Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Poznaliśmy nowego Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 02 lipiec 2012, 09:15 Wszystkich komentarzy: 79


Poznaliśmy nowego Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie

Na początku czerwca br. zgodnie z obowiązującym prawem Zarząd Powiatu Legnickiego ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora. Decyzję podjęła Komisja konkursowa w składzie określonym w ustawie o systemie oświaty powołana przez Zarząd Powiatu Legnickiego. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane były przez 14 dni.

Pod koniec czerwca Zarząd Powiatu podjął uchwałę powierzając stanowisko Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie Panu Mariuszowi Kowalczykowi, dotychczasowemu zastępcy dyrektora placówki. Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

Mariusz Kowalczyk na stanowisku Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie zastąpił Kazimierza Grabowskiego. Obowiązki Dyrektora szkoły pełnić będzie przez najbliższych 5 lat.


Źródło: powiat-legnicki.euKomentarze

Ja tylko powiem, że współczuję administracji. No, chyba że macie tam niezły ubaw ;D
zgłoś komentarz
Ja nie ,gdyby od razu wywaliła odpowiedź Gabi która atakuje dziewczynę i wyzywa od świń czy prostytutek z A4 smród by się nie ciągnął ,tak samo wypowiedzi łamiące regulamin przez Rockefeller a usunięto moją :) to są jaja.
zgłoś komentarz
Zaraz zaraz ,to reakcja na to co pisał on o mnie prędzej ,umyka tobie to administratorze .Jeśli ktoś kogoś obraża w prostacki sposób jest prostakiem ,to żadna obraza a stwierdzenie faktu .Do nikogo bez mózgu nie pisałem ! więc pytam dlaczego tego nie usuwasz a usuwasz moją odpowiedź do popielca ?
"...a usuwasz moją odpowiedź do popielca ?" W odpowiedzi post z 04 lipca 2012, 15:29
zgłoś komentarz
Jak ten psymon aż kipi hipokryzją. Tak nagle bolą Cie słowa typu "bezmózg" ? A gdy obrażasz burmistrza i innych użytkowników to jesteś w porządku ? Czym to sie różni od twoich słow?

Nie chce mi się ciągnąc tego dalej. Artykuł dotyczy czego innego, wspominam pana Mariusza jako wyluzowanego, dobrego nauczyciela i żadne głupie stwierdzenia tu w komentarzach tego nie zmienią. Tak samo jak to, że biednemu psymonowi nie powidział dzień dobry.

zgłoś komentarz
Kochani zakończmy dyskusję!!!!!!!!!!!!
zgłoś komentarz
Rockefeller mam nadzieje że masz dobrą opiekę psychiatryczną .
zgłoś komentarz
psymon ja mam nadzieje że ty też:):):)
zgłoś komentarz
Powiedz klakierze pani prezes i zarządu KS Chojnowianka czy ja do ciebie coś pisałem że się do mnie odzywasz ? Już tobie tłumaczyłem że nadgorliwość gorsza od faszyzmu ! niepytany milcz !
zgłoś komentarz
Jak ty zaczniesz milczeć to ja też!!!a z p.prezes nie mam żadnego kontaktu bo jej nie znam osobiscie,a dla twojej wiadomosci jestem kibicem KS i nie jestem w zarządzie,co łyso ci pewnie że znów durnoty napisałeś??!!!
zgłoś komentarz
Żadnych durnot tylko sama prawda ! jesteś klakierem pani prezes i zarządu KS Chojnowianka ! Nigdzie nie napisałem że ją znasz czy jesteś w zarządzie ,swoje chore konfabulacje zostaw na spotkania klubu Chojnowianka :)
Powtarzam ! niepytany nie zabieraj głosu ,tym bardziej w czyimś imieniu ! łapiesz klakierze pani prezes ?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform