Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Blade Loki, Lipali, Pih, Indios Bravos i The Analogs + Leniwiec – listopad w Spiżarni

Autor admin
Data utworzenia: 06 listopad 2012, 09:03 Wszystkich komentarzy: 0


Blade Loki, Lipali, Pih, Indios Bravos i The Analogs + Leniwiec – listopad w Spiżarni

Spiżarnia rozpieszcza wszystkich miłośników muzyki z regionu. Na listopad przygotowała szereg atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do sprawdzenia repertuaru koncertów jakie odbędą się w tym miesiącu w legnickim klubie!

Na początek Blade Loki, czyli coś dla fanów punk rocka, hard core, reggae i ska. Zespół zagra w Spiżarni 9 listopada 2012 r. o godzinie 20. Wstęp to 20 zł w przedsprzedaży, 5 zł więcej w dniu koncertu.

Kolejny w kolejce jest Lipali. Zespół został założony w 2000 r. przez Tomasza Lipnickiego, tuż po rozwiązaniu grupy Illusion. Kawałki m.in. z ostatniego albumu „3850” zbierającego dobre recenzje usłyszmy 10 listopada br. o godzinie 20.00, oczywiście w Spiżarni. Bilety – 25/35 zł.

16 listopada to uczta dla słuchaczy rapu. Na legnickiej scenie wystąpi Pih. Bilet na koncert, w trakcie którego zagrają również ekipy HS Projekt i CZP kosztuje 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu. Start o godzinie 20.00.

Dzień później – 17 listopada br. przed publicznością w Legnicy wystąpi znany i ceniony nie tylko w kręgu reggae zespół Indios Bravos z niesamowitym Gutkiem za mikrofonem. Ten wspaniały koncert, na który bilety kosztować będą 30/35 zł rozpocznie się o 20.00.

Zmierzając do końca listopadowych koncertów w Spiżarni – 23 bm. będzie możliwość zobaczyć niespotykany duet – razem na scenie zagra zespół The Analogs oraz Leniwiec, jedne z najbardziej cenionych zespołów sceny niezależnej. Bilet na ten dzień to koszt 30/35 zł, koncert rozpocznie się o godzinie 20.00.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.