Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Zdarzenie drogowe w drodze na Bolesławiec

Author: admin
Creation date: 16 September 2012, 15:04 All comments: 5


Zdarzenie drogowe w drodze na Bolesławiec

Po godzinie 14.00 na skrzyżowaniu tuż przy Rodzinnych Ogródkach Działkowych „Jaśmin” w Chojnowie doszło do zdarzenia drogowego w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe – Audi oraz Skoda. Pierwszy z nich jechał od strony ulicy Parkowej, drugi – Bolesławieckiej. W wyniku nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu doszło do zderzenia samochodów.

Kierująca Skodą została zabrana przez karetkę pogotowia do szpitala. Prawy pas jezdni na wysokości działek jest nieprzejezdny.Comments

Kobieta za kierownicą?, ciekawa jestem u kogo robiła prawo jazdy, to tak pół żartem, pół serio,bo nie wiem, czy to kobieta kierowała skodą... Kierowcy aut mają piękne zakończenie weekendu. Jednak co audi, to audi, skoda wygląda w stanie kiepskim. Mam nadzieję, że kobiecie nic groźnego się nie stało. Ostrożność i jeszcze raz ostrożność.
report comment
Oj Inka... co ma do rzeczy kto prowadzil? Mam kolezanki, ktore jezdza lepiej od niejednego faceta.To gdzie robila prawko tez niewiele ma do rzeczy, bo moze robila je juz 20 lat tamu a dopiero teraz sie cos stalo??? Poza tym chyba jeszcze nie wiadomo czy to ta kobieta nie ustapila pierwszenstwa. Wstrzymajmy sie wiec z wyrokowaniem.
report comment
Przecież to wszystko napisałam, że nie wiem czy kobieta prowadziła, że pół żarem, pół serio, źle mnie odczytałeś...przeczytaj jeszcze raz:). Sama mam od kilku lat prawko i jeżdżę lepiej niż moi koledzy, oczywiście co niektórzy. Jedynie, co mogę stwierdzić, że wygląda to na wymuszenie pierwszeństwa.
report comment
Jeżeli to była kobieta, to i tak mężczyźni powiedzą: "Kobieta za kierownicą". To był taki sens wypowiedzi, być może za mało czytelne, więc dopisuję.
report comment
Tak sobie czytam kilka zdań opisu zdarzenia zamieszczonych na górze. Czytam tam też, że "Kierująca Skodą została zabrana przez karetkę pogotowia do szpitala". Prawdą jest że kierująca została zabrana do szpitala ale nie Skodą a Audi.
Skoro już piszemy artykuły to wykażmy więcej dziennikarskiej dociekliwości a nie upubliczniajmy błędne informacje.
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform