Biało niebiescy ponownie zwyciężają!

Data utworzenia: 08 październik 2012, 09:00 Wszystkich komentarzy: 3

Sobotnie popołudnie okazało się bardzo dobrym dla pierwszej drużyny KS Chojnowianka. Mecz odbył się przed własną publicznością. Nasi piłkarze spisali się wyśmienicie wygrywając 3:0. Iskra Księgienicie nie okazała się zbyt wymagającym rywalem dla świetnie grających reprezentantów z naszego miasta.
Dzięki doskonałej grze biało niebiescy odnieśli kolejne zwycięstwo zdobywając 3 cenne punkty. W chwili obecnej KS Chojnowianka zajmuje drugie miejsce w tabeli rozgrywek tracąc jedno zwycięstwo do lidera, którym jest Skora Jadwisin. Pamiętajmy jednak, że ekipa z Jadwisina rozegrała jeden mecz więcej. Być może już za tydzień biało niebiescy zostaną liderem rozgrywek.

Spotkanie obyło się w dość dobrych warunkach atmosferycznych. Od pierwszej minuty piłkarze z Chojnowa przejęli inicjatywę w meczu. Byliśmy zdecydowanie lepszą drużyną, która dominowała w każdym elemencie gry. Już za tydzień kolejny mecz. Biało niebiescy zmierzą się w spotkaniu wyjazdowym z Fenixem Pielgrzymka, który spisuje się dość słabo zajmując dwunastą pozycję w tabeli rozgrywek.
Bramki dla Chojnowa zdobyli: Fabian Gałaszkiewicz, Bartosz Haniecki, Piotr Jędrusiak (z rzutu karnego pod koniec pierwszej połowy).

Naszym piłkarzom serdecznie gratulujemy!!!