Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

"Tylko Taniec. Got to dance" - pierwszy odcinek z Gabrysią Zenką! (video)

Autor admin
Data utworzenia: 28 wrzesień 2012, 11:41 Wszystkich komentarzy: 2


"Tylko Taniec. Got to dance" - pierwszy odcinek z Gabrysią Zenką! (video)

2 miesiące temu na łamach Portalu CHOJNOW.PL opublikowaliśmy artykuł Gabriela Zenka w programie "Tylko Taniec. Got to dance"! opisujący drogę chojnowianki do spełnienia marzeń, w których pomóc może taneczne show Polsatu. Dziś nadchodzi dzień, gdy na małych ekranach będziemy mogli zobaczyć starania Gabrysi mające na celu zdobycia serca jurorów i widzów. O godzinie 20.00 zapraszamy przed telewizory!

Główną nagrodą w programie „Tylko Taniec. Got to dance” poza sympatią widzów jest 100 tys. złotych. O tym kto zgarnie tę niemałą sumkę zadecyduje jury, w skład którego wchodzą Krystyna Mazurówna, największa polska tancerka i choreograf XX wieku, Joanna Liszowska - aktorka, Michał Malitowski - tancerz latino oraz Alan Andersz – aktor.

Jak było na castingu w Warszawie? Czy jurorzy patrzyli na Gabrysię łaskawszym okiem ze względu na jej chorobę? - Wiem, że jedna osoba z jury nie oceniała mnie przez chorobę obiektywnie, patrzyła przez jej pryzmat – powiedziała nam chojnowska tancerka.

Więcej szczegółów poznamy już dziś, o godzinie 20.00 na Polsacie. Zapraszamy przed telewizory do kibicowania Gabrysi! A po odcinku w imieniu Gabi zachęcamy wszystkich do głosowania na profilu programu w serwisie Facebook, gdzie podobnie jak w przypadku programu "Tylko muzyka. Must be the music" jego użytkownicy oraz słuchacze radia RMF FM będą mieli możliwość przyznawania złotej karty umożliwiającej występ w finale jeszcze dwójce uczestników.

Trzymajmy kciuki za Gabrysię!

fot. facebook.com/tylkotaniec


Komentarze

Oby jej sie udało i wygrała program.Powodzenia:):)
zgłoś komentarz
Trzymam kciuki :)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform