Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Bomba koło POLOmarketu? Aktualizacja (godz. 20.40)

Autor admin
Data utworzenia: 10 wrzesień 2012, 15:36 Wszystkich komentarzy: 21


Bomba koło POLOmarketu? Aktualizacja (godz. 20.40)

Na ulicy Mikołaja Reja na murku między POLOmarketem, a Żabką leży malutka paczuszka. Istnieje podejrzenie, że zawiera ona ładunek wybuchowy. Po wyprowadzeniu klientów POLOmarketu sklep został zamknięty. Z pobliskich budynków ewakuowani są ludzie.

Tuż przed godziną 14 parking przy POLOmarkecie został oddzielony taśmą policyjną. Pojawiły się również radiowozy z funkcjonariuszami policji. Z tego co udało nam się dowiedzieć podejrzewa się, że znajdująca się na murku paczuszka zawiera ładunek wybuchowy. Aktualnie ewakuowani są mieszkańcu pobliskich budynków. Dalsze działania zależą od decyzji funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.Aktualizacja 16:42: część ulicy Mikołaja Reja została wyłączona z ruchu. Na miejscu pojawiła się straż pożarna oraz karetka pogotowia.Aktualizacja

Paczka zawierająca prawdopodobnie ładunek wybuchowy znajdowała się pod samochodem właściciela budynku. Kierowca auta zauważył „niespodziankę” przymocowaną do pojazdu sporej wielkości magnesem i po odczepieniu jej zostawił na murku.

Przed 17.00 na miejsce dotarł pododdział antyterrorystyczny, który przeprowadził badania paczki.

Aktualnie pirotechnicy czekają na przyjazd prokuratora w celu otrzymania pozwolenia na strzał do ładunku. 


Aktualizacja (godz. 20.40)

Tuż przed godziną 19 dokonano dwukrotnej detonacji ładunku. Godzinę później akcja została zakończona, ruch ulicą Mikołaja Reja został „puszczony”, mieszkańcy wrócili do domów. Więcej szczegółów poznamy po oficjalnym komunikacie oficera prasowego KMP w Legnicy.


Komentarze

Czy to jakieś ćwiczenia, czy naprawdę w tym naszym mieśćie takie rzeczy mogą się dziać. Chyba sobie ktoś kawał zrobił, ale czekam cierpliwie aż napiszecie, co naprawdę się stało.
zgłoś komentarz
Właściciel tego budynku znalazł pod swoim samochodem tą paczkę przyczepioną magnesem. Ewakuowali te wszystkie pobliskie sklepy, budynki mieszkalne, przyjechali pirotechnicy/saperzy i cos tam robią z tą paczką, zabrali ją z murku.
zgłoś komentarz
to ten właściciel ma nierówno pod sufitem,jeśli sam ją odczepił
zgłoś komentarz

"O godzinie 18:46 zdetonowano ładunek. Na razie nie wiadomo co było w środku.


O godzinie 19:00 nastąpiła kolejna detonacja. Jak udało nam się ustalić na miejscu znajdowały się dwa ładunki - jeden mniejszy i drugi większy."

Szczerze to myślałem że to jakaś ściema czy żart a tu proszę widać komuś ten właściciel zwyczajnie podpadł .
zgłoś komentarz
Tak samo jak Ty, Psymon myślałam, że to jakiś głupi żart. Komuś się naraził właściciel, albo konkurencja nie śpi. Chociaż nie wierzę, żeby to była konkurencja. Coraz gorzej się dzieje. Biedny ten nasz Chojnów. Jak już coś o nim napiszą, to tylko albo ktoś ukradł, podpalił, popełnił samobójstwo itp.
zgłoś komentarz
"Przed 17.00 na miejscu zjawił pododdział terrorystyczny, który przeprowadził badania paczki. "
Pododdział terrorystyczny? :D Al Kaida czy co? No, i "zjawił pododdział". Kto go zjawił? Tak PUFF i został zjawiony?

A tak szczerze, to ludu się więcej zebrało niż na Dni Chojnowa :D
zgłoś komentarz
Hehe nene ty to nie masz chyba co z czasem robić. Poważna sprawa w mieście się dzieje, a ty się czepiasz głupot - to trzeba mieć nudy. Na całe szczęście wiem, że jesteś płci przeciwnej więc jakoś to przyjmuję do wiadomości.
zgłoś komentarz
Jedną rzecz Chojnowianom należy przyznać są spragnieni sensacji ,czegoś nowego ,czegoś czego jeszcze nie było ! Ja trafnie zauważyła Nene (to kobieta) ludzi więcej niż na festynie dni Chojnowa :) ciekawe czy ktoś tą wiedzę wykorzysta :)
zgłoś komentarz
Podejrzewam, że nikt nigdy. Zobacz na ostatnie imprezy w Chojnowie - nikt nie wyciąga wniosków. Nie licz zatem na jakieś nowości. Coś z kolarzami będzie w sobotę może coś się ruszy.
zgłoś komentarz
to jest kurde mysl. zamiast rozlepiac plakaty o dniach chojnowa puscic fame ze bomba jest w parku. ludzie sie zleca a tam zespoly i ministrant #1 na scenie
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform