Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Chojnów terroryzuje… borsuk! (UWAGA – drastyczne zdjęcia) - NOWE ZDJĘCIA

Autor admin
Data utworzenia: 12 wrzesień 2012, 13:36 Wszystkich komentarzy: 3


Chojnów terroryzuje… borsuk! (UWAGA – drastyczne zdjęcia) - NOWE ZDJĘCIA

Późna noc, słychać tylko odgłosy cierpienia i rozrywanego ciała. Brzmi jak film grozy typu B, jednak to rzeczywistość. Chojnów odwiedził… borsuk. Znamy pierwszą ofiarę "terrorysty" – malutkiego jeża. Na tym kończy się historia opowiedziana z przymrużeniem oka. Borsuk okazuje się problemem – sanepid nie chce się nim zająć jeśli nie ma pewności, że jest wściekły, aktualnie nikt nie może się do niego zbliżyć bo może zagrozić nawet człowiekowi. Co więc można począć?

Zwierzaka zauważyła mieszkanka budynku Poczty Polskiej w Chojnowie. Borsuk pojawił się ostatniej nocy. Jak wspomnieliśmy – pożywił się spotkanym jeżem, zostawiając tylko jego szczątki. Nic nie dał telefon do sanepidu, którego pracownicy „od ręki” się nim zajmą, pod warunkiem, że otrzymają zapewnienie o wściekliźnie zwierzęcia. Jednak kto może wydać takie oświadczenie?

Borsuk leży przy budynku poczty w Chojnowie. Schowany w krzakach nie daje oznak życia, bardzo rzadko ruszy głową. Nikt nie może do niego podejść, gdyż jest drapieżnym ssakiem. Przypomnijmy, że na borsuki można polować od 1 września do 30 listopada.

Pojawia się pytanie - po wizycie samochodu Google, bombie i ataku borsuka co stanie się Chojnowie? smile
Aktualizacja

Prezentujemy Państwu kolejne zdjęcia borsuka, których autorem jest nasz Czytelnik - pan Michał Ostapiuk.
Komentarze

W poniedziałek był widziany i przegoniony na ul. Długosza. Widać ze zwiedza sobie nasze miasto :)
zgłoś komentarz
Ładnie się dzieje w naszym mieście.
zgłoś komentarz
Czy ten borsuk dalej zagraza mieszkancom Chojnowa? Nic nie wiecie na jego temat? Moja siostra boi sie wieczorem przejsc ulica Dabrowskiego bo ciagle jej sie wydaje ze borsuk wyskoczy z krzakow i uzre ja w noge. To jakas psychoza strachu. Zwyczajny borsuk a jakiej szkody narobil temu jezowi. My tez nie jestesmy bezpieczni.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform