Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Wytypuj prawidłowy wynik finałowego meczu Euro 2012 - zgarnij piłkę!

Autor admin
Data utworzenia: 29 czerwiec 2012, 12:53 Wszystkich komentarzy: 4


Wytypuj prawidłowy wynik finałowego meczu Euro 2012 - zgarnij piłkę!

Po wczorajszej wygranej drużyny włoskiej z reprezentacją Niemiec 2:1 poznaliśmy finalistów tegorocznych Mistrzostw Europy. Zwycięstwo Włochów – według typowań naszych fanów na Facebooku – mogło być zaskoczeniem. Obstawialiście takich finalistów?

Tuż po ogłoszeniu naszego kraju jako jednego ze współorganizatorów Mistrzostw Europy 2012 Polskę ogarnęła euforia. Impreza ta była – i wciąż jest – ogromną szansą dla naszego kraju na zaistnienie w świadomości mnóstwa osób odwiedzających Polskę. Jednak najważniejsze mimo wszystko były same rozgrywki. Nasza reprezentacja zawiodła oczekiwania kibiców i po dwóch remisach zajęła ostatnie miejsce w grupie.

W najbliższą niedzielę o godzinie 20.45 finał imprezy – mecz Hiszpania – Włochy. Przypomnijmy, że drużyny te spotkały się już ze sobą w rozgrywkach grupowych – wtedy padł remis – 1:1.


KONKURS!

W związku z zakończeniem Euro 2012 mamy dla naszych Czytelników konkurs. Zadaniem jakie należy wykonać jest prawidłowe wytypowanie wyniku meczu finałowego. Spośród osób, które dobrze obstawią wylosujemy nagrodę w postaci oryginalnej piłki nożnej. Tekst ten nie zawiera lokowania produktu, w związku z tym marki nie podamy, jednak gwarantujemy, że nagroda zadowoli każdego miłośnika futbolu.grin

Jedna osoba może tylko raz wytypować wynik meczu Hiszpania – Włochy i wysłać go nam do 1 lipca br. do godziny 20.45 przy pomocy poczty elektronicznej na adres konkursy@chojnow.pl (w temacie należy wpisać Euro) lub wpisać w komentarzu na naszym profilu na Facebooku. Tuż przy odpowiedzi prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska. Zwycięzcę losowania ogłosimy w poniedziałek rano na Portalu CHOJNOW.PL.


Zapraszamy do zabawy!
Komentarze

serce mowi Hiszpania, rozum Wlochy. rozterki wewnetrzne rodem z komedii romantycznych. nie wiem nawet komu kibicowac przy wieczornym piwku ;)
zgłoś komentarz
Ja będe za Włochami,choć do piłki Hiszpańskiej nic nie mam i lubię ją po oglądać:):)
zgłoś komentarz
Ja oczywiście typuję Włochy i sercem i duszą.
zgłoś komentarz
nigdy nie lubilem druzyn wloskich i ich stylu grania. jednak to co teraz obserwuje to przyjemne zaskoczenie. stad wlasnie moje niezdecydowanie. a Hiszpania nuuuuuudy.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform