Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Sprawcy napadu na ul. Legnickiej zatrzymani

Autor admin
Data utworzenia: 14 wrzesień 2012, 10:29 Wszystkich komentarzy: 15


Sprawcy napadu na ul. Legnickiej zatrzymani

Czwartek, godzina 7.30, ulica Legnicka, Chojnów. Trzech mężczyzn napada na mężczyznę, mieszkańca miasta. Zostaje pobity, skopany, następnie zostają mu skradzione pieniądze – 110 zł.

Tuż po zgłoszeniu napadu funkcjonariusze Komisariatu Policji w Chojnowie ustalili i zatrzymali dwóch z trzech sprawców. Okazali się nimi 24-letni i 25-letni mężczyźni. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania ostatniego z napastników.

Mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do lat 12. Aktualnie przebywają w policyjnym areszcie.


Źródło: KMP LegnicaKomentarze

co to sie ostatnio dzieje w tym naszym mieście,coraz niebezpieczniej sie robi.Rozbój w biały dzień na głównej ulicy.
zgłoś komentarz
Takich zielonych leszczy co atakują bezbronnego człowieka należy stosownie ukarać niech te debilne dzieciaki, kozaki ulicy znajdą sobie coś lepszego do roboty, to miasto jest coraz bardziej narażone na ataki młodocianych idiotów... Powyrastało buractwo, dzieci ulicy i mogą w końcu przykozaczyć jest ich trzech to co im się może stać skopiemy takiego kolesia zabierzemy mu portfel może bd na jakieś wino a potem się pochwalimy na dzielni jacy to jesteśmy fajni jakaś małolatka może zwróci większą uwagę na takiego "mężczyznę" ..... Pozdro małolaty! tak świat jest do dupy , i nie ma co robić oszczędźcie wszystkim swoich nędznych person i strzelcie sobie w łeb ! Pokój !
zgłoś komentarz
Ten "pobity mezczyzna" nie byl do konca szczery. Zapomnialam, ze noc przed wydarzeniem, molestowal seksulanie zone jednego ze sprawcow pobicia. Zdenerwowanego meza poniosly emocje i...
Nikt nikogo nie okradl ale trzeba bylo cos naklamac.

zgłoś komentarz
Nina_18 zakładając że piszesz prawdę to całkowicie nieuzasadnione jest pisanie faktu pobicia w cudzysłowie bo został pobity .Rozumiem że ty pochwalasz fakt pobicia kogoś dlatego że tan ktoś podrywał czyjąś żonę tylko to bezprawie a jeśli ktoś czuł się molestowany mógł to zgłosić na policji ,molestowanie jest karalne od 2 lat do 12 pozbawienia wolności i bić nie trzeba było by ,chyba że to nie było molestowanie ale to już kto inny ustali.
zgłoś komentarz
jaskiniowcy nie znaja innych sposobow na zalatwianie spraw niz puk puk w czache. to co ze mamy xxi wiek...
zgłoś komentarz
Dokładnie ,jaskiniowcy .Jeszcze żeby taki maił honor i solo jak kiedyś bywało a tu we trzech kozaczki skopali gościa ,no widać niektórzy z drzewa jeszcze niezeszli ...
zgłoś komentarz
Nie pochwalam tego faktu "psymon" , uwazam ze za poniesiony czyn trzeba poniesc konsekwencje. Prawde znaja sprawcy jak i sam poszkodowany.


zgłoś komentarz
Jestem w stanie zrozumieć psymon, że aktywnie żyjesz sprawami naszego miasta i czerpiesz niesamowitą satysfakcję z żarliwych dyskusji, ale co ty u diaska wiesz o honorze tych domniemanych jak ich nazywasz kozaczków? Nie znasz sprawy, więc wrzuć na luz, kozaków też zostaw bo to nie Zaporożec tylko Chojnów.
zgłoś komentarz
To ja się bardzo cieszę, że jesteś wstanie to zrozumieć, to budujące .
zgłoś komentarz
To straszne ty naprawdę żyjesz tym forum. A może tak wyjdz na świeże powietrze pospaceruj naszym pięknym rynkiem, przysiądz na ławce i zachwyć się dumnym tkaczem, zakładam iż jesteś przedstawicielem brzuchatej młodzieży, więc może jakiś sport??? jest taki piekny orlik??? hmm?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.