiej żeby burmistrz zmienił trenera bosku - powiem tak w tym przypadku burmistrz nie ma nic do powiedzenia - i bardzo dobrze. Miasto nie finansuje bosku, robi to powiat i wszystkie sukcesy są sukcesami powiatu. Inni postanowili postawić na młodzież. Pragnę dodać, że ostatnich latach chojnowski sport GINIE, a miasto nie przyczynia się do jego rozwoju. Liczy się walka o stołki itp. Piszesz, że wolisz aby dziecko jeździło na rowerze, zgoda, tylko pamiętaj, że pan Bobiowski już nie trenuje. Odciął się od tego i mnie to nie dziwi wcale. W Chojnowie nie ma szans na sport dopóki są takie układy jakie są!
zgłoś komentarz
Beatal z ważnych źródeł dowiedziałam się o tym , że jesteś bardzą bliską osobą pana Burmistrza i właśnie dlatego go bronisz !
Pownnaś patrzeć z normalnego punktu widzenia a jeśli nawet podkreślę jeśli to pani rodzina to ja rozumiem , że broni się bliskich osób ale to że jest pani tak bardzo inteligętą osobą to nie wyjaśnia faktu iż trener Lewandowski ma papiery i pomyslnie przeszedł testy i został trenerem a pani chyba nie jest pani komisją egzaminacyjna a poza tym Lewandowski zajmuję się boksem od 30 lat inteligentna osobe drażnisz mnie i rozśmieszasz równocześnie !!!!!!!! ;/
zgłoś komentarz
Widzę iż jesteś bardzo inteligętna .Pan Lewandowski jest miłośnikiem boksu trenuje go sam ponad 30 lat a ty " blondynko" (nie chciałam obrażać blondynek ) nie wiesz raczej nic o boksie więdz nie powinnaś się udzielać na ten temat "blondyneczko"!;/ a po za tym nie doceniasz tego że człowiek poswięca swój czas , płaci z własnej kieszeni i jeszcze nic na tym nie zarabia ! Jesteś tak bardzo inteligetna czy tylko udajesz ?!
Rozśmiesza mnie twój tok myślenia , a sprawdzić to mozesz czy w " ciąży" nie jesteś. (nie chciałam obrażać )
zgłoś komentarz
A TAK W MARGINESIE BURMISTRZ NIE MA NIC W TEJ SPRAWIE DO POWIEDZENIA , PONIEWAŻ JAK SAMA NAZWA CHAMPION POWIAT LEGNICKI WSKAZUJE TO NIE MA TAM CHOJNÓW TYLKO POWIAT LEGNICKI , WIĘC BURMISTRZ NIE MA NIC DO POWIEDZENIA!
zgłoś komentarz
A jeśli jesteś tak bardzo przeciwna , żeby pan Lewandowski trenował młodych wychowanków to sama trenuj! poświęć swój prywatny czas , płać z własnej kieszeni i nic nie zarabiaj .!
To się nazywa nie być chciwym i mić swoją pasję (!), a ty robisz wszystko , żeby w tym przeszkodzić ja wątpie , że pan L. przejmie się tobą tak że wmawiaj sobie łatwowiernym ale inteligentynym tego nie wmówisz (uwierz )pozdrawiam miłolśników sportów :) kokoko
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.