Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Mamy w Chojnowie Puchar Polski w wadze ciężkiej!

Autor Arkadiusz Lewandowski
Data utworzenia: 12 listopad 2012, 13:37 Wszystkich komentarzy: 153


Mamy w Chojnowie Puchar Polski w wadze ciężkiej!
W ubiegły czwartek rozpoczęły się zmagania bokserów w Pucharze Polski. Na imprezie nie zabrakło oczywiście reprezentantów Champion Powiat Legnicki. Cała gala odbyła się w Lesznie, miesiąc wcześniej odbyły się eliminacje w Świdnicy, które przeszło dwóch bokserów:

1. Mateusz Stachurka w kategorii do 60 kilogramów (waga lekka)

2. Kamil Mroczkowski w kategorii +80kg (waga ciężka)

Całość rozpoczęła się w czwartek od oficjalnego ważenia zawodników oraz badań lekarskich. W piątek bokserzy zameldowali się w ringu.

Mateusz Stachurka pechowo wylosował rywala w pierwszym pojedynku. Jak się później okazało – zdobywcę Pucharu Polski oraz najlepszego technicznie zawodnika turnieju – reprezentanta BKS Skorpion Szczecin. Warto nadmienić, że pierwszą rundę wygrał Mateusz, jednak przeziębienie dało znać o sobie (tak to jest jak się nie nosi czapkismile).

Nieco inaczej było w przypadku Kamila Mroczkowskiego, który trafił „wolny los” i tym samym awansował od razu do półfinałów Pucharu Polski. W pierwszym pojedynku mój podopieczny zmierzył się z reprezentantem Śląska. Swoją walkę wygrał zdecydowanie 3:0 na punkty.


W walce finałowej Kamil rywalizował z lokalnym zawodnikiem – reprezentantem Leszna

Po bardzo dobrym pojedynku wygrał i zdobył Puchar Polski! Można wręcz powiedzieć, że w ringu była „wojna”, emocji nie zabrakło, a sama rywalizacja była na najwyższym poziomie. Kamil pokazał się z bardzo dobrej strony.


Przekornie można powiedzieć, że Puchar Polski „nie” jest żadnym sukcesem dla miasta. Ciężko pracujemy i dzięki temu udaje się osiągać w moim przekonaniu sukcesy na arenie krajowej bądź międzynarodowej. Nasz burmistrz nie potrafił tego docenić.

Już za tydzień mamy szanse na kolejny Puchar Polski Juniorów w wadze lekkiej. Do rywalizacji bowiem przystąpi Łukasz Niemczyk.

Ponadto zostaliśmy zaproszeni przez Energetykę Lubin na galę boksu do Cuprum Areny. Podczas tej imprezy odbędą się trzy walki zawodowe, więc moi podopieczni ponownie będą mieli zapewnione kolejne doświadczenie. Podczas gali wystąpią: Oskar Łużny oraz Kacper Harkawy.

Z tego miejsca pragnę podziękować Starostwu Powiatowemu w Legnicy oraz miejscowym biznesmenom za bezinteresowną pomoc.

Serdecznie zapraszam na darmowe treningi chłopców z roczników 1999-2000, które odbywają się codziennie o godzinie 18 w salce PZSu przy ul. Witosa.Komentarze

PISZE JAKO DZIAŁACZ KS CHAMPION .KOMENTARZE NA TEMAT PIENIĘDZY PRZEZNACZANYCH NA INNE DYSCYPLINY SPORTU FAWORYZOWANYCH PRZEZ burmistrza NIE SĄ PO TO BYŚMY JAKO KLUB UZYSKIWALI FUNDUSZE NA ICH PROWADZENIE PRZEZ OBECNĄ WŁADZĘ.OD TEGO CZŁOWIEKA KOMPLETNIE NIC NIE CHCEMY MINĄŁ już JEGO CZAS... NIE CHCEMY BY POZWIĄZYWANO NAS Z TYM człowiekiem.SAMI DOSZLIŚMY DO TEGO CO MAMY I NIKT SOBIE TEGO NIE PRZYPISZE...A OTWORZENIE LUDZIOM OCZU NA TO CO SIE DZIEJE NA CO WYDAWANE SĄ PIENIĄDZE MYŚLĘ ZE JEST POTRZEBNE...JEST TO IDEALNY PRZYKŁAD na to ZE NA UKŁADY NIE MA RADY I INTERESOWNE SPONSORINGI...CIESZYMY SIE ŻE CHOJNÓW JEST ZNANY Z MIESZKAŃCÓW ,KTÓRZY MAJĄ OSIĄGI BEZ WSPARCIA ÓWCZESNEJ WŁADZY MOŻE ZMIENI SIĘ COŚ PO WYBORACH BO NA CHWILE OBECNĄ NA NIC NIE LICZYMY I NIE CHCEMY WSPARCIA OD OBECNEGO burmistrza !!!POWTARZAM NIC OD niego NIE CHCEMY...!!!
zgłoś komentarz
Panie Arku,gdyby Pan miał pieniądze,to by Pan dawno zapomniał o burmistrzu i przestałby Pan wspominać o nim w artykule.Wtajemniczeni Pana znają ,a moje dziecko do Pana na zajęcia nigdy by nie przyszło.Proszę szkolić bokserów,zająć się sobą,bo staje się pan nudny.Poza tym poza sukcesami są też porażki,których tu na portalu nie mogę dostrzec.o
zgłoś komentarz
Pisze pan o tym,że pieniędzy od pana Serkiesa pan nie chce,po czym krytukuje pan ,że miasto nie chce pana wspomóć.Proszę zastanowić się nad sobą albo umówić się z panem Serkiesem i porozmawiać na temat wsparcia.Nudne stało się pana krytykowanie i powtarzanie tych samych rzeczy.A moja corka pojezdziłaby na rowerze z chęcia albo pograła w ręczna u pana Andrzeja.Pozdrawiam pana Arkadiusza trenera i życzę dalszych sukcesów.
zgłoś komentarz
Chyba beata jesteś Burmistrza sekretarką która zostaje po godzinach !! O ile mi wiadomo klub bokserski nie chce nic od burmistrza bo nikt się nie chce jego i księży prosić o jakieś dofinansowanie , Czekamy na jakiegoś burmistrza który będzie dofinansowywał sport w którym Chojnów odnosi sukces !! Ja osobiście mam gdzieś burmistrza i tą całą czarna mafię z kościoła która rządzi miastem !!! mam nadzieje że zrozumiecie w końcu co tu jest grane !!
zgłoś komentarz
Widzę że trafiłem w sedno !!! ogólnie zamiast cieszyć się z takiego sukcesu to widzę że ministrant Janek ma tutaj swoich ludzi którzy piszą głupoty !! !!
zgłoś komentarz
Ta, gadaj sobie zdrów Krzychu i reszto ograniczonych. Ja się w ogóle dziwie, że ktoś prowadził jakiekolwiek rozmowy z tym facetem, na jakikolwiek temat, a ten cały ''klub bokserski'' pozostawiłbym bez komentarza. Ciekawi mnie tylko na jakiej zasadzie są tu publikowane te artykuły, na razie polubownie? Czy już Champion zaczął stosować dobrze mu znane metody "próśb".
zgłoś komentarz
@Ganicus27 nie wszyscy wiedzą o co kaman i dlatego podobnie jak @Krzychu patrzą na klub tylko przez pryzmat sukcesów sportowych i niema się co dziwić bo one są a co innego postać trenera która bądź pewny budzi kontrowersje w śród rodziców.Widać dyrektorka szkoły zaufała tej osobie co innego jednak sami rodzice .Ja osobiście niema nic do boksu bo to dyscyplina jak każda inna jednak wpływ trenera na te osoby może być różny .Ktoś pisał że woli dać dziecko do magistra Matuszewskiego a ja różnicy nie widzę a nawet taką że tu ktoś odpokutował i prowadzi nową drogę w życiu ,magister Matuszewski za swoje wybryki nigdy nie odpowiedział a nadal ma kontakt z dziećmi i młodzieżą którą traktował pięścią w SP1 !
zgłoś komentarz
Psymon nie porównuj pana Andrzeja do pana Lewandowskiego.Każdy ,kto zna pana Lewandowskiego wie ,co piszczy w trawie.Ja nie pozwoliłabym ,by moje dziecko było pod opieką u takiej osoby.Panu Lewandowskiemu miasto chojnów słusznie powiedziało:NIE!!!Pan Lewandowski zamiast zajmować się krytykowaniem władz miasta niech popatrzy w lustro.
zgłoś komentarz
Bicie dzieci w szkole podstawowej po twarzy pięściami jest nawet gorsze ,taki środki "wychowawcze" stosował Matuszewski w SP1 .Lewandowski za swoje wybryki odsiedział i widzę to tak że dyrektorka szkoły dała mu drugą szansę tylko rodzice powinni być o tym informowani aby było to uczciwe .Matuszewski z tego co wiem słowa przepraszam nie powiedział a to co robił to zwykły kryminał ! Więc Beato będę porównywał ! bo są cechy wspólne .Ja dziecka ani jednemu ani drugiemu pod opiekę bym nie oddał .Jest jeszcze sprawa żeby prowadzić sekcje bokserską wystarczy kurs trenerski ale aby uczyć w-f trzeba chyba skończyć AWF ! bo Matuszewski poza znajomościami niema odpowiedniego wykształcenia.
zgłoś komentarz
Beatko1 , że tak sobie zdrobniale pozwolę Cię nazwać, Burmistrz z pewnością czyta te komentarze i weźmie pod uwagę Twoje pochwalne wpisy na Jego temat. Inni forumowicze mają jednak zupełnie inne zdanie na temat Naszych władz (jest ich
znacznie więcej )włącznie ze mną. Obecny Burmistrz niestety ale "rozwalił" sport w
Chojnowie ale za to skutecznie służy "czarnym". Dzięki takim ludziom jak Pan Arek ,
Pan Gienek i kilka innych osób , są W OGÓLE kluby w Chojnowie. Co do dotacji z
miasta, to nie miasto powiedziało NIE ale Pan Arek powiedział NIE miastu, a to chyba różnica.Jeżeli jesteś pracownicą UM to Twoje wpisy potwierdzają jedynie powszechnie znany fakt, że UM zatrudnia nie zbyt inteligentne osoby.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.