Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Podsumowanie piłkarskiego weekendu - wyniki Okręgówki i klasy A.

Autor Maciek
Data utworzenia: 27 sierpień 2012, 11:35 Wszystkich komentarzy: 1


Podsumowanie piłkarskiego weekendu - wyniki Okręgówki i klasy A.

Weekend już za nami, piłkarskie zmagania również. Klasa A oraz okręgówka jest już po trzech kolejkach. KS Chojnowianka po dwóch rozegranych meczach zajmuje 9 pozycję w lidze. Należy jednak pamiętać, że mecz przeciwko drużynie Iskry Kochlice został unieważniony wskutek wycofania się ekipy z ligi. Już za tydzień biało niebieskim przyjdzie zmierzyć się na własnym stadionie z Olimpią Olszanica. Po ostatnich spotkaniach liczymy na kolejne zwycięstwo. W drużynie panuje doskonała atmosfera, zawodnicy są pozytywnie nastawieni do gry.Na dzień dzisiejszy tabela rozgrywek w których uczestniczy KS Chojnowianka wygląda następująco.


Ponadto w klasie A występują inne drużyny z gminy Chojnów. Osiągnęły one następujące wyniki w miniony weekend: Konrad Konradówka uległ w meczu wyjazdowym Skorze Jadwisin 4:2, Sokół Krzywa „ograł” Olimpię Olszanica 3:1.

Warto również dodać parę zdań na temat drużyny Czarnych Rokitki. W klubie tym gra wielu wychowanków z Chojnowa. Ekipa ta doskonale radzi sobie z klasie okręgowej. W trzech ostatnich meczach przegrali tylko raz. W miniony weekend Czarni zwyciężyli w meczu wyjazdowym Mewę Kunice. Już za tydzień klub z Rokitek wybiera się do Chocianowa, gdzie rozegra spotkanie z liderem rozgrywek – Stalą. Piłkarze grający w klasie okręgowej zajmują doskonałe 6 miejsce.


Najwierniejsi fani już nie mogą doczekać się nadchodzącego weekendu i kolejnych zmagań na boiskach piłkarskich.

Źródło: www.90minut.pl


Komentarze

Doskonale to jak by mieli komplet punktów,a tak jedną porażkę juz zaliczyli,i pewnie to jeszcze nie koniec przegranych!!!!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.