Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Zdarzenie drogowe w drodze na Bolesławiec

Autor admin
Data utworzenia: 16 wrzesień 2012, 15:04 Wszystkich komentarzy: 5


Zdarzenie drogowe w drodze na Bolesławiec

Po godzinie 14.00 na skrzyżowaniu tuż przy Rodzinnych Ogródkach Działkowych „Jaśmin” w Chojnowie doszło do zdarzenia drogowego w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe – Audi oraz Skoda. Pierwszy z nich jechał od strony ulicy Parkowej, drugi – Bolesławieckiej. W wyniku nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu doszło do zderzenia samochodów.

Kierująca Skodą została zabrana przez karetkę pogotowia do szpitala. Prawy pas jezdni na wysokości działek jest nieprzejezdny.Komentarze

Kobieta za kierownicą?, ciekawa jestem u kogo robiła prawo jazdy, to tak pół żartem, pół serio,bo nie wiem, czy to kobieta kierowała skodą... Kierowcy aut mają piękne zakończenie weekendu. Jednak co audi, to audi, skoda wygląda w stanie kiepskim. Mam nadzieję, że kobiecie nic groźnego się nie stało. Ostrożność i jeszcze raz ostrożność.
zgłoś komentarz
Oj Inka... co ma do rzeczy kto prowadzil? Mam kolezanki, ktore jezdza lepiej od niejednego faceta.To gdzie robila prawko tez niewiele ma do rzeczy, bo moze robila je juz 20 lat tamu a dopiero teraz sie cos stalo??? Poza tym chyba jeszcze nie wiadomo czy to ta kobieta nie ustapila pierwszenstwa. Wstrzymajmy sie wiec z wyrokowaniem.
zgłoś komentarz
Przecież to wszystko napisałam, że nie wiem czy kobieta prowadziła, że pół żarem, pół serio, źle mnie odczytałeś...przeczytaj jeszcze raz:). Sama mam od kilku lat prawko i jeżdżę lepiej niż moi koledzy, oczywiście co niektórzy. Jedynie, co mogę stwierdzić, że wygląda to na wymuszenie pierwszeństwa.
zgłoś komentarz
Jeżeli to była kobieta, to i tak mężczyźni powiedzą: "Kobieta za kierownicą". To był taki sens wypowiedzi, być może za mało czytelne, więc dopisuję.
zgłoś komentarz
Tak sobie czytam kilka zdań opisu zdarzenia zamieszczonych na górze. Czytam tam też, że "Kierująca Skodą została zabrana przez karetkę pogotowia do szpitala". Prawdą jest że kierująca została zabrana do szpitala ale nie Skodą a Audi.
Skoro już piszemy artykuły to wykażmy więcej dziennikarskiej dociekliwości a nie upubliczniajmy błędne informacje.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform