Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

28-latek poszukiwany listem gończym zatrzymany przez chojnowskich policjantów po pościgu

Autor admin
Data utworzenia: 07 kwiecień 2021, 15:50 Wszystkich komentarzy: 0


28-latek poszukiwany listem gończym zatrzymany przez chojnowskich policjantów po pościgu

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Chojnowie po pościgu zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu legnickiego, który poszukiwany był listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Legnicy. Dodatkowo przy mężczyźnie ujawniono kilka porcji handlowych marihuany.

Działania poszukiwawcze za osobami ukrywającymi się przed wymiarem sprawiedliwości prowadzone były przez chojnowskiego dzielnicowego i policjantów Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Chojnowie. Do zatrzymania poszukiwanego 28-latka doszło w miniony weekend.

- Funkcjonariusze przejeżdżali drogą, kiedy mężczyzna rozpoznał mundurowych w nieoznakowanym radiowozie i natychmiast podjął ucieczkę. Postanowił uniknąć spotkania zanim podjęto jakiekolwiek działania, bo doskonale wiedział, że był poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Legnicy celem odbycia kary 30 dni aresztu. Policjanci bez wahania podjęli pościg i skutecznie zatrzymali uciekiniera - relacjonuje asp. Anna Grześków.

W trakcie przeszukania ujawnili przy nim susz roślinny, który zabezpieczono i poddano badaniu. Okazało się, że zatrzymany posiadał przy sobie kilka porcji handlowych marihuany. Za popełnione przestępstwo dodatkowo grozi mu kara do roku pozbawienia wolności.

fot. KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.