Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Poznaliśmy nowego Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie

Autor admin
Data utworzenia: 02 lipiec 2012, 09:15 Wszystkich komentarzy: 79


Poznaliśmy nowego Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie

Na początku czerwca br. zgodnie z obowiązującym prawem Zarząd Powiatu Legnickiego ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora. Decyzję podjęła Komisja konkursowa w składzie określonym w ustawie o systemie oświaty powołana przez Zarząd Powiatu Legnickiego. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane były przez 14 dni.

Pod koniec czerwca Zarząd Powiatu podjął uchwałę powierzając stanowisko Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie Panu Mariuszowi Kowalczykowi, dotychczasowemu zastępcy dyrektora placówki. Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

Mariusz Kowalczyk na stanowisku Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie zastąpił Kazimierza Grabowskiego. Obowiązki Dyrektora szkoły pełnić będzie przez najbliższych 5 lat.


Źródło: powiat-legnicki.euKomentarze

Pawel bo nie jesteś kobietą ,może dlatego.
Mariusza kiedyś znałem jeszcze z podstawówki ,później byliśmy tylko na "TY" od kilku lat już "pan" Mariusz nie poznawał mnie na ulicy a tu proszę mam wyjaśnienie ,był wicedyrektorem i wielce fo pa było by gdyby był na "cześć" z "kimś tam" ,widocznie panu wice trzeba było kłaniać się w pas.
Panie Mariuszu bardzo przepraszam ale pracuje w Legnicy ,rano wyjazd ,wieczorem zjazd i nie wiedziałem o pańskiej karierze ,mimo to nie gratuluje.
Psymon a Tobie co by się stało jak byś pierwszy powiedział cześć. Skoro tyle lat byliście na "TY". Może sam przestałeś się witać. To wasza sprawa prywatna.
Dyrektorzy szkół ani innych placówek publicznych nie mają obowiązku witania się ze wszystkimi nawet jeśli kogoś znali z lat szkolnych. Jestem pewna, że jak byś poszedł na wywiadówkę to obecny dyrektor dotychczas vice i nauczyciel przywitałby Cię.
Sam pomyśl z iloma osobami ze szkoły nie mówisz sobie cześć i to nie dlatego, że pełnia funkcje publiczne.
zgłoś komentarz
Jano dokładnie Pana Mariusza :) Przepraszam za błąd ale jak czytam takie głupoty to aż mózg się człowiekowi buzuje :)
zgłoś komentarz
Masz rację Gabka mam wrażenie, że ludzie mają sami ze sobą problemy emocjonalne i wyżywają się na innych.
A i tak uważam, że Pan Kowalczyk jako pedagog jest ok.
zgłoś komentarz
Ależ oczywiście, że jest ok jako pedagog :) Bo jakby nie był to by nie pomógł tylu uczniom :) Śmieszą mnie takie pomówienia :) To w zasadzie jest chyba jedyny nauczyciel według mnie który interesuje się uczniami i im pomaga rzecz jasna :) Chociaż po przemyśleniu stwierdzam, ze profesor Majkut jest jeszcze godnym nauczycielem :)
zgłoś komentarz
@jano masz rację z wieloma osobami z lat szkolnych się nie rozmawia tylko teraz o nich nie rozmawiamy ,Mariuszowi próbowałem mówić "cześć" (żenująca rozmowa) mimo że udawał że mnie nie znam i zawsze ja jemu pierwszy się kłaniałem bo Mariusz jest straszy ode mnie ,dobra to moje osobiste doświadczenie które o niczym w sumie nie świadczy .Jak już pisałem ja go nie oceniam ani nie podważam jego kompetencji .

@Gabka to co ty wypisujesz to pierwszej wody głupoty i ciężko będzie je komukolwiek przebić ,na pewno twoja pierwsza wypowiedź ..e zresztą druga też .
Wydaje mi się że tu niepadły żadne słowa aby trzeba było kogo kolwiek bronić czy wyzywać od świń czy panienek łatwych obyczajów z A4.
Możliwe że pan dyrektor nie życzył by sobie obrony na takim poziomie !
zgłoś komentarz
Ja nikogo nie bronie, bo nie jestem nikogo adwokatem :) Wyrażam swoje zdanie i opinie na ten temat :)
zgłoś komentarz
sadzę, że Pan Psymon ma jakieś problemy, bo co komentarz zawsze jest na NIE. Nie znam osobiście Pana Dyrektora, ale uczył moje trzy córki. Zawsze wyrażały się o nim z szacunkiem. Panie "psymon" SZACUNEK oto właśnie chodzi!!!
zgłoś komentarz
Ależ oczywiście, że jest ok jako pedagog :) Bo jakby nie był to by nie pomógł tylu uczniom :) Śmieszą mnie takie pomówienia :) To w zasadzie jest chyba jedyny nauczyciel według mnie który interesuje się uczniami i im pomaga rzecz jasna :) Chociaż po przemyśleniu stwierdzam, ze profesor Majkut jest jeszcze godnym nauczycielem :)
Profesora Majkuta wszyscy szanują, uczniowie też.
zgłoś komentarz
sadzę, że Pan danka208 ma jakieś problemy a na pewno z czytaniem tekstu ze zrozumieniem .Ja Pani danko208 w przeciwieństwie do ciebie Mariusza znam ,przynajmniej znałem.Może twoje córki powinny się wypowiedzieć :) wszystkie trzy .Zauważ że złego słowa nie powiedziałem o tym człowieku a opowiedziałem jekie relacje z nim miałem ,to wszystko.
Tak przytakuj Gabce ,on niema żadnych problemów ,bez mrugnięcia okiem wyzywa ludzi od świń a dziewczynę która miała z panem dyrektorem inne od was doświadczenia (nie wnikam czy prawdziwe)od dziwek z autostrady !
Gratuluję świadomej oceny :)
zgłoś komentarz
danka208 a Tadeusz Majkut jest magistrem ! nie posiada żadnego tytułu naukowego ,doktora habilitowanego czy profesury ! ani też profesora zwyczajnego, czyli wykładowcy akademickiego czy, choćby zwyczajowy honorowy nadawany nauczycielom szkolnictwa podstawowego, gimnazjalnego i ponadgimnazjalnego nie obiło mi się o uszy.Przesadny szacunek obraca się w kult zakompleksionych rodziców, a to tylko zwykły nauczyciel , magister, a nie żaden profesor .
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform