Fenomenalna gra biało niebieskich w Miłkowicach!

Data utworzenia: 05 listopad 2012, 09:52 Wszystkich komentarzy: 0

Wczoraj o godzinie 14:00 biało niebiescy rozpoczęli kolejne zmagania w klasie A. Tym razem udali się na mecz wyjazdowy do Miłkowic. Chojnowianie przyjechali na miejsce z bardzo pozytywnym nastawieniem. Spotkanie zaczęło się punktualnie. Początek meczu był bardzo nerwowy, a powodem tego była bramka, którą zdobyli Czarni z Miłkowic. Jednak minuty na minutę obraz gry zmieniał się. Gola wyrównującego zdobył celnym strzałem z „główki” Fabian Gałaszkiewcz. To trafienie zmotywowało naszych do cięższej pracy. Tuż przed przerwą Marcin Kardela zdobył bramkę na 2:1.

Piłkarze z Chojnowa zeszli do szatni z pozytywnym nastawieniem do dalszych 45 minut gry. Uwagi trenera na pewno przyniosły oczekiwany skutek, gdyż druga odsłona meczu była festiwalem strzeleckim w wykonaniu biało niebieskich. Po składnych akcjach KS Chojnowianka zdobyła pięć bramek. W drugiej połowie gole zdobywali: Marcin Gromala – dwie, Piotr Jędrusiak, Bartosz Haniecki oraz Andrzej Ziembowski.

Jest to kolejny doskonały mecz w wykonaniu piłkarzy z Chojnowa. Wygrywając 7:1 w meczu wyjazdowym nasi potwierdzili znakomitą dyspozycję. Wskutek porażki naszego największego rywala Skory Jadwisin biało niebiescy samodzielnie liderują w rozgrywkach klasy A. W chwili obecnej po dwunastu kolejkach nasi piłkarze zgromadzili 29 punktów w tym 9 zwycięstw, 2 remisy i jedna porażka.

Już za tydzień na własnym stadionie biało niebiescy podejmować będą drugą drużynę z Rokitek, zatem zapowiada się bardzo emocjonujące starcie.

Wszystkie ubiegłotygodniowe spotkania, które z powodu złych warunków atmosferycznych zostały przełożone zostaną rozegrane dnia 18-11-2012.

Naszym piłkarzom serdecznie gratulujemy!!!