Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Mamy w Chojnowie Puchar Polski w wadze ciężkiej!

Autor Arkadiusz Lewandowski
Data utworzenia: 12 listopad 2012, 13:37 Wszystkich komentarzy: 153


Mamy w Chojnowie Puchar Polski w wadze ciężkiej!
W ubiegły czwartek rozpoczęły się zmagania bokserów w Pucharze Polski. Na imprezie nie zabrakło oczywiście reprezentantów Champion Powiat Legnicki. Cała gala odbyła się w Lesznie, miesiąc wcześniej odbyły się eliminacje w Świdnicy, które przeszło dwóch bokserów:

1. Mateusz Stachurka w kategorii do 60 kilogramów (waga lekka)

2. Kamil Mroczkowski w kategorii +80kg (waga ciężka)

Całość rozpoczęła się w czwartek od oficjalnego ważenia zawodników oraz badań lekarskich. W piątek bokserzy zameldowali się w ringu.

Mateusz Stachurka pechowo wylosował rywala w pierwszym pojedynku. Jak się później okazało – zdobywcę Pucharu Polski oraz najlepszego technicznie zawodnika turnieju – reprezentanta BKS Skorpion Szczecin. Warto nadmienić, że pierwszą rundę wygrał Mateusz, jednak przeziębienie dało znać o sobie (tak to jest jak się nie nosi czapkismile).

Nieco inaczej było w przypadku Kamila Mroczkowskiego, który trafił „wolny los” i tym samym awansował od razu do półfinałów Pucharu Polski. W pierwszym pojedynku mój podopieczny zmierzył się z reprezentantem Śląska. Swoją walkę wygrał zdecydowanie 3:0 na punkty.


W walce finałowej Kamil rywalizował z lokalnym zawodnikiem – reprezentantem Leszna

Po bardzo dobrym pojedynku wygrał i zdobył Puchar Polski! Można wręcz powiedzieć, że w ringu była „wojna”, emocji nie zabrakło, a sama rywalizacja była na najwyższym poziomie. Kamil pokazał się z bardzo dobrej strony.


Przekornie można powiedzieć, że Puchar Polski „nie” jest żadnym sukcesem dla miasta. Ciężko pracujemy i dzięki temu udaje się osiągać w moim przekonaniu sukcesy na arenie krajowej bądź międzynarodowej. Nasz burmistrz nie potrafił tego docenić.

Już za tydzień mamy szanse na kolejny Puchar Polski Juniorów w wadze lekkiej. Do rywalizacji bowiem przystąpi Łukasz Niemczyk.

Ponadto zostaliśmy zaproszeni przez Energetykę Lubin na galę boksu do Cuprum Areny. Podczas tej imprezy odbędą się trzy walki zawodowe, więc moi podopieczni ponownie będą mieli zapewnione kolejne doświadczenie. Podczas gali wystąpią: Oskar Łużny oraz Kacper Harkawy.

Z tego miejsca pragnę podziękować Starostwu Powiatowemu w Legnicy oraz miejscowym biznesmenom za bezinteresowną pomoc.

Serdecznie zapraszam na darmowe treningi chłopców z roczników 1999-2000, które odbywają się codziennie o godzinie 18 w salce PZSu przy ul. Witosa.Komentarze

Widzę Beatal ,że jesteś bliską osobą burmistrza lub jesteś pracownicą UM.
Skoro twierdzisz że pan Lewandowski nie jest bokserem a nawet nie widziałaś ani jednego treningu to skąd możesz wiedzieć czy jest czy nie jest bkserem przepraszam że teraz napisze to co napisze ale "rozwala " mnie pani inteligencja ! Skoro jest trenerem boksu ma odpowiednie papiery to nie wiem czemu szukasz źdźbła w cudzym a w swoim belki nie widzisz inteligentko chyba nikt nie dał by mu papierów za nic musiał przejść jakiejś testy tak!?!?!?!?!?!!!!!!! ... śmieszy mnie twój tok myślenia... !!!
zgłoś komentarz
Beatal to tak jak bym ja powiedziała ,że np.jakaś pani z od wf-u ucząca w szkole nie powinna uczyć bo ja jej nie lubie i nie nadaje się aby uczyć dzieci!
Przemyśl to a potem pisz! pozdrawiam kokoko! :)
zgłoś komentarz
Beatal to tak jak bym ja powiedziała ,że np.jakaś pani z od wf-u ucząca w szkole nie powinna uczyć bo ja jej nie lubie i nie nadaje się aby uczyć dzieci!
Przemyśl to a potem pisz! pozdrawiam kokoko! :)
zgłoś komentarz
Lewandowski jest słabym wychowawcą i zwracam się z prośbą,by zaprzestał to robić dla dobra polskiego boksu,dzieci i młodzieży.Panie Arkadiuszu na następnych zajęciach proszę podjąć stosowne kroki,na pewno to będzie z korzyścią dla pana.Pozdrawiam pana burmistrza-miłośnika chojnowskiego sportu.Proszę o kontakt z panem trenerem Bobiowskim,ponieważ córka woli rowerek jak rękawiczki.I kolarze mają ekstra trenera.
zgłoś komentarz
beata1 smieszna jestes. nie wiem skad ci sie to bierze. zazdrosc czy zawisc?jak mozna apelowac do kogos kto wedle wczesniejszych wpisow pozwala mlodym chlopakom na lepszy rozwoj i dodatkowo prowadzi ich do sukcesow by ustapil?bezsens totalny.i jeszzce jedno.burmistrz fan sportu tylko gdzier to sie przejawia?
zgłoś komentarz
śmieszna to mało powiedziane po ostatnim poscie twerdzę ze to jakas 18 letnia mamusia.... nie zna sie na boksie a pisze ze jest słabym wychowawcą i apeluje dla dobra polskiego boksu ...jakas parodia .... kobieto poczytaj co inni piszą , co ja napisałem rodzic jednego z wychowanków trenera ..ja proponuje pani Beacie pochodzic na treningi moze jej sie również jak innym trenującym poprawi pod kopułą
zgłoś komentarz
pod kopułą w cudzysłowiu oczywiscie""
zgłoś komentarz
NIE WIEM SKĄD PANI b WZIĘŁA ZE JESTEM TRENEREM...JESTEM AKTYWNYM DZIAŁACZEM KLUBU ,ALE NIE TRENEREM...PANi b CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM SIĘ KŁANIA!. WCZESNIEJ PISAŁEM NIE CHCEMY KASY OD PANA serkiesa DLATEGO ZE NA SAMYM POCZĄTKU OBRÓCIŁ SIE DO NAS D...A TERAZ MY MAMY JEGO KASE W TYM SAMYM MIEJSCU...A PISZĘ O TYM ABY OTWORZYĆ OCZY LUDZIOM NA CO FAKTYCZNIE SĄ WYDAWANE.O TYM TEZ PISAŁEM WCZEŚNIEJ...DWA GŁĘBOKIE WDECHY CICHA ROZMOWA Z MĘŻEM TO MOŻE SPUŚCI Z PANI CIŚNIENIE NIEPOZYTYWNEJ ENERGII...TYLKO TO ROZWIĄZANIE BĘDZIE DLA beatki NAJLEPSZE BO ŚWIATOPOGLĄD NASZEJ WŁADZY NIKT JEJ NIE ZMIENI. MA PANI UROJONE ŻE BURMISTRZ I JEGO ŚWITA SĄ NAJLEPSI A JAZDA NA ROWERZE JEST WIELKIM SPORTEM WIĘC ZAPRASZAM NA FORUM O KOLARSTWIE A W NAGRODĘ WYGRA PANI ROWER DLA DZIECKA.
zgłoś komentarz
I APEL DLA WSZYSTKICH NIE WPLĄTUJCIE SIE W GŁUPIE GADKI Z GŁUPIĄ KOBIETĄ BO OD TEGO NIKT NIE ZMĄDRZEJĘ A ONA ROBI PO TO BY ZAPUNKTOWAĆ serkiesowi I KTO WIE CO JESZCZE... ŻEGNAM OZIĘBLE I ŻYCZĘ POWODZENIA Z ĆWICZENIEM ZE SPUSTEM CIŚNIENIA z mężem lub z panem super s :-
zgłoś komentarz
Lewandowski to słaby wychowca,dla dobra boksu miasto powinno pozyskać nowego trenera.Burmistrz-miłośnik sportu nie zasługuje na krytykę.Od dziś będziemy ogłądać .treningi lewandowskiego,boksera to za duże słowo i recenzować,czekamy na kolejne zwycięstwa Lewandowski,gdyż o porażkach,to tu nie napiszesz .Moja córka pojdzie na rower,to jest piękny sport,pięknie zorganizowany klub ,ze wspaniałym trenerem a nie takim jak pan Lewandowski.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.