Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Czas na Fazę Blues

Autor Misiek
Data utworzenia: 19 lipiec 2012, 13:01 Wszystkich komentarzy: 12


Czas na Fazę Blues

Przed urlopową przerwą najstarszy lokal w Chojnowie – kawiarnia Jubilatka zaprasza 27 lipca (sobota) na kolejny wieczorek muzyczny. Tym razem w karcie menu widnieje Faza Blues. To chojnowska formacja działająca przy MOKSiR Chojnów jak nazwa zespołu wskazuje gra szeroko pojętego blues-rocka.

Początek godzina 20.00, wstęp 10 zł.


Zapraszamy serdecznie!Komentarze

Dobrze,że wreszcie zagra tam ktoś inny a nie tylko Twisters i Niewinni.
zgłoś komentarz
Melindo przecież ty nie chodzisz na imprezy do Jubla ,to ani dzień cioci ani niema dzieci co byś robił ? to impreza dla dorosłych .
zgłoś komentarz
psimi a co ty wiesz o muzyce?na pilce sie znasz,na muzyce tez ofiaro swego dziecinstwa hehehe
zgłoś komentarz
Nie nudzi cis się pisać pisać raz z jednego raz z drugiego konta ? Melinda jak tam dzieci z boisk :)
Powiem ci tak Melinda na muzyce się znam ,mam słuch absolutny czym sam jestem zaskoczony a na piłce niestety nie ani kibolem nie jestem ,tylko z czego ty tak pusto rżysz ? Melinda co z tobą ?
zgłoś komentarz
powiem tak psimi:jestes posmiewiskiem ludzi w chojnowie.tyle w temacie.poprostu rany z dziecinstwa sa tak silne ze psycholog kazal ci wylewac smutki na forum tak?lece bo znajomi czekaja psimi.czesc
zgłoś komentarz
Melina to nie ja mam kilka kont na tym portalu ani nie jestem starym kawalerem który umawia się na wycieczki w męskim gronie w bory ! mnie też dzieci na boiskach nie intersują w tym sensie co ciebie .Pisz w swoim imieniu ty Melinad to nie cały Chojnów tylko a raptem trzy konta na tym portalu .Znajomi ,ty nie masz znajomych Melindo.
zgłoś komentarz
proszę po raz kolejny administrację,aby coś z tym zrobiła,bo nie życzę sobie być za każdym razem,przy każdej okazji wspominany przez osobnika psymon ani podejrzewany o to że podszywam się pod konto broono,a także sugerowanie czegoś z dziećmi.Jeżeli ty żałośniku masz rodzinę,to bardzo jej współczuję.Jeszcze raz coś zasugerujesz nieprawdziwego,a tym razem już naprawdę ci nie odpuszczę i jeśli administracja nie zrobi z tobą porządku,ja ujawnię publicznie coś o tobie i bardzo się zdziwisz.Jak nie wiesz co to jest stalking,to sie wkrótce dowiesz.Ciężkie ty miałeś bidaku dzieciństwo,taki niedowartościowany i to chyba twoim jedynym przyjacielem jest to forum.I powiem ci coś w tajemnicy.Jadę tym razem na wyprawę....z kolegą.
zgłoś komentarz
nie chce wystepowac jako adwokat psymona bo to zuch chlopak ale przypomnij sobie Malinda jak to bylo podczas jego nieobecnosci gdy w kazdym mozliwym wpisie rzucales teksty w stylu gdzie sie podzial nasz psymonek. kazdy kij ma dwa konce, krucafiks.
zgłoś komentarz
a co do jubla to mogli zaprosic kogos innego jednak. faza blues to brak zachwytu. dyszke mozna dac by posiedziec w milej atmosferze choc granie wolalbym inne.
zgłoś komentarz
Melinada po kolei ,fakty są takie, że zacząłeś mnie atakować jak stanąłem w obronie młodej dziewczyny ,atakowałeś ją personalnie i wyciągałeś brudy z jej życia .Ja ciebie nie znam, ale ty reklamujesz się w internecie wiec stąd wiem kim jesteś ,ty nie masz pojęcia kim jestem w życiu słowa żeśmy nie zamienili.Od tamtej pory to ty często w sposób chamski i wulgarny obrażałeś mnie ! Następny fakt to to, co pisze EL_Nino i ciągłe zagadywanie mnie ,prowokacje i wreszcie założenie konta Rysiu aby dalej mnie atakować ! Co może potwierdzić administracja !
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform