Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Gospodarstwo Agroturystyczne "Dwa Brzegi" w Jaroszówce

Autor Maciek
Data utworzenia: 14 lipiec 2011, 09:54 Wszystkich komentarzy: 0


Gospodarstwo Agroturystyczne "Dwa Brzegi" w Jaroszówce

      Gospodarstwo Agroturystyczne „ Dwa Brzegi” w Jaroszówce to znakomite miejsce na odpoczynek z dala od zatłoczonych ulic. Znajduje się tu pięć dwuosobowych pokoi  oraz pokój dzienny z kominkiem i kuchnią. Obiekt wyposażony jest w miejsce do grilla, ogniska oraz plac zabaw dla dzieci.

      „Dwa Brzegi” oferują naukę jazdy konnej dla dzieci na kucach szetlandzkich oraz walijskich (te drugie są większe i przeznaczone dla nieco starszych dzieci). Oczywiście jest również możliwość skorzystania z dużych koni przez osoby dorosłe. Naukę jazdy prowadzą wykwalifikowani instruktorzy. Gospodarstwo to świadczy swoje usługi przez cały rok. Obiekt posiada krytą ujeżdżalnię oraz daje możliwość wstawienia konia w „hotel” czy „pensjonat” (możliwość pozostawienia zwierzęcia na terenie obiektu pod pełną opieką).

      „Dwa Brzegi” oferują place do jazdy, ciszę i spokój oraz prawdziwy wiejski klimat. Na wylocie z gospodarstwa znajduje się las. Właściciele gwarantują pełne ubezpieczenie na terenie obiektu.

      Gospodarstwo Agroturystyczne „Dwa Brzegi” znajduje się w Jaroszówce pod numerem 9A. Kontakt: 669-774-621 lub 76 81 78 886. Adres internetowy: http://dwabrzegi.w.interia.pl/Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.