Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Znamy nowego trenera Chojnowianki (AKTUALIZACJA)

Autor admin
Data utworzenia: 14 lipiec 2012, 15:05 Wszystkich komentarzy: 97


Znamy nowego trenera Chojnowianki (AKTUALIZACJA)

Okazało się, że informacja jakoby pan Andrzej Słowakiewicz został trenerem KS Chojnowianki na nowy sezon jest błędna. Informacja o nazwisku nowego szkoleniowca klubu pojawi się w momencie, w którym poznamy oficjalne stanowisko Chojnowianki w tej sprawie.

Przypomnijmy, że zawodnicy Chojnowianki, którzy w tym roku grać będą w Klasie A rozpoczną sezon 15 sierpnia 2012.Komentarze

Super że powrócił,awans do okregówki zrobimy bez problemu.Mam nadzieje że portal również poda info odnośnie sparingów,transferów itd...
zgłoś komentarz
WSTYD ! WSTYD ! JESZCZE RAZ WSTYD !

Andrzej Słowakiewicz zdyskwalifikowany

Andrzej Słowakiewicz - były drugi trener Górnika Polkowice został oskarżony o udział w ustawianiu meczów w marcu 2010 . Dobrowolnie poddał się karze roku więzienia w zawieszeniu i 4500 zł grzywny.


Szkoleniowiec, a wcześniej piłkarz Górnika został skazany pod koniec grudnia 2010 . W ubiegły czwartek Wydział dyscypliny PZPN zakończył postępowanie ws. Słowakiewicza. Trener został ukarany 8 miesiącami dyskwalifikacji. "Stawił się na przesłuchanie, przepraszał, wcześniej współpracował z prokuraturą. Stąd niska kara" - wyjaśnia szef WD Artur Jędrych. Zaznaczył jednak, że mimo próśb Słowakiewicza o zawieszenie kary Wydział nie znalazł do tego podstaw.

http://pilkarskamafia.blogspot.com/2011/12/andrzej-sowakiewicz-zdyskwalifikowany.html

Pani prezes i zarząd poda się proszę do dymisji ! bo wstyd swoimi działaniami przynosicie naszemu miastu !
zgłoś komentarz
Widać zarząd i pani prezes szukają ludzi na ich poziomie ,żenujące ! wstyd !
zgłoś komentarz
zrobicie awans bo wam kupi mecze ha ha. ale porazka...
zgłoś komentarz
Dokładnie mario chyba go wzięli po to aby w razie "W" kupił mecz ,wstyd !
zgłoś komentarz
wasze Rokitki nie kupywały co????wasze komentarze to porażka!!!
zgłoś komentarz
po pierwsze to nie jestem z Rokitek i nie mam nic wspolnego z nimi a po drugie po to jest ten portal zeby swoje zdanie napisac skoro pisze "wyslij komentarz"
zgłoś komentarz
Fanatyku KS Chojnowianka opłacanym przez panią prezes i zarząd KS Chojnowianka nie mam nic wspólnego z Rokitkami ! rozumiesz ,działania Rokitek nie mają tu nic do rzeczy a tu jest prawomocny wyrok skompromitowanego piłkarza ,łapownika !
Wszyscy wiemy krasnal że jesteś klakierem pani prezes ,jak znasz jakieś przekręty w Rokitach to szybko to zgłoś.
Taka osoba z wyrokiem nie powinna pracować z młodzieżą ,w ogóle taka osoba nie powinna być brana pod uwagę na posadę trenera ! to wstyd dla miasta ,upokorzenie dla zawodników !
zgłoś komentarz
psymon - KURDE, LUBIE CIEBIE. wiesz wszystko o wszystkich, nikt Cie nie zagnie, jak chcesz kogoś zjechać to zjedziesz a mimo wszystko nikt Ciebie nie zna... :/ dt. Rutkowski ?? o.O
zgłoś komentarz
Dzięki ,okazuje się że jesteś drugą albo trzecią osobą która mnie lubi na tym portalu,to miłe.
Jednak nie oto chodzi ani nie robię tego dla sympatii czy antypatii a jedynie prostuję niektóre informacje ,czasami się mylę ale potrafię się do tego przyznać .Moim skromnym zdaniem to ten portal podając taką inf powinien już podać to co ja napisałem ,moim zdaniem nie odrabiają lekcji .Zapewne chcieli by aby był tu ruch ,dyskusja itd ale sami poza suchymi inf nic nie robią poza "Putinadą" Janka Obiecanka .

Ja też praktycznie nikogo tu nie znam ,tylko z widzenia "znam" moją żabcie Melindolka.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform