Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Były komendant posterunku policji w Chojnowie niewinny

Autor admin
Data utworzenia: 11 wrzesień 2012, 12:34 Wszystkich komentarzy: 3


Były komendant posterunku policji w Chojnowie niewinny

Leszek W., były komendant chojnowskiego posterunku policji jest niewinny – tak uznał Sąd Okręgowy w Legnicy. Policjant cztery lata temu został oskarżony o korupcję.

Byłemu komendantowi chojnowskiej policji postawione było sześć zarzutów, wśród których było m.in. przyjęcie korzyści majątkowych, przekroczenie uprawnień służbowych, ukrycie dokumentów, wymuszania zeznań groźbą i przemocą, bezprawne pozbawienie wolności człowieka czy nielegalne posiadanie amunicji.

W lutym, o czym pisaliśmy na Portalu CHOJNOW.PL, Sąd Rejonowy w Złotoryi uniewinnił komendanta oraz jego współpracownika. Prokuratura złożyła apelację, którą odrzucił legnicki Sąd Okręgowy co oznacza, że wyrok uniewinniający jest prawomocny.


źródło: lca.plKomentarze

To są dopiero jaja ,sześć zarzutów (pierwotnie 11 zarzutów) i prokurator żadnego udowodnić nie potrafi a jak wybuchła afera to jakie wszystko jasne było i oczywiste ! kominiarze bez powodu nikogo nocą nie aresztują jednak główny świadek tej afery zmarł i Lesiowi się udało jak to w Polsce bywa.
zgłoś komentarz
Bo Polska To Kraj Policyjny !
zgłoś komentarz
Bo nie chcieli udowodnic ! Prokuratura , Sedziowie i Policjanci to wszyscy koledzy po fachu !! Oni tylko biednych potrafia wsadzic do wiezienia bo wiedzą ze ten nie ma środkow aby sie bronic !!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform