Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Mamy w Chojnowie Puchar Polski w wadze ciężkiej!

Autor Arkadiusz Lewandowski
Data utworzenia: 12 listopad 2012, 13:37 Wszystkich komentarzy: 153


Mamy w Chojnowie Puchar Polski w wadze ciężkiej!
W ubiegły czwartek rozpoczęły się zmagania bokserów w Pucharze Polski. Na imprezie nie zabrakło oczywiście reprezentantów Champion Powiat Legnicki. Cała gala odbyła się w Lesznie, miesiąc wcześniej odbyły się eliminacje w Świdnicy, które przeszło dwóch bokserów:

1. Mateusz Stachurka w kategorii do 60 kilogramów (waga lekka)

2. Kamil Mroczkowski w kategorii +80kg (waga ciężka)

Całość rozpoczęła się w czwartek od oficjalnego ważenia zawodników oraz badań lekarskich. W piątek bokserzy zameldowali się w ringu.

Mateusz Stachurka pechowo wylosował rywala w pierwszym pojedynku. Jak się później okazało – zdobywcę Pucharu Polski oraz najlepszego technicznie zawodnika turnieju – reprezentanta BKS Skorpion Szczecin. Warto nadmienić, że pierwszą rundę wygrał Mateusz, jednak przeziębienie dało znać o sobie (tak to jest jak się nie nosi czapkismile).

Nieco inaczej było w przypadku Kamila Mroczkowskiego, który trafił „wolny los” i tym samym awansował od razu do półfinałów Pucharu Polski. W pierwszym pojedynku mój podopieczny zmierzył się z reprezentantem Śląska. Swoją walkę wygrał zdecydowanie 3:0 na punkty.


W walce finałowej Kamil rywalizował z lokalnym zawodnikiem – reprezentantem Leszna

Po bardzo dobrym pojedynku wygrał i zdobył Puchar Polski! Można wręcz powiedzieć, że w ringu była „wojna”, emocji nie zabrakło, a sama rywalizacja była na najwyższym poziomie. Kamil pokazał się z bardzo dobrej strony.


Przekornie można powiedzieć, że Puchar Polski „nie” jest żadnym sukcesem dla miasta. Ciężko pracujemy i dzięki temu udaje się osiągać w moim przekonaniu sukcesy na arenie krajowej bądź międzynarodowej. Nasz burmistrz nie potrafił tego docenić.

Już za tydzień mamy szanse na kolejny Puchar Polski Juniorów w wadze lekkiej. Do rywalizacji bowiem przystąpi Łukasz Niemczyk.

Ponadto zostaliśmy zaproszeni przez Energetykę Lubin na galę boksu do Cuprum Areny. Podczas tej imprezy odbędą się trzy walki zawodowe, więc moi podopieczni ponownie będą mieli zapewnione kolejne doświadczenie. Podczas gali wystąpią: Oskar Łużny oraz Kacper Harkawy.

Z tego miejsca pragnę podziękować Starostwu Powiatowemu w Legnicy oraz miejscowym biznesmenom za bezinteresowną pomoc.

Serdecznie zapraszam na darmowe treningi chłopców z roczników 1999-2000, które odbywają się codziennie o godzinie 18 w salce PZSu przy ul. Witosa.Komentarze

Tak pisze o Matuszewskim i pisał będę jeśli ktoś będzie chciał zweryfikować to co pisze jestem do dyspozycji ! Już tu na portalu kiedyś o tym pisałem ,sam był faktem takiego zdarzenia i znam osoby pobite przez Andrzeja Matuszewskiego w SP1 więc ja niczego się nie obawiam ,złoże zeznania i podam nazwiska osób pobitych .Jeśli doszło by do tego to tylko zaszkodzi Matuszewskiemu ,jego pracy w szkole i pozycji radnego.Podam też nazwiska wujków jednego z pobitych którzy przyszli do szkoły pobić Matuszewskiego za to że właśnie pod holem szkoły pobił ich siostrzeńca.Jest też cała klasa pobita przez Matuszewskiego (męska część) za wyrzucenie tornistra przez okno który wylądował na bagażniku roweru Matuszewskiego.
zgłoś komentarz
Lewandowskiego nie bronie ani ziębi mnie ani grzeje ale jeśli odbył karę za swoje czyny i w świetle prawa jest "czysty" ma prawo do życia ,czy ma prawo do pracy z dziećmi i młodzieżą nie wiem .Jak pisałem ja dziecka nie oddał bym ani jednemu ani drugiemu pod opiekę .Matuszewski niema wykształcenia aby być nauczycielem ,niema przygotowania pedagogicznego ale ma kolegę burmistrza .
Ty jak chcesz poluj na Lewandowskiego skoro widzisz zagrożenie ,ty decyzji chyba nie podejmujesz tylko dyrektorka szkoły idź i pogadaj z nią !
zgłoś komentarz
beatko1 piszesz ,żeby "przestać atakować władze miasta" , nie zauważyłem aby pan Arkadiusz kogokolwiek atakował swoim komentarzem , napisał jedynie ,że niczego od miasta nie chce. Musisz wiedzieć ,że sukcesy nie pojawiają się z niczego, tak więc pan Lewandowski musi mieć pojęcie o boksie. Piszesz ,że nie jest pedagogiem
a czy księża są pedagogami ? a również pracują z młodzieżą . Myślę ,że bardziej z powodów osobistych krytykujesz pana Arka i mam nadzieję ,że On sam nie bierze Twoich komentarzy serio tak jak zresztą i ja.
zgłoś komentarz
Władze które nie są krytykowane rodzą z czasem patologię ,muszą widzieć że są instrumenty w społeczeństwie dające możliwość krytyki,to jedna z podstaw demokracji.
Co do Lewandowskiego to słyszałem tylko plotki więc nie chcę się wypowiadać ale ktoś taką decyzję podjął aby mógł pracować z dziećmi i młodzieżą ,czy to dobra decyzja ? Czy są skargi na tego trenera .Wyniki ma to pewnik .Wydaje mi się że jeśli ktoś wie z kim ma do czynienia do dobrze się przygląda temu co robi ,czasami trzeba dać ludziom drugą szansę choć uważam że praca z dziećmi i młodzieżą w tym przypadku jest kontrowersyjna.
zgłoś komentarz
Wszystko sprawdziłam,kto skrywa się pod nikiem OBIECASIEK?Pan Arek ciągle coś ma do najlepszego burmistrza w Chojnowie.To mu pieniędzy nie dał,to następnie ich nie chce itd.A ja popieram decyzje burmistrza i zgadzam się z Psymonem-kontrowersyjna sprawa.
zgłoś komentarz
Jeżeli tylko Ktoś próbuje coś w Chojnowie zrobić od razu jest atakowany , trener bokserów nieodpowiedni ,trener kolarzy bez uprawnien ,tenisiści stołowi niepotrzebni CO TO ZA MIASTO?????? , Amen.
zgłoś komentarz
@beata1 jak sprawdziłaś ? takie coś może sprawdzić tylko administrator i chciałbym aby potwierdził albo zaprzeczył twoim rewelacjom bo zapewne on widzi czy to jedna i ta sama osoba.
Drga rzecz kontrowersyjna znaczy osobę na której temat będą różne opinie i tyle ! Ja np popieram to co pisze @sunshine jednak uważam Lewandowskiego za osobę jako trenera za kontrowersyjną .Musiał bym wiedzieć czym kierowała się dyrektorka szkoły wyrażając zgodę na to aby zajmował się dziećmi i młodzieżą .
zgłoś komentarz
O ile mi wiadomo trener Lewandowki pracuje z młodzieżą około dwóch lat(może więcej ) i żadnych skarg nigdy nie było a wręcz przeciwnie SUKCESY . Tzn że nadaję się do trenowania młodzieży.Trenuje młodzież za darmo ,traci swój własny czas , robi coś społecznie aby młodzież nie siedziała pod blokiem tylko się rozwijała a wy tylko umiecie siedzieć i pisać pierdoły zamiast spróbować jakoś wspomóc . A co do burmistrza to on zamiast wspomóc to próbował przeszkodzić w działaniu klubu człowiekowi który robi to za darmo , próbował przeszkodzić dzieciakom w realizowaniu się w boksie który uwielbiają i wiążą z tym przyszłość ! i to jest według niektórych najlepszy burmistrz ??
zgłoś komentarz
to jest własnie małomiasteczkowa zawiść , zazdrość . Najwięcej negatywnego maja widze tutaj do powiedzenia osoby które teraz z panem Arkadiuszem ani treningami nie maja nic wspólnego . Najlepiej może niech sie wypowie jakis zawodnik pana Arka badz też rodzic,wtedy może pani beata itp ucichnie na tym forum .A z tego co tu czytam pani beata ma porozmawiac z rodzicami dzieci które tam trenują ..prosze bardzo jestem jednym z rodziców mój nr telefonu 600803952 chętnie odpowiem na pani pytania .. Co jak co wyciaga pani jakies prywatne stare sprawy a nie o to tutaj chodzi.Mój syn uczeszcza na treningi jakies 1.5 roku sam tez na tych treningach przebywam i widze jakie sa relacje ...i co moge powiedziec to tylko to ze wiekszosc młodzieży która tam przychodzi na lepszych ludzi wychodzi .Nie bede tu pisał nazwiskami bo nie wypada ale taki jest fakt .
zgłoś komentarz
Prędzej bym Puścił dziecko na trening i wszytkim to radze rodzicom do pana L niż na religie do ksiedza salezjana i nie tylko..jak pani ma inne zdanie to prosze bardzo zakupić pijanke do golenia i wysyłac dzieci tam . Prosze mnie zle nie zrozumiec bo sam jestem katolikiem ale jak juz rozwineliscie ten wątek to ja wybieram to i rodzicą tez to radze . Moj syn ma mniejsze problemy jakie miał kiedys w szkole (chodzi o zachowanie ) i to sie tyczy nie tylko jego ale inych wychowanków pana L .
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.