Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Mamy w Chojnowie Puchar Polski w wadze ciężkiej!

Autor Arkadiusz Lewandowski
Data utworzenia: 12 listopad 2012, 13:37 Wszystkich komentarzy: 153


Mamy w Chojnowie Puchar Polski w wadze ciężkiej!
W ubiegły czwartek rozpoczęły się zmagania bokserów w Pucharze Polski. Na imprezie nie zabrakło oczywiście reprezentantów Champion Powiat Legnicki. Cała gala odbyła się w Lesznie, miesiąc wcześniej odbyły się eliminacje w Świdnicy, które przeszło dwóch bokserów:

1. Mateusz Stachurka w kategorii do 60 kilogramów (waga lekka)

2. Kamil Mroczkowski w kategorii +80kg (waga ciężka)

Całość rozpoczęła się w czwartek od oficjalnego ważenia zawodników oraz badań lekarskich. W piątek bokserzy zameldowali się w ringu.

Mateusz Stachurka pechowo wylosował rywala w pierwszym pojedynku. Jak się później okazało – zdobywcę Pucharu Polski oraz najlepszego technicznie zawodnika turnieju – reprezentanta BKS Skorpion Szczecin. Warto nadmienić, że pierwszą rundę wygrał Mateusz, jednak przeziębienie dało znać o sobie (tak to jest jak się nie nosi czapkismile).

Nieco inaczej było w przypadku Kamila Mroczkowskiego, który trafił „wolny los” i tym samym awansował od razu do półfinałów Pucharu Polski. W pierwszym pojedynku mój podopieczny zmierzył się z reprezentantem Śląska. Swoją walkę wygrał zdecydowanie 3:0 na punkty.


W walce finałowej Kamil rywalizował z lokalnym zawodnikiem – reprezentantem Leszna

Po bardzo dobrym pojedynku wygrał i zdobył Puchar Polski! Można wręcz powiedzieć, że w ringu była „wojna”, emocji nie zabrakło, a sama rywalizacja była na najwyższym poziomie. Kamil pokazał się z bardzo dobrej strony.


Przekornie można powiedzieć, że Puchar Polski „nie” jest żadnym sukcesem dla miasta. Ciężko pracujemy i dzięki temu udaje się osiągać w moim przekonaniu sukcesy na arenie krajowej bądź międzynarodowej. Nasz burmistrz nie potrafił tego docenić.

Już za tydzień mamy szanse na kolejny Puchar Polski Juniorów w wadze lekkiej. Do rywalizacji bowiem przystąpi Łukasz Niemczyk.

Ponadto zostaliśmy zaproszeni przez Energetykę Lubin na galę boksu do Cuprum Areny. Podczas tej imprezy odbędą się trzy walki zawodowe, więc moi podopieczni ponownie będą mieli zapewnione kolejne doświadczenie. Podczas gali wystąpią: Oskar Łużny oraz Kacper Harkawy.

Z tego miejsca pragnę podziękować Starostwu Powiatowemu w Legnicy oraz miejscowym biznesmenom za bezinteresowną pomoc.

Serdecznie zapraszam na darmowe treningi chłopców z roczników 1999-2000, które odbywają się codziennie o godzinie 18 w salce PZSu przy ul. Witosa.Komentarze

jak juz tak cwaniakujecie to dawac... prosze imie nazwisko !!! a nie fałszywe zadrosne ..(zadrosne do kwadratu) piiiiiiiii wypisujecie gorzkie żale w zazdrości chwale ...!
zgłoś komentarz
to jest mentalnosc Polaka a w szczególnosci mentalonosc małomiasteczkowego zadrosnego człowieka który nic nie osiągnął a zadrości komuś kto cos osiagnał i doszukuje sie wad z przeszłosci ...zadrosc ....zazdrosc zadroscia pogania ..a my debile wciągamy sie w rozmowy z takimi przygłupami
zgłoś komentarz
Następny przykurcz intelektualny mający problemy ze zrozumieniem taktu pisanego :)
Idioto wykaż gdzie jak neguje rezultaty czy osiągnięcia gnido parszywa ! gdzie ! Gdzie neguje jego kwalifikacje związane z trenerem boksu ! gdzie tępoto wrodzona ? Ja się tumanie pytam jakim autorytetem i wychowawcą jest debilu skończony osoba która ma odsiadkę ? Kto wynajmuje jej salę ,czy o tym wie ,to wszystko ! Twierdzę i powtarzam że każdy ma prawo robić co uważa i co kocha ,każdy ma szansę na tak zwaną drugą szansę jednak niekoniecznie na pracę z dziećmi i młodzieżą ,możliwe że są jakieś okoliczności o których nie wiem ale do tej pory w tym temacie jestem dlatego że żądam odpowiedzi na pytania atakowany przez już czwartą osobę ! Gdzie macie problem ,odpowiedzcie gnidy niedorozwinięte na proste pytanie !
zgłoś komentarz
harawan to twoje imię i nazwisko że domagasz się nazwisk i imion innych matole !
Widać macie spory problem skoro na takie proste pytanie nie potraficie odpowiedzieć ,ciekawe dlaczego ,ciekawe dlaczego robicie wszystko aby zdeprymować moją osobą i wszystko aby jak najdalej znaleźć się od tego pytania !

Panie Lewandowski cieszą mnie Pana wyniki,ukończony kurs ,pasja ,jednak ja jako ojciec maił bym zastrzeżenia do takiej osoby która była w konflikcie z prawem i takie pytanie gdybym miał syna wysłać na trening panu bym zdał .Ja wżyciu nie maiłem problemów z prawem ,20 lat jeżdżę samochodem i nie dostałem mandatu.Mam nadzieję że jest ktoś kto monitoruje pana pracę i poczynania aby poza umiejętnościami bokserskimi ci młodzi ludzie chłoną inne przymioty ,wierzę że potrafi im pan je na własnym przykładzie pokazać.
zgłoś komentarz
wiec ci debilu i pisze po raz kolejny ....JESTEM RODZICEM ,MOJ SYN UCZESZCZA NA TRENINGI OD PONAD 1.5 ROKU ..MONITORUJE I WIDZE CO SIE DZIEJE NA TRENINGACH JAKA JEST OPIEKA PODCZAS WYJAZDÓW JAKIE SA WYMAGANIA ITP..CO MAJA DZIECI WBIJANE DO GŁOWY ...CO MOGĄ ROBIC CO NIE MOGĄ.... TĘPY TO MOZE JESTEŚ TY BADZ CIE KTOŚ TĘPYM Narz......ZROBIŁ....brednie piszesz pajacu ...to co zrobił sobie kurs trenera zeby uczyc nie dzieci tylko kogo ?/ starszych ludzi ??? takich tumanów jak ty ???jaki jest cel zrobienia sobie licencji bez możliwosci trenowania młodzieży ? kogo ma trenowac w takim razie ??? rodziców tych dzieci , ksieży ? czy takich tumanów jak ty ??? mandatu nie dostałes przze tyle lat ??gratulacje ..to chyba twoje najwieksze osiagniecie życiowe ..posadz jeszcze drzewo spłodz dziecko jak potrafisz i bedziesz spełniony zyciowo w 100 %
zgłoś komentarz
jeszcze raz gratuluje jazdy bez mandatu przez tyle lat ...niesamowity wyczyn życiowy ..życze dalszych sukcesów życiowych
zgłoś komentarz
..pan arek w dosc poznym wieku zaczol trenowac boks .nie mogł osiagac sukcesów i cieszy sie sukcesami dzieci sa to jego nie spełnione marzenia których sam osiągnąć nie mógł , trenuje za darmo , dokłada ze swojje kieszeni , dzieci maja możliwosc wyjazdów na zgrupowania kilka razy w roku tam sa pod opieka innych trenerów trenerów działaczy itp wszyscy ze soba wspólpracują . jestem rodzicem to wiem ..czasami co tygodniowe wyjazdy na zawody ..kto za nie płaci ?? wiem jaka jest opieka i czego są uczone dzieci !!!! jestes nie spełniony życiowo ...jak chcesz sie spełnic to prosze bardzo zacznij uczyc dzieci tego czego najbardziej potrafisz w zyciu...ucz ich jezdzic przepisowo
zgłoś komentarz
Indolencją umysłową porażasz może dlatego dla ciebie to norma, że osoba po wyroku pracuje z dziećmi i młodzieżą dla mnie nie .Nauczyciel w szkole po jeździe po pijaku jest skończony a tu (pominę szczegóły) i paka nikomu nie przeszkadzają Wszystko co piszesz ma się nijak do tego co pisze ! Masz ewidentny problem rozumienia tekstu pisanego nazywa się to wtórnym analfabetyzmem, bo zarzucasz i odnosisz się do rzeczy, o których ja zupełnie nie piszę .Drwisz z tego, że ktoś żyje uczciwie, że nie łamie prawa i nie dostał nawet mandatu ? to nic dziwnego, że w osobie pana Lewandowskiego odnajdujesz autorytet do naśladowania .Tak życie bez łamania prawa uczciwą pracą to powód debilu do dumy, a nie na odwrót .Masz też przykurczu umysłowy z tym, czym mistrz,autorytet dla dziecka młodej osoby i nie liczy się tylko co mówi, ale jak idzie przez życie i co robił prędzej, ale jesteś zbyt ciemny aby to zrozumieć !
zgłoś komentarz
dokladnie pisze odpowiadam na twoje pytania ..dlaczego pracuje z młodzieżą?odpowiedziałem ..czy ktos to monitoruje odpowiedziałem !!a ciemny to jestes ty ..masz problem ze zrozumieniem jak pisze to zadzwon chetnie odpowiem 600803952
zgłoś komentarz
Przykurczu umysłowy czytaj co piszę bo tego co napisałeś w ostatniej wypowiedzi nie neguje ! dociera do tej tępej głowy ? Mnie nie interesuje praca z dziećmi i młodzieżą tępoto i mam inne pasję i realizuje się inaczej ! To czy ktoś jest za młody czy nie na realizację planów to jego sprawa ,powiedz co robił prędzej ! rodzina ? kariera zawodowa ? no pytam upośledzony rodzicu !
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.