Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Tenis Stołowy w "Chojnowie????" Jerzmanowicach.

Autor Stowarzyszenie "Jerzmanka"
Data utworzenia: 25 październik 2012, 09:13 Wszystkich komentarzy: 49


Tenis Stołowy w "Chojnowie????" Jerzmanowicach.

Tenis Stołowy w " Chojnowie???? " Jerzmanowicach.

Tenis Stołowy wydaje się mało popularnym sportem wśród mieszkańców Chojnowa. Jednak... pewnie mało kto wie w gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Chojnowie od wielu lat chłopcy jak i dziewczęta grają w popularnego "ping-ponga" ze sporymi sukcesami nie tylko w gminie ale i powiecie legnickim. Lecz zanika już powoli ten sport gdyż najprościej mówiąc nikt nie inwestuje w niego w mieście Chojnowie... ale!

Znalazł się ktoś kto się tym zainteresował w pobliskiej wsi Jerzmanowice. Jest tam stowarzyszenie które opłaciło chłopakom licencje. Mało kto wie, że niegdyś w Chojnowie była nawet - nie jestem pewien - ale trzecia liga. A teraz? Chłopcy grali rok w lidze, lecz pieniądze który dawała szkoła Gim 1 nie wystarczały i utrzymało się to tylko rok. Lecz teraz zostało to "wskrzeszone" i Jerzmanowice opłacają działalność drużyny występującej właśnie pod nazwą Jerzmanowic. „Jak to?” można zapytać - takie miasto pompujące takie pieniądze w piłkę nożną nie ma na opłacenie dojazdów na mecze Tenisistów Stołowych, których transport kosztuje w ciągu całego sezony tyle, co opłacenie sędziów w ciągu JEDNEGO MECZU KS Chojnowianki. NIKT SIE TYM NIE INTERESUJE. Widocznie lepiej dawać kasę na kopanie się po czołach w A-klasie?

Chłopcy, a w zasadzie już mężczyźni, bo część z nich ma już założone rodziny na które pracują i utrzymują, a także znajdą się tam uczniowie grający dla zabawy, szkolą się w tenisa stołowego w budynku Gimnazjum nr 2 w Chojnowie na czterech starych stołach i siatkach, w które to sami musieli zainwestować. Dlaczego nie mogliby występować pod nazwą KS Chojnowianka Chojnów lub pod szyldem miasta Chojnowa? Utrzymanie wiele nie kosztuje, tylko paliwo na dojazdy, no i choćby sprzęt okładziny do rakietki, deski dla zawodników, siatki, może stół? Koszt złożenia jednej rakietki profesjonalnej dla zawodnika to koszt 200 zł czyli tyle ile para butów dla piłkarza, lecz zawodników tenisa stołowego jest tylko 5-8, a piłkarzy w klubie?

Wnioskując - ten artykuł napisałem po to by może ktoś z miasta wybrał się na jakiś trening i się tym zainteresował. Przecież to są mieszkańcy Chojnowa, a muszą występować tam gdzie pieniądze - pod nazwą wsi Jerzmanowice?Komentarze

Psymon on ładnie spiewa.Daj mu spokój.
zgłoś komentarz
haha Melindzie przykro ,mi też ,to straszne .Musisz wiedzieć że te 6 głosów które dostałeś to tylko ode mnie .Stefciu ale ty jesteś wyrozumiały ale chyba faktycznie to go nie słyszałeś ,śpiewa trochę na twardo :)
STEFAN TRZYMAJ SIĘ FOTELA :)))

http://www.youtube.com/watch?v=5EPg5MBNkzU
zgłoś komentarz
Dzięki za ponowna reklamę,na ciebie zawsze mogę liczyć.nie rozśmieszaj mnie,że te głosy to od ciebie.Od ciebie to pewnie dostałem te negatywne na YT.To co psymon,liczę że się spotkamy w Jublu.
zgłoś komentarz
O kurczę! Rzeczywiście katastrofa z tym śpiewaniem. Radzę tylko przy goleniu...:-) No serio...
zgłoś komentarz
No ja ostrzegałem żeby się fotela trzymać ,pierwszy raz jak to zobaczyłem to łzy ze śmiechu oczy mi zalały i mało co orła wywinąłem.W kabarecie jako parodia wykonania Niemena to by przeszło ,ma duże pokłady komizmu.
Me3linada ja ciebie z imprez z Jubla nie pamiętam ,czy będę to dopiero jutro się okaże.
zgłoś komentarz
O ile sie nie mylę,to temat tego artykułu jest o tenisie,a nie moim śpiewaniu,ale psymonek tak lubi mnie reklamować,że nie byłby sobą,jakby przy każdej okazji tego nie robił.Można to już nazwać syndromem Malindy
zgłoś komentarz
Jak już to Melindy ,robisz postępy ,łapiesz do siebie dystans .
zgłoś komentarz
To szkoda,że nie byłeś ostatnio na Fazie Blues,to byśmy się spotkali,bo ja byłem.Więc daj znac czy idziesz,choć znam odpowiedź
zgłoś komentarz
Witam wszystkich. Nazywam się Adam i mam zaszczyt pełnić funkcję prezesa Stowarzyszenia Jerzmanka, które rzekomo jest autorem powyższego artykułu. Mimo usilnych prób nie udało mi się ustalić prawdziwego autora tego tekstu, choć może to i lepiej. Jutro, jeśli czas pozwoli poproszę redakcje o wyjaśnienie i ewentualne sprostowanie kwestii autorstwa, gdyż wyszło na to, że "Jerzmanka" puszcza brzydkie bąki i to we wszystkich możliwych kierunkach.
Kilka suchych faktów, mniej bądź bardziej uporządkowanych, ale mam nadzieję rozwiewających pewne wątpliwości:
zgłoś komentarz
1) Jerzmanka nie ma żalu, ani pretensji do Władz Miasta ani żadnej innej instytucji, że to my finansujemy KS Jerzmanka - Jerzmanowice. KS zarejestrowany jest w Jerzmanowicach czyli w Gminie Chojnów, a nie mieście. Działalność KS Jerzmanka - Jerzmanowice zgodna jest ze statutem Stowarzyszenia. Nie tylko nie chcemy, ale nie pozwolilibyśmy na finansowanie, a tym "przejęcie" klubu przez miasto, powiat, województwo czy jakąkolwiek inną jednostkę administracyjną. Klub jest nasz i basta! :D
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform