Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Podsumowanie piłkarskiego weekendu - wyniki Okręgówki i klasy A.

Autor Maciek
Data utworzenia: 27 sierpień 2012, 11:35 Wszystkich komentarzy: 1


Podsumowanie piłkarskiego weekendu - wyniki Okręgówki i klasy A.

Weekend już za nami, piłkarskie zmagania również. Klasa A oraz okręgówka jest już po trzech kolejkach. KS Chojnowianka po dwóch rozegranych meczach zajmuje 9 pozycję w lidze. Należy jednak pamiętać, że mecz przeciwko drużynie Iskry Kochlice został unieważniony wskutek wycofania się ekipy z ligi. Już za tydzień biało niebieskim przyjdzie zmierzyć się na własnym stadionie z Olimpią Olszanica. Po ostatnich spotkaniach liczymy na kolejne zwycięstwo. W drużynie panuje doskonała atmosfera, zawodnicy są pozytywnie nastawieni do gry.Na dzień dzisiejszy tabela rozgrywek w których uczestniczy KS Chojnowianka wygląda następująco.


Ponadto w klasie A występują inne drużyny z gminy Chojnów. Osiągnęły one następujące wyniki w miniony weekend: Konrad Konradówka uległ w meczu wyjazdowym Skorze Jadwisin 4:2, Sokół Krzywa „ograł” Olimpię Olszanica 3:1.

Warto również dodać parę zdań na temat drużyny Czarnych Rokitki. W klubie tym gra wielu wychowanków z Chojnowa. Ekipa ta doskonale radzi sobie z klasie okręgowej. W trzech ostatnich meczach przegrali tylko raz. W miniony weekend Czarni zwyciężyli w meczu wyjazdowym Mewę Kunice. Już za tydzień klub z Rokitek wybiera się do Chocianowa, gdzie rozegra spotkanie z liderem rozgrywek – Stalą. Piłkarze grający w klasie okręgowej zajmują doskonałe 6 miejsce.


Najwierniejsi fani już nie mogą doczekać się nadchodzącego weekendu i kolejnych zmagań na boiskach piłkarskich.

Źródło: www.90minut.pl


Komentarze

Doskonale to jak by mieli komplet punktów,a tak jedną porażkę juz zaliczyli,i pewnie to jeszcze nie koniec przegranych!!!!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform