Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Poznaliśmy nowego Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 02 lipiec 2012, 09:15 Wszystkich komentarzy: 79


Poznaliśmy nowego Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie

Na początku czerwca br. zgodnie z obowiązującym prawem Zarząd Powiatu Legnickiego ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora. Decyzję podjęła Komisja konkursowa w składzie określonym w ustawie o systemie oświaty powołana przez Zarząd Powiatu Legnickiego. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane były przez 14 dni.

Pod koniec czerwca Zarząd Powiatu podjął uchwałę powierzając stanowisko Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie Panu Mariuszowi Kowalczykowi, dotychczasowemu zastępcy dyrektora placówki. Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

Mariusz Kowalczyk na stanowisku Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie zastąpił Kazimierza Grabowskiego. Obowiązki Dyrektora szkoły pełnić będzie przez najbliższych 5 lat.


Źródło: powiat-legnicki.euKomentarze

Wykaż że piszę nieprawdę w celu skłócenia kogo kolwiek ,bo to jest podstawowa cecha trolla internetowego ? czekam .
zgłoś komentarz
Nene - co racja to racja.

Psycholog przydałby się tobie, psymonie. Ja nic nie wnosze, bo czasami lepiej sie nie odzywać niż odezwać i wyjsc na idiote.
Skoro tyle wnosisz na ten portal to dlaczego zdecydowana wiekszosc ma cie za trolla i bezmózgiego krytyka?
Nie będe się odnosił do twojej krytki i twojego myslenia bo szkoda mi na to czasu,nie bede sie zniżał do takiego poziomu. jednak patrze na to personalnie i widze 40 letniego faceta, który ma problemy ze wszystkimi i wszystkim, tylko nie z soba.
zgłoś komentarz
Rockefeller, nadal karmisz trolla.
zgłoś komentarz
Czy zdecydowana większość ogranicza się do twojej osoby ?
Łamiesz prostaku regulamin i obrażasz mnie ,ja nikogo od idiotów i bez mózgów nie wyzywam ! dlatego zgłaszam to administracji,naucz się chamie i prostaku rozmawiać z ludźmi .Niestety ale odezwałeś się raz i słoma w butów wylazła aż nadto !

W szpitalach psychiatryczny jest sporo Jezusów,Napoleonów i Rockefellerów więc byłbyś ciekawym przypadkiem ,powiedz czego tobie brak :)

Zaprzeczasz też zresztą jak większość osób która mnie atakuje (co za ciekawostka) sam sobie ,kończysz ,nie rozmawiasz bo nie ten poziom (tu się zgadzam) .
Wiesz kogo ja widzę 50 latka na usługach Janka któremu nieraz nadepnąłem na odcisk !
zgłoś komentarz
ODCZEPCIE SIĘ OD PANA KOWALCZYKA,CO NIEKTÓRZY SĄ PO PROSTU ZAZDROŚNI PAN MARIUSZ JEST NAPRAWDĘ SPOKO GOŚCIU...:)
zgłoś komentarz
MALEŃSTWO a gdzie ktoś się czepia tego pana ,masz paranoję czy z lenistwa nie czytasz tego co się o nim pisze ?
zgłoś komentarz
Jeden z komentarzy użytkownika Psymon został usunięty ponieważ był on już publikowany 03 lipca 2012 11:47 i nie dotyczył opisywanej sprawy.
Po raz kolejny administracja portalu wzywa do trzymania się tematu artykułu.
zgłoś komentarz
Czy łamanie regulaminu przez Rockefeller jest powiązana z tematem nowego dyrektora ? "idiota" "bez mózg" ? czy teksty popielca że jestem Miśkiem są powiązane z tematem nowego dyrektora że nadal są i ich ADMINISTRATORZE !!!! nie usuwasz !
zgłoś komentarz
Bardzo proszę o przestrzeganie regulaminu portalu i nie używanie słów ogólnie uznanych za obraźliwe - prostaku, bezmózgiego.
zgłoś komentarz
Zaraz zaraz ,to reakcja na to co pisał on o mnie prędzej ,umyka tobie to administratorze .Jeśli ktoś kogoś obraża w prostacki sposób jest prostakiem ,to żadna obraza a stwierdzenie faktu .Do nikogo bez mózgu nie pisałem ! więc pytam dlaczego tego nie usuwasz a usuwasz moją odpowiedź do popielca ?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform