Chojnowianka ponownie wygrywa, Czarni Rokitki poległy z Konfeksem!

Data utworzenia: 05 wrzesień 2012, 21:40 Wszystkich komentarzy: 39

KS Chojnowianka znakomicie poradziła sobie w meczu wyjazdowym z ekipą Victorii Parchów. Mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla biało niebieskich. Już w pierwszej połowie nasi zdominowali przeciwnika. Po upływie pierwszych 45 minut meczu KS Chojnowianka prowadziła 3:0. Rywale byli bezradni wobec doskonałej postawy biało niebieskich.

Na drugą połowę nasi wyszli bardzo pewni siebie mając sporą przewagę bramkową. Chwila nieuwagi naszych defensorów kosztowała stratę bramki w 50 minucie meczu. Niespełna kwadrans później do bramki rywala trafił Andrzej Ziembowski ustalając wynik na 4:1.

Victora Parchów stworzyła jeszcze kilka sytuacji pod bramką chojnowianki, których efektem były dwa celne trafienia. Mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla biało niebieskich. Tym samym KS Chojnowianka umocniła swoją pozycję w tabeli ligowej. Po czterech kolejkach zajmujemy szóstą pozycję tracąc zaledwie punkt do lidera, który rozegrał o jeden mecz więcej.

W drugiej połowie spotkania kontuzji doznał Piotr Jędrusiak, którego godnie zastąpił Mateusz Mydłowski.

Pogoda nie rozpieszczała piłkarzy, padający deszcz nie ułatwiał prowadzenia piłki oraz dokładnych podań. Spotkanie odbyło się w Parchowie.

W klasie A swoje mecze rozegrały: Konrad Konradówka, Czarni II Rokitki, Sokół Krzywa, Iskra Niedźwiedzice. Mecze zakończyły się następującymi wynikami:

Konrad Konradówka – Iskra Księgienice - 5:6

Olimpia Olszanica – Czarni II Rokitki – 8:0

Relaks Szklary Dolne – Sokół Krzywa – 0:2

Iskra Niedźwiedzice – Dąb Stowarzyszenie Siedliska – 1:4

W klasie okręgowej drużyna Czarni Rokitki przegrała na własnym boisku 2:1 z Konfeksem Legnica. Pomimo dobrej gry nie udało się wywalczyć nawet remisu.