Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Poznaliśmy nowego Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 02 lipiec 2012, 09:15 Wszystkich komentarzy: 79


Poznaliśmy nowego Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie

Na początku czerwca br. zgodnie z obowiązującym prawem Zarząd Powiatu Legnickiego ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora. Decyzję podjęła Komisja konkursowa w składzie określonym w ustawie o systemie oświaty powołana przez Zarząd Powiatu Legnickiego. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane były przez 14 dni.

Pod koniec czerwca Zarząd Powiatu podjął uchwałę powierzając stanowisko Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie Panu Mariuszowi Kowalczykowi, dotychczasowemu zastępcy dyrektora placówki. Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

Mariusz Kowalczyk na stanowisku Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie zastąpił Kazimierza Grabowskiego. Obowiązki Dyrektora szkoły pełnić będzie przez najbliższych 5 lat.


Źródło: powiat-legnicki.eu



Komentarze

"Przesadny szacunek obraca się w kult zakompleksionych rodziców, a to tylko zwykły nauczyciel , magister, a nie żaden profesor..." zwracanie się do nauczycieli profesor to forma grzecznościowa a wymienianie ich tytułów naukowych. Psymon tak jest od dawna i prawdopodobnie ty też się tak zwracałeś do nauczycieli.
zgłoś komentarz
NIE! wyobraź sobie że nigdy do żadnego nauczyciela w ten sposób się nigdy nie odezwałem bo żaden nie był profesorem a właśnie nauczycielem ,zdarzały się nawet rodzynki bez magistra :) Swoją "grzeczność" czy może jak ja to nazwę szacunek do nauczyciela można w sposób bardziej inteligentny i miej wazeliniarski okazywać .Mało tego,ba ! jeden nauczyciel matematyki w średniej kategorycznie zabronił tak do siebie mówić za cieszył się wielkim szacunkiem a w klasie maturalnej rozmawialiśmy na "ty"

Tak więc @jano tak może było przed czy po wojnie gdzie każdy nauczyciel był "profesorem" ,może jeszcze czasy PRL ale nie teraz ,taka forma jest śmieszna .Nauczyciel to zawód ,tak się to nazywa i niema w tym nic obraźliwego ani niegrzecznego .
Jeśli masz ochotę możesz odwiedzić pana Matuszewskiego na Orliku i tytułować go od profesorów :)
zgłoś komentarz
No nie wierzę Tobie psymon wszystko przeszkadza :) Jak Ci się tak nudzi w domu to weź idź do jakiejś pracy, czy zrób coś ze sobą. Bo zauważyłam, że co każdy post jesteś na nie i tylko wszystko krytykujesz :)
zgłoś komentarz
Posłuchaj dziecko niektórzy mają dostęp do internetu w pracy ,to wcale nie jest takie nie wiadomo co .Wiedz też, że są ludzie, którzy mają podzielną uwagę i mogą robić kilka rzeczy na raz domyślam się, że obie informacje są dla ciebie czymś nowym mam nadzieję, że szoku nie odniesiesz na psychice .
Rzadko "coś" krytykuje na pewno w nie w tym pytaniu mam często inne zdanie od większości, które do tego wywraca ich poglądy do góry nogami, ale ty tego nie dostrzegasz, bo masz problem z czytaniem tekstu pisanego ze zrozumieniem co świadczy o wtórnym analfabetyzmie .
Zastanów się też poco i gdzie wstawiasz buźki ( ;) ) bo wychodzi to idiotycznie .
zgłoś komentarz
Nie jestem dzieckiem :) Szok możesz TY odnieść na psychice :) A czytać ze zrozumieniem potrafię i nie jestem wtórnym analfabetom :) Poza tym jak nie pasują Ci moje buźki to nie musisz tego czytać :)
zgłoś komentarz
Jeśli nie jesteś dzieckiem to już twój problem, że twój rozwój zatrzymał się na pewnym poziomie.
Oczywiście, że ja w przeciwieństwie do ciebie twoich wpisów nie czytam ani na nie nie reaguje jednak, jeśli piszesz do mnie zwracasz się bezpośrednio to jestem zmuszony czytać je a kultura osobista nakazuje przynajmniej odpowiedzieć .
Myśl czasami, choć czasami jak wstawiasz owe buźki, bo to wychodzi idiotycznie jak czemuś zaprzeczasz a na końcu wstawiasz uśmiech masz jakiś proble z wyrażeniem emocji ?
zgłoś komentarz
psymon weź się człowieku ogarnij. Pod każdym newsem widzę zawsze rozpoczęta twoja dyskusję, wszystko krytykujesz. wszystko ci sie nie podoba. kazdego oczerniasz. jestes zakompleksionym człowiekiem, siedzisz za tym komputerem i uważasz się za alfę i omegę tego świata. twoje opinie nic nie wnoszą, bo konstruktywna krytyka to dla ciebie pojęcie obce. jeszcze jakbyś na jakis temat miał pojęcie, ale ty piszesz co ci slina na jezyk, a wlasciwie co to coś w srodku twojej glowy na palce naniesie. żal mi użytkowników tego portalu, że muszą użerać się z takim człowiekiem jak ty.

bez pozdrowień.
zgłoś komentarz
Jeden Misiu bezrobotny ,tzn gwiazda lokalna sprzedaje płyty ,które nagrał.Tylko,że spiewa tak okropnie ,brzydko ,że za darmo tego nie chce i sprzedaje gazety.Drugi to Psymonek pracujący w Legnicy.Siedzą i piszą tutaj,bo co mają robić ,pracy im brakuje myslą ze gwiazdkami muzycznymi są
zgłoś komentarz
Kot tu ma problemy i kompleksy no proszę nick "Rockefeller" może jakiś psycholog się wypowie .Dziwne, że ty Rockefeller zwracasz uwagę na kogoś takiego jak ja przedziwna sytuacja .Powiedz co ty wniosłeś, poza tym, że sobie, że tak powiem wyrzygałeś się na mnie ? Jakoś twoich wpisów nie znam co ty wnosisz poza ty, że personalnie odniosłeś się do mnie to raczej świadczy o twojej bidzie intelektualnej nie sądzisz .
Nie pasuj ci moja krytyka to prostaku odnieś się do niej, a nie mojej osoby ! Jeszcze jedno nikogo nie oczerniłem ,znasz przypadki to je zgłoś.
zgłoś komentarz
Nie wiem, czy zauważyliście, ale karmicie trolla. A trolla się nie karmi bo będzie trollował po wsze czasy.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform