Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Niewinni zagrają w "Jubilatce"

Autor admin
Data utworzenia: 26 czerwiec 2012, 08:16 Wszystkich komentarzy: 8


Niewinni zagrają w "Jubilatce"

W najbliższą sobotę (30 czerwca br.) w chojnowskiej restauracji „Jubilatka” odbędzie się koncert zespołu Niewinni. Występ rozpocznie się o godzinie 20:30. Zapraszamy!

Niewinni to zespół wykonujący covery z obrębu polskiego rocka, oraz klasyki bluesa, rocka i pop-rocka. W składzie grupy grają:

Tomasz Sawczak - gitara i wokal
Sławomir Marcinkowski - bas
Adam Moszyński- perkusja

Wstęp – 10 zł.

Serdecznie zapraszamy!Komentarze

No wreszcie normalna impreza a nie disko kible na dniach Chojnowa ,trzeba się wybrać ,może Miśka spotkam to sobie pogadam z nim :)
zgłoś komentarz
Twoje klimaty Psymonku,wez tata niech zagra niczym Czarny Orfeusz.Wy razem ładnie śpiewacie,a ty Psymonku dobrze umiesz krytykować do tego Misiaczku,w końcu haha.
zgłoś komentarz
TY a gdzie się leczysz to podeślę Miśka jak go spotkam ,będzie ci miło :) może Chojnowską ci przyniesie ? jak myślisz ,wpuszczą go na oddział zamknięty ?
zgłoś komentarz
Wezmiesz Psymonku tatusia z Wacusiów pod ręke,ty chwalisz proboszcza i torbe z gazetami konkrety i panorame i przyjdziesz z gazetami na plebanie.Tatus Wacuś zaspiewa a ty zatanczysz ,a my cie ocenimy publicznie.
zgłoś komentarz
Pod plebanię do ciebie ? już rozumiem ,ty jesteś kim ? proboszczem czy tym młodym tłuściochem ,takim brzydalem i dlatego poszedłeś na księdza ? powiedz czego tobie Jenek Obiecanek żałował ? że tak mu to wypominasz ,do mszy ci nie służył jak proboszczowi ?
Co masz do Misikiewiczów to dobrzy znajomi Melindola :) a ty się czepiasz.
zgłoś komentarz
Proszę administracji-oto kolejny przykład,że przy każdej okazji ten osobnik nie omieszka wspomnieć o mnie.
zgłoś komentarz
popielec napisz mi na maila,dlaczego sądzisz,że to o Miśka chodzi,a ja ci napiszę kogo ja typuję.
zgłoś komentarz
Melindo ma takie prawo ,nikogo tym nie obrażam a jest prawdą że z Miskami się znasz ,co innego że chyba się nie lubicie ale to wasza sprawa,wasz problem a nie mój ,no może popielca bo chyba też za Miśkami nie przepada .Robię to z sympatii do mojej żabci. Już wiem Miśki robią wam konkurencję i dlatego.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform