Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Ośrodek Sportów Konnych "Społowicz Jaroszówka"

Autor Maciek
Data utworzenia: 13 lipiec 2011, 15:37 Wszystkich komentarzy: 0


Ośrodek Sportów Konnych "Społowicz Jaroszówka"

      Ośrodek Sportów Konnych „ Społowicz Jaroszówka” prowadzony przez pana Artura Społowicza oraz małżonkę Katarzynę to kolejne miejsce warte naszej uwagi. Właściciel jest dwukrotnym olimpijczykiem z Atlanty oraz Pekinu. Miejsce to sytuowane jest w bliskim sąsiedztwie od naszego miasta. Działa tu Klub Jeździecki Jaroszówka.

      W ośrodku stoją konie prywatne w „pensjonacie” pod pełną opieką. Mamy możliwość skorzystania z koni sportowych jak i rekreacyjnych, służących do nauki jazdy dla początkujących. „Społowicz Jaroszówka” oferuje nowo otwarty plac zabaw dla dzieci. Docelowo w ośrodku ma powstać bar i kawiarnia w części socjalnej.

      Istnieje możliwość wynajęcia wiaty usytuowanej z tyłu obiektu specjalnie na imprezy zewnętrznej. „Społowicz Jaroszówka” oferuje pomoc przy organizacji takich imprez poprzez zorganizowanie cateringu.

Ośrodek oferuje krytą ujeżdżalnię o wymiarach 20x70m, która otwarta jest od listopada do wiosny. Również dla osób towarzyszących przewidziano pewne atrakcje. Obiekt wyposażony jest w „Kawiarnię” z której przez szybę można obserwować swoich bliskich bądź przyjaciół („Kawiarnia” jest wyłącznie miejscem obserwacji, a nie jak nazwa wskazuje miejscem, gdzie możemy spożyć ciepłe napoje)

      „Społowicz Jaroszówka” posiada duże walory krajobrazowe,  oferuje szeroki wachlarz usług m.in. konny przejazd przez las, rzekę, pozostawienie koni w pensjonat.

      Na chwilę obecną trwają prace wykończeniowe przy elewacji budynku. 

Dokładne informacje dot. ośrodka można znaleźć na stronie www.spolowicz-jaroszowka.pl 
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.